Treść opublikowana przez augustA4
-
[B6 AVF] Pukanie w okolicy dzwigni zmiany biegów
poduszki mocujące skrzynie biegów sprawdzałeś? moze tam leży problem że poduszka jest juz wypracowana, naderwana lub zerwane jest mocowanie.
-
[ALL B7] AVANT Przekładka tapicerki materiałowej na skórzaną
wydaje mi się że po odpięciu kostek od poduszek powietrznych mimo odpiętego aku musisz wykasować błędy
-
Polecane opony zimowe
3D posiada trzy różne rodzaje lamelek rozmieszczone w trzech różnych strefech bierznika. 3M ma prosty układ.
-
Polecane opony zimowe
Potwierdzam sam takie posiadam 205/55 R16
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
:good: zgadzam się !! No ale jak chłopak chce to chyba nikt go nie przekona
-
[B7 BLB] Lampa podświetlania tablicy rejestracyjnej
tak na marginesie to straszna kupa to rozwiązanie z podświetlaniem tablicy
-
[B7 BLB] Lampa podświetlania tablicy rejestracyjnej
hmmm tutaj występuje jako całość. Nie mogę dojrzeć czy jest osobno same szkielko w którym zamocowane sa uchwyty żarówki
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Jak dla mnie zadne. Moim zdaniem ori Bix
-
[B7 BLB] Lampa podświetlania tablicy rejestracyjnej
Tak ja w temacie potrzebuje numer ETK lampki do podświetlania tablicy rejestracyjnej. Niestety rdza zniszczyła jeden z uchwytów żarówki i musze teraz zmienić całą lampkę
-
[ALL B7] Problem z dobraniem smaru do układu hamulcowego ;/
Stara szkoła Opla Bońkowski i ZSS im T. Tańskiego w Poznaniu
-
[ALL B7] Włączają mi się samoistnie światła hamowania
obstawiam na 100% że to czujnik ! PS opis
-
[B7 BLB] Huczenie podczas hamowania
Jak kupowałem auto widziałem że klocki nie sa pierwszej młodośći. Jeździłem na nich ok 8 miesięcy do pojawienia sie komunikatu na FIS-ie o zuzytych klockach. Tez mialem takie objawy jak koleg. Po wymianie wszysto ustało.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Czyżby było tak małe zainteresowanie że producent do tej pory nie może określić terminu dostępości ??
-
[B7 BLB] ORI ogrzewanie postojowe -strasznie dymi spod maski
muszę sprawdzić jak wygląda ten wylot spalin. Obawiam sie że ze świeca jest cos nie tak. Można ja sprawdzić VAG-iem ?
-
[B7 BLB] ORI ogrzewanie postojowe -strasznie dymi spod maski
To nie jest normalny objaw, u mnie nic nie kopci ani nie dymi, na początku podchodziłem do auta żeby sprawdzić czy to w ogóle działa przy pierwszym odpaleniu też nic nie kopciło??
-
[B7 BLB] ORI ogrzewanie postojowe -strasznie dymi spod maski
tez sie nad tym zastanawiałem. Niestety nie miałem czasu i miejsca żeby to sprawdzić.
-
[B7 BLB] Huczenie podczas hamowania
- [B7 BLB] ORI ogrzewanie postojowe -strasznie dymi spod maski
Nie wiem czy to normalny objaw bo poraz pierwszy użyłem ogrzewania i nie wiem czy tak mam być. Przyznam szczerze że przeraziło mnie to kopcenie i po niecałej minucie wyłączyłem.- [B7 BLB] Huczenie podczas hamowania
jeżeli huczy czy tam buczy przy hamowaniu z dużej prędkości to napewno cos z klockami i tarczami- [B7 BLB] ORI ogrzewanie postojowe -strasznie dymi spod maski
Jakis czas temu postanowiłem przy dużych mrozach wyprubować ogrzewanie postojowe. Niestety szybko wyłączyłem bo zaczeło strasznie kopcić zpod maski jakby sie silnik zaczo palić Wiem że odprowadzenie spalin znajduje sie przy lewym kole. i ztegio co widzialem jest dobrze podłączone do ogrzewania. Pytanie co może być przyczyną takiego wielkiego kopcenia? Czy może to być spowodowane nie dopaleniem paliwa w ogrzewaniu przez wadliwą świecę? Panowie o co chodzi ??- [B7 BLB] Huczenie podczas hamowania
jak dla mnie masz juz klocki na wykończeniu i do tego tarcze. miałem takie objawy jak kończyły mi sie klocki. co do drgań to myślę ze tarcza tez jest zużyta. ściągnji koło i zobacz jak wygląda cały układ (klocki + tarcze)- Polecane opony zimowe
Osobście maiłem okazję jeździć na wielosezonowej oponie Goodyear Vector i powiem że nie dokkońca zgodzę się z "wiktorsam" . Dla mnie lepiejj spisuje się zimówka która posiadam i opony letnie które czekają na cieplejsze dni niz całoroczna opona. Ale ok. sa ludzie którzy uznają że opony wielosezonowe sa ok.- [B7 BLB] Nie działa sygnał dzwiękowy włączonych świateł i nie zapiętych pasów
niestety gliwice to zadaleko. Dzięki kolego za info!- [B7 BLB] Nie działa sygnał dzwiękowy włączonych świateł i nie zapiętych pasów
jak się do niego dostać ?- Polecane opony zimowe
opony wielosezonowe wycofywane są z produkcji. Coraz mniej szanujących się marek oferuje opony wielosezonowe zwłaszcza o rozmiarach powyżej 165. Osobiście śmigam na Dunlop SP Witer Sport 3D 205/55 R16 i jestem bardzo zadowolony. Polecam - [B7 BLB] ORI ogrzewanie postojowe -strasznie dymi spod maski