Treść opublikowana przez augustA4
-
Wakacje w Chorwacji
Autostradę masz praktycznie do samej Makarskiej. Spokojnie dasz rade sam. Na miejscu trochę poszukasz jakiejś kwatery ale ogolnie dasz rade. Ja byłem za Makarską w Tuciepi było
-
Zostalem szczesliwym posiadaczem BMW X5
fajana fajna tylko kiera jakoś źle siedzi :polew: fura
-
[B5 AJM] Wymiana górnego wahacza pomocy???
Wymieniałem kiedyś w Passacie B5 wachacz i też był problem ze śruba. Jedna strona zajęła mi 2 dni zalałem wszystko specyfikami i po całej nocy dopiero puściło
-
[ALL B6] Spadek mocy po włączeniu klimatyzacji.
nie nie czuję spadku mocy
-
[ALL B6] Spadek mocy po włączeniu klimatyzacji.
Kolego podjedz na serwisu klimy. Sprawdź ciśnienia, przemyj chłodnice od klimy i autko będzie szybciej się schładzało
-
Gdzie się wybieracie na wakacje:D
Jest wątek na forum o wyjeździe do Chorwacji. Przeczytaj na pewno sie przyda
-
[ALL B7] Wymiana żarówki
Nie ściągniesz lampy nie wykręcając atrapy i zderzaka
-
[ALL B6] Dziwne działanie klimy
Obstawiam na małą ilość czynnika w układzie klimy. Podjedź do serwisu klimy niech sprawdza ile masz tego czynnika.
-
Wrocław - klimatyzacje
Jak cenowo i jakościowo?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 19:48_________________________________________________Jak cenowo i jakościowo? Ok. Byłem na czyszczeniu. Zakład mały ale żwawy Podjechałem bez wcześniejszego umawiania się. Szybka zostały podłączone manometry przeczyszczona chłodnica klimatyzacji. w moim przypadku okazało sie że jest za duże ciśnienie na pompie ( ciśnienia na pompie i powrocie powinny być takie same ) Został uzupełniony czynnik wraz z dodaniem oleju i ciśnienia wyrównały się. Później został wymieniony filtr kabinowy z węglem aktywnym. Następnie odgrzybianie. Normalnie 30 min. poprosiłem o 45 bo już troszkę klimę było czuć. Ogólnie POLECAM! szybko i fachowo. Cena za usługę: Filtr z węglem aktywnym- 80 zł Uzupełnienie czynnika- 100 zł Odgrzybianie - 80 zł. Myślę że ceny nie są wygórowane.
-
Działanie urządzeń elektrycznych z USA w Polsce
Czasami producenci sprzętów elektrycznych produkują urządzenia które działają zarówno na napięciu 100 jak i 230 V Wystarczy wtedy przełączyć na odpowiednie napięcie urządzenie. To samo działa w drugą stronę. Będąc w Stanach zmieniałem napięcie we wszystkich urządzeniach jakie zabrałem z Polski.
-
[B5 AVG] Pęknięty pasek rozrządu
Masz jakieś kwity z tej wymiany. Jak tak to ciągni nieszczęsny serwis za du... niech teraz placą za naprawę !!!
-
[B5 AVG] Pęknięty pasek rozrządu
Po pierwsze ściągnij głowicę i oceń jakie są uszkodzenia. Przedewszystkim głowica musi być sprawdzona ( na pewno nie obędzie się bez wymianu popychaczy może nawet co niektórych zaworów. Sprawdź jak wyglądają tłoki ( czy któryś nie jest uszkodzony od zaworu) koszty na pewno będą dość spore
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
nie no kolego, u Mirona wyszło to cacy Nieprawda. Obejrzyj sobie dokładnie zdjecie beb36332344d6d27.jpg i porownaj dokad LEDy siegaja od strony wewnetrznej a jaka jest odleglosc od gory. Mi sie nie podoba. Jakbyś jechał wieczorem 10m za mną albo mironiem to nawet byś nie pomyślał że to A4. Poza tym mają prawo Ci się nie podobać i kupisz co zechcesz święta prawda. O gustach się ie dyskutuje
-
[ALL] Zostawianie samochodu na skręconych kołach
]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 15:16[/size]_________________________________________________a podyskutować możemy przy :drunk: :drunk: popieram taką koncepcję :good: :kox:
-
[ALL] Zostawianie samochodu na skręconych kołach
Co do chłodzenia TDI to koledze chodziło o chłodzenie turbiny. Po długiej jeździe zwłaszcza mocniej należy przez zgaszeniem silnika odczekać kilka minut (3-5) do momentu spadku temperatury na turbinie. Ma to bardzo duży wpływ na żywotność uszczelniaczy . Co do skręconych kół to nie zgadzam sie i nikt mnie nie przekona
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Daj do wątku " zrób to sam " opis krok po kroku i koszta
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
nie no kolego, u Mirona wyszło to cacy
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Tak wszystko na silniku, trochę się ją podgrzało, odpowiedniej grubości trzon, kilka uderzeń z rozsądna siłą i koło zębate znalazło się tam gdzie powinno być czyli noramlnie grzałeś tak jak np. tłoki przed wbiciem sworznia ??
-
[B6 AVF] Regeneracja pompy / padnięta przekładnia?
Bobasan gdzie robiłeś naprawę We Wrocku ?? jak tak to w którym serwisie ??
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Powiem wam że SWAP samej pompy i wywalenie wałków podoba mi sie najbardziej ze wszystkich proponowanych. Tomek_vw uprzedził moje pytanie. H4mm3R jak założyłeś nową zębatkę na wał ??
-
[ALL] Zostawianie samochodu na skręconych kołach
a były dobre?? ktos je wogóle sprawdzał??
-
[ALL B5] Nieświecące lampy i reflektory przeciwmgłowe
- [ALL] Zostawianie samochodu na skręconych kołach
i co cwaniaczki? zatkalo Mnie nie zatkało :gwizdanie: . Moim skromnym zdaniem padające tak szybko uszczelnienia były spowodowane złym ustawieniem zaworów ciśnienia :gwizdanie:- [ALL B7] Szarpie silnikiem przy wciśniętym pedale w podłoge
popieram czekamy na tajne wiadomości- Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
no to teraz tylko czekamy na wrażenia z pracy silnika Tomka - [ALL] Zostawianie samochodu na skręconych kołach