Treść opublikowana przez bluesmen
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
spanky Ja mam już trzecią antenkę (jedną ukradli, drugą zniszczyli wandale) i wiesz co? Nadal się opłaca Wracając do tematu to mam antenkę Lemm AT 1200 na uchwycie przykręconą do relingu. Na moje potrzeby jest git.
-
[B5 AFN] Skrzypienie/piszczenie klimatyzacji
Najprostsza metoda to psik na pasek jakieś WD i sprawdź czy nadal piszczy. Czasami wystarczy tylko go naciągnąć. Jeśli to nie pomaga no to wtedy koledzy wyżej napisali co czynić. :> P.S. Czy to tylko jest na wolnych obrotkach?
-
[ALL B5] Zabezpieczenie przed kradzieżą
Czy Ty wiesz o czym piszesz?
-
[ALL B5] Zabezpieczenie przed kradzieżą
Ja mam założony wyłącznik na rozrusznik. Jeśli go nie przełączę to po przekręceniu kluczyka nie dzieje się nic.
-
Spocik Lubuski :)
Oki ja też się wpisuje na listę. 6 wrzesień 2009 kto jeszcze z Żagania lub okolic czyta forum a nie pisze i by chciał jechać to ja będę czekał na parkingu przy Biedronce koło Orlenu w Żaganiu od 14:30 do 15:00. Konian przyjedziesz dotrzymać mi towarzystwa bo jak będę sam to złapie dołka :>
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem
Na spocie w niedziele wytłumaczę Ci jak należy lać paliwo te w ramach oszczędności.
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem
Popieram propozycję kolegi!* *Filtr paliwa wymieniłbym po zatankowaniu. Nie czekałbym z tym.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Nawet na płyn do spryskiwaczy :> Faktycznie niesamowite. Gratki! :> :> I spokojnej bezpiecznej jazdy.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Siemacie ludzie. Przejechane faktycznie 280 000 km. Cóż...... trochę dymi, mówią koledzy ale dopiero jak dogonią. Ze dwa konie zabiła moja żona ale reszta stajni ciągnie i nie pije za dużo.
-
Spocik Lubuski :)
Jak czas pozwoli to wpadnę przybić piątkę na spocie A4! :>
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
A kondycja silnika? W każdym walą tyle samo koni i Nm, nie zależnie od przebiegu i zużycia silnika? Tak na twardo jak pojadę to z mojego AFN wycisną 305 Nm bez szkody dla silnika? Pytałeś? U Rogala jest badanie kondychy motoru z tego co czytałem i podkręca silnik w bezpiecznych dla niego granicach. A oni tu tabelkę walą i nic nie piszą że np. "powyższe dane mogą ulec zmianie, w zależności od ......". P.S. Wcale się nie czepiam Twojego pomysłu a nawet go popieram tyle że chciałbym wiedzieć jak się umawiałeś. Pozdro.
-
[B5 AFN] Dark Blue AFN AVANT by Rafaell
Ładna, ale lampki to całe by lepiej pasowały. Fele ładniutkie.
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
Widzę że oni w modelach A3, A4, A6 przy tych samych silnikach podają tą sama moc którą mogą osiągnąć i też się tak zastanawiam czy nie walą gotowca. Może ktoś z forum tam robił to niechaj wygłosi swą opinie.
-
www.4dziki.pl kapela jednego z klubowiczów
W sumie to nie znam się na muzie nic a nic ale coś w tym jest .
-
[B5 AFN] Audi A4 Avant Kombi 96' automat 1,9TDI
No to życzę miłej jazdy, szczególnie na spoty do ZG.
-
Spocik Lubuski :)
mi tam drift bardziej się podobał :gwizdanie: konian zapodaj linka na ten uchwyt bo może jeszcze ktoś jest zainteresowany Chłopaki Nowak_zg powiedział gdzie i o której się spotykamy, na miejscu można dyskutować bo jeszcze ktoś pojedzie gdzieś i będzie na spocie sam.
-
[B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
[/quot Widziałem takie pod zapalniczkę w markecie jakaś wyprzedaż :>
-
Spocik Lubuski :)
Siema men! A nie pomyślałeś że jakieś dziewczyny będą czytać ten wątek? A jak jakies na studia planują do Zielonej przyjechać właśnie chłopaku? Trzeba myśleć przyszłościowo A teraz to już chyba wszysko spaliłeś Ty Wiesiu a maluch nie zmieści się do Twojego Avanta? Obiecałeś mi przecież że będę mógł posiedzieć w nim....
-
Spocik Lubuski :)
Gdyby nie CB nie miałbym :> !!! Kto będzie jutro, na spocie? Ja napiszę bez wahania, że będą dwa (fajne i ładne) chłopaki z Żagania. Mam także nadzieje że jutro zobaczymy Pawła w TT (Totalnie Trzeźwego)! A będzie Malina bo napiłbym się z nim wina?
-
Najbliższe koncerty.
cie melomani! Jak ktoś wie gdzie są koncerty polskich kapel, jakieś dni miasta czy coś takiego to proszę piszcie tu. Lato idzie więc nigdy nie wiadomo gdzie zawiezie mnie moja !
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
:oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
Wiesiu kiedyś wpadnę to dasz posiedzieć, powspominać? Moim pierwszym autem oczywiście "malch" z 1978 r. hyummm prawdziwy klasyk motoryzacji (teraz w komórce więcej elektroniki). Kultowy bo przekazywany w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Ja dostałem od starszego brata, on od ciotki itd. Jednak to ja popełniłem błąd i sprzedałem Teraz nie wiem co się dzieje, pewnie już go nie ma na autostradach. Potem inne, różne, ale dopiero w poczułem się kierowcą
-
[B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
Grzegorz76 (swoją drogą szlachetny ten rocznik) masz taką tabelkę jakąś, wykaz czy jak to zwał z możliwością odczytania VIN w ostatnich sześciu cyfrach?
-
[B5 AFN] Zaoliwiona rura od intercoolera
Mój kolega też tak ma, był u jakiegoś mechaniora i szuka turbinki. Jednak ten mechanior zaleca chodzoną z audi, allegro stanowczo odradza z doświadczenia niby.
-
Spocik Lubuski :)
Bedi Siema men, jak posiadasz CB to my z Konianem zaprowadzimy Cię na takie łąki i góry zielone że zostaniesz z nami na spotach a z panną na zawsze! :gwizdanie: :>