Treść opublikowana przez augustA4
-
[B7 BLB] Nie działa sygnał dzwiękowy włączonych świateł i nie zapiętych pasów
Witam! Przestał działać sygnał dźwiękowy włączonych świateł ten sam który sygnalizuje nie zapięcie pasów bezpieczeństwa. ( akurat na tym drugim mi nie zależy:) ) natomiast to pierwsze czasami sie przydaje. Wie ktoś gdzie znajduje się sygnalizator i jak się do niego dostać i jaka może być przyczyna że nie działa. Z góry dziękuje za pomoc
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Wpadaj na spota tylko go nie odśnieżaj jak dla mnie teraz wygląda p.s wybieram sie na spota i jakoś wybrać sie nie mogę
-
[ALL] Olej w osłonę przegubu
zgadzam sie z tym że sma traci swoje właściwości z biegioem lat. cżesto bywa tak że smar wymienia się w przegłubie w momencie mymiany samego przegłubu na nowy.
-
[ALL] Olej w osłonę przegubu
Nigdy nie słyszałem takiej teorii. Smar znajdujący sie w przegubach przy ruchu pojazdu na pewno spełnia swoje zadanie i dostaje sie wszędzie. Temperatura pracy smaru tezjest odpowiednia więc jak dla mnie to bzdura
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
:polew: racja
-
[B7 BLB] Który ON używacie? tylko 2.0 tdi !!!
świeta racja . niestety w naszym kraju jest tak że niby ta sama stacja te same paliwo a w porównaniu to dwie zupełnie inne bajki. po przeczytaniu postów musze spróbować Disel Gold i zobaczę jak sprawuje sie silnik.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
H4mm3R :good: piękna robota !!
-
[B7 BLB] Który ON używacie? tylko 2.0 tdi !!!
Leje tylko Shell V-power i powiem tak: jak zatankowałem na orlenie verwę to trzęsło buda , przy innych paliwach np. z lukoil tez trzęsie i silnik nierówno pracuje. Po przejechaniu 50 tys km moge powiedziec że do mojej niuni tylko Shell V-power
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Piekna robota reania sporo ale tak jak u mirona efekt :good: Zabezpieczasz jakos układ scalony ??
-
Ile warte jest moje b7?
pocztytaj sobie kolego dobrze miejsce podytu a województwo. Tak sie składa że pochodze z woj. łódzkiego a mieszkam we wroclawiu Co sie tak pieklisz? Musi byc troszke śmiesznie bo na dworze zimno :>
-
Ile warte jest moje b7?
A jaka jest różnica pomiędzy podgrzewanymi fotelami i grzanymi stołkami? grzane stołki szybciej grzeja jak podgrzewane fotele
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
napewno daje rade. Jestesmu w UE
-
Ile warte jest moje b7?
nie no do fula to jescze dużo brakuje :>
-
Ile warte jest moje b7?
Spokojnie kolego!! Nie mysl odrazu e cos ci sie stanie z samochodem i nie będzie cie stać na naprawę. Osobiście wstrzymal bym sie ze sprzedażą tego samochodu. Drobne usterki eksploatacyjne zawsze se pojawiają. Jeśli chodzi o BLB to ja zrobilem 50 tys i nic narazie sie nie dzieje. Jak bedziesz wymieniał pasek to dla świetego spokoju zobacz jak wygląda napęd wałków i pompy oleju. jezeli stwierdzisz że coś jest nie chalo to wtedy się zastanawiasz czy sprzedać czy składac kasę na naprawe lub wymiane silnika. [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 12:31_________________________________________________ kolego nie pisz bzdur jak nie maiałes doczynienia z tym modelem i takim wyposarzeniem
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
Te co pokazałeś to zdecydowanie nr 2 myślę że teraz zima jest okazja tanio kupic bo na wiosnę napewno będzie branie na alu fele i cena może byc wyzsza.
-
[B6 AKE] Ustawienie zbieżności po wymianie łożysk
Dokładnie Chyba że komuś szkoda kilkadziesiąt zł. to za jakiś czas będzie pisał że mu opony zdarło albo jeszcze coś innego... i kilka stów wtedy leci. A co do ustawienia zbieżności to zgodzę się ale tylko jeśli był ruszany jakiś element zawieszenia np odkręcona gałka drążka kierowniczego i wyjęta na stół a jeśli się ją wyjmie z zwrotnicy to i tak trafi na swoje miejsce bo jest tam ściśle spasowana więc po co ustawiać zbieżność. ps za niedługo zaczniecie doradzać żeby przy wymianie oleju silnikowego jechać na zbieżność w końcu odkręca się korek spustowy oleju Zwrotnica jest elementem zawieszenia
-
[B6 AKE] Ustawienie zbieżności po wymianie łożysk
Zgodnie z zasadami jeżeli były odkręcane drążki i zwrotnica to po złożeniu powinna sprawdzić sie geometrie zawieszenia (tak mnie uczono ) mimo tego że żadne z końcówek nie były wykręcane.
-
[B7 BKE] Wymiana Termostatu
No i nie zapomni o odpowietrzeniu układu.Gdzies ktos opisał zasady odpowietrzania. Termostat tylko ORI
-
[B7 BRE] Kilka problemów z silnikiem
Zrób diagnostyke silnika. Tak jak koledzy juz pisali podepni VAG i zrób logi. co do V max to moje BLB bez problemu 205 km/h. pierwszy bieg w tym samochodzie to nie rakieta ale daje radę, natomiast to że ci gaśnie na 2 to juz zagatka U mnie nigdy nie gaśnie i jedziie jak najbardziej do przodu :gwizdanie:
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
No to tylko czekać na to aż będą ogólnodostępne... I wtedy jakieś grupowanie zamówienie zrobimy! :gwizdanie: jak grupowo to duży rabat bedzie Gdybyśmy się jakoś dobrze zorganizowali to może nie byłoby oggroomnniiee dużego rabatu by nie było ale można by coś z ceny zejść... co do organizacji to chyba niebyło by problemu żeby krzyknąc na forum temat i zrobic listę chetnych
-
[B7 BPW] Wytarty wałek rozrządu "FOTKI"
dokońca sie z tym nie zgodzę bo w od 2006-2007 równiez była duza sprzedaż 2.0 Widze że małe OT sie robi wiec sorrki
-
[B7 BLB] Problem z czujnikiem STOPU
może wilgoć się skrapla i i robi mała zwarę ??
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
No to tylko czekać na to aż będą ogólnodostępne... I wtedy jakieś grupowanie zamówienie zrobimy! :gwizdanie: jak grupowo to duży rabat bedzie
-
[B7 BLB] Problem z czujnikiem STOPU
Taki problem jak opisujesz miał mój szwagier w B6 było tak samo jak kolega Modbar. wymiana czujnika stop pomogła. pozdro!
-
Oposy też lubią audi :D
Miałem podobna sytuację. Kiedyś przez dwa dni wozilem w komoże silnika malego białego kotka :> Po przejechaniu jakiś 200 km postanowiłem zobaczyc jak tam poziom oleju. po otwarciu komory silnika i sprawdzeniu oleju zauwazyłem cos bailego pod turbiną :> Grzał sie skubany