Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

augustA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez augustA4

  1. Autostradę masz praktycznie do samej Makarskiej. Spokojnie dasz rade sam. Na miejscu trochę poszukasz jakiejś kwatery ale ogolnie dasz rade. Ja byłem za Makarską w Tuciepi było
  2. fajana fajna tylko kiera jakoś źle siedzi :polew: fura
  3. Wymieniałem kiedyś w Passacie B5 wachacz i też był problem ze śruba. Jedna strona zajęła mi 2 dni zalałem wszystko specyfikami i po całej nocy dopiero puściło
  4. nie nie czuję spadku mocy
  5. Kolego podjedz na serwisu klimy. Sprawdź ciśnienia, przemyj chłodnice od klimy i autko będzie szybciej się schładzało
  6. Jest wątek na forum o wyjeździe do Chorwacji. Przeczytaj na pewno sie przyda
  7. Nie ściągniesz lampy nie wykręcając atrapy i zderzaka
  8. Obstawiam na małą ilość czynnika w układzie klimy. Podjedź do serwisu klimy niech sprawdza ile masz tego czynnika.
  9. Jak cenowo i jakościowo?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 19:48_________________________________________________Jak cenowo i jakościowo? Ok. Byłem na czyszczeniu. Zakład mały ale żwawy Podjechałem bez wcześniejszego umawiania się. Szybka zostały podłączone manometry przeczyszczona chłodnica klimatyzacji. w moim przypadku okazało sie że jest za duże ciśnienie na pompie ( ciśnienia na pompie i powrocie powinny być takie same ) Został uzupełniony czynnik wraz z dodaniem oleju i ciśnienia wyrównały się. Później został wymieniony filtr kabinowy z węglem aktywnym. Następnie odgrzybianie. Normalnie 30 min. poprosiłem o 45 bo już troszkę klimę było czuć. Ogólnie POLECAM! szybko i fachowo. Cena za usługę: Filtr z węglem aktywnym- 80 zł Uzupełnienie czynnika- 100 zł Odgrzybianie - 80 zł. Myślę że ceny nie są wygórowane.
  10. Czasami producenci sprzętów elektrycznych produkują urządzenia które działają zarówno na napięciu 100 jak i 230 V Wystarczy wtedy przełączyć na odpowiednie napięcie urządzenie. To samo działa w drugą stronę. Będąc w Stanach zmieniałem napięcie we wszystkich urządzeniach jakie zabrałem z Polski.
  11. Masz jakieś kwity z tej wymiany. Jak tak to ciągni nieszczęsny serwis za du... niech teraz placą za naprawę !!!
  12. Po pierwsze ściągnij głowicę i oceń jakie są uszkodzenia. Przedewszystkim głowica musi być sprawdzona ( na pewno nie obędzie się bez wymianu popychaczy może nawet co niektórych zaworów. Sprawdź jak wyglądają tłoki ( czy któryś nie jest uszkodzony od zaworu) koszty na pewno będą dość spore
  13. nie no kolego, u Mirona wyszło to cacy Nieprawda. Obejrzyj sobie dokładnie zdjecie beb36332344d6d27.jpg i porownaj dokad LEDy siegaja od strony wewnetrznej a jaka jest odleglosc od gory. Mi sie nie podoba. Jakbyś jechał wieczorem 10m za mną albo mironiem to nawet byś nie pomyślał że to A4. Poza tym mają prawo Ci się nie podobać i kupisz co zechcesz święta prawda. O gustach się ie dyskutuje
  14. ]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 15:16[/size]_________________________________________________a podyskutować możemy przy :drunk: :drunk: popieram taką koncepcję :good: :kox:
  15. Co do chłodzenia TDI to koledze chodziło o chłodzenie turbiny. Po długiej jeździe zwłaszcza mocniej należy przez zgaszeniem silnika odczekać kilka minut (3-5) do momentu spadku temperatury na turbinie. Ma to bardzo duży wpływ na żywotność uszczelniaczy . Co do skręconych kół to nie zgadzam sie i nikt mnie nie przekona
  16. Daj do wątku " zrób to sam " opis krok po kroku i koszta
  17. nie no kolego, u Mirona wyszło to cacy
  18. Tak wszystko na silniku, trochę się ją podgrzało, odpowiedniej grubości trzon, kilka uderzeń z rozsądna siłą i koło zębate znalazło się tam gdzie powinno być czyli noramlnie grzałeś tak jak np. tłoki przed wbiciem sworznia ??
  19. Bobasan gdzie robiłeś naprawę We Wrocku ?? jak tak to w którym serwisie ??
  20. Powiem wam że SWAP samej pompy i wywalenie wałków podoba mi sie najbardziej ze wszystkich proponowanych. Tomek_vw uprzedził moje pytanie. H4mm3R jak założyłeś nową zębatkę na wał ??
  21. a były dobre?? ktos je wogóle sprawdzał??
  22. i co cwaniaczki? zatkalo Mnie nie zatkało :gwizdanie: . Moim skromnym zdaniem padające tak szybko uszczelnienia były spowodowane złym ustawieniem zaworów ciśnienia :gwizdanie:
  23. popieram czekamy na tajne wiadomości
  24. no to teraz tylko czekamy na wrażenia z pracy silnika Tomka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.