Treść opublikowana przez elmartinez
-
Wyciek z maglownicy.
Skoro płyn od wspomaganie nie ubywa to raczej magiel jest ok. Maglownica jest urządzeniem wysoce ciśnieniowym i w gumie osłaniającej nie ma prawa być oleju. Ta guma osłania(nie wiem jak to się poprawnie nazywa) "tłok maglownicy". Obejrzałeś dobrze silnik czy przypadkiem gdzieś z niego nie leci? Na tej aukcji na zdjęciach zobacz jak wygląda tłok i zębatka o pod osloną; http://moto.allegro.pl/przekladnia-kierownicza-audi-a4-malysz-01-05-oryg-i2185949516.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-s a Ty będziesz zamawiał dla siebie ten komplet? Jak możesz to podaj stronkę jak wyglądają te żarówki.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sama idea i działanie instalacji super - prawie 3 lata przejeździłem na jednym komplecie żarówek. Chodziło tylko o to, że ze środka reflektora leciały kable - co dodatkowo rozszczelniało układ no i nie wyglądało za fajnie pod maską... W ksenonie-plus z B6 fabrycznie masz asymetryczne H6W - i takie zamontowałem. Drogie jak cholera są (33 EURO z wysyłką) ale przynajmniej mogłem pozbyć się kabli i rezystorów 33 euro komplet czy 1 szt? Świecą nieźle dlatego pytam Komplet. Zamawiam jeszcze jedną wysyłkę więc mogę dołożyć zestaw dla Ciebie (podzielimy się kosztami wysyłki ). To zamawiaj zamawiaj. Ja się piszę Rozliczymy się na spocie - No chyba, że wolisz wcześniej kasę to wyślij na priv nr konta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W ksenonie-plus z B6 fabrycznie masz asymetryczne H6W - i takie zamontowałem. Drogie jak cholera są (33 EURO z wysyłką) ale przynajmniej mogłem pozbyć się kabli i rezystorów 33 euro komplet czy 1 szt? Świecą nieźle dlatego pytam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Montowałeś H6W czt adapter i W5W?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek powiedz mi jak twoje postojówki? Nie ma z nimi problemów?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zawsze na pierwszej stronie tego wątku jest napisane: Tym razem spotykamy się n parkingu przy McDonalds (ul. Szwedzka 4 - FRANOWO)NIEDZIELA 1 KWIETNIA, GODZINA 16:00
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Każdy może zawitać. Jak masz ochotę to wpadaj Najbliższy pewnie w przyszły weekend...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Widzę, że grubo będzie Miłej zabawy- Wymiana jednego amtoryzatora, czy tak można?
Powinno się wymieniać obydwa - czy to przednia czy tylna oś. Jest duże prawdopodobieństwo, że ten niby "dobry" też już jest w nie najlepszym stanie.- [ALL B6] Drżenie soczewki podczas postoju
Żarniki do oblukania. Prawdopodobnie kończą żywot.- Komplet wahaczy do 1000 pln
No i wszystko na temat. Gdzie kupowałeś? Od kogoś z forum czy w sklepie?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedzcie jedzcie. Tylko za dużo nie pijcie Bo skończy się jak w bajce Koń Rafał- Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Kup PETEX - będziesz zadowolony Im więcej się zastanawiasz tym gorzej dla ciebie- Komplet wahaczy do 1000 pln
Ja u siebie wymieniłem cały komplet na TRW. Na razie zrobiłem ok30tyś i posypały się tylko końcówki drążków. Cały komplet kosztował mnie ok 1000-1200 zł (dokładnie nie pamiętam). Strzelam, że jeszcze max 15tyś i pójdą do wymiany Teraz jak bym zmieniał to poszedłbym w lem - z ciekawości czy wytrzymają więcej niż TRW.- A4 1.6 96 r- Nierówna praca silnika , problem z odpalaniem, brak mocy
No i gites Tak jak piszesz podepnij jeszcze raz Vag-a i skasuj błędy - obserwuj czy nie powracają. Sugestie - jeśli jest wszystko ok to nie ma co sugerować- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chwilkę ciebie nie było- Stuki podczas ruszania i hamowania
Niestety te nasze typy tak mają, że przy wymianie końcówek lepiej też wymienić drążki kierownicze - albo przynajmniej sprawdzić w jakim są stanie. A wymieniałeś już może gumy na stabilizatorze?- Stuki podczas ruszania i hamowania
A sprawdzaliście gumy na stabilizatorze, łączniki stabilizatora i poduszki amortyzatora? slo przy wymianie końcówek wymieniałeś też drążki?- [ALL B6] Zakręt na maksymalnie skręconych kołach- zawracanie. problem
Ja u siebie też takiego zjawiska nie zauważyłem. Najlepiej samochód na kanał i oblukać jeszcze raz zawieszenie.- koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
Poszło- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Bartek Ty nie jedziesz do BT?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To bardziej siła wyższa. Żonka też jest chętna jechać. Może w przyszłym roku się uda- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario nie spieszy się ;-) Możesz na spokojnie jak wrócisz z BT. Jechałbym ale to nie takie proste.... - Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!