Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

augustA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez augustA4

  1. Tak patrze na to wszystko i w sumie dziwię sie grupie VAG a szczególności Audi że do tej pory nie wypuścili na rynek ori lam do A4 B7 LED. Moim zdaniem mogli by naprawdę na tym zarobić , bo ludzi takich jak my jest na pewno na świecie więcej :> Wprowadzenie lamp LED do A6 spowodowało że klienci masowo zakładali do starszych modeli lampy LED
  2. Mowa tu o 2.0TDI. Ale to nie zmienia faktu ze zawsze i wszedzie 1,9TDI. W B7 tez występują. Ja tez sie załamałem jak tak sobie mysle ze co ja zapodam w niedalekiej przyszłości. Wszstko złom. A tu przeglądam sobie neta i zdziwiłem sie ze w B7 są tez 1,9. I to była wspaniała wieść. Moze mają mało bo 115 km ale mysle ze jakiś programik podciągnie na troszke więcej i wtedy te 2,0 TDi mogą sobie tylko popatrzeć. Heheeehe. Pozdro ZC wałek,szklanki w 1.9 na PD są takie same jak 2.0 8 zaworów głowica też zdaje się No i co z tego Ale 1,9 TDI PD latają a 2.0 nie. Zresztą w 2.0 wszystko pada. No i ile naklepali 1,9 a ile jak narazie 2.0. Zresztą sami wiecie jaka jest prawda. Dlaczego zaczeli wkładać spowrotem 1.9 do B7. Bo nikt nie chiał 2.0 ze względu na ich ogromne wady. Pozdro ZC [/quot nie zgodze się z tobą. z tego co mi wiadomo 1.9 i 2.0 były od początku do wyboru w B7. Osobiscie od 1,5 roku posiadam B7 z 2.0 TDI BLB i śmiga aż miło. nie jest tak jak piszesz że nikt nie chce 2,0 ( no moze ludzie z forum) lecz na zachodzie jak najbardziej klieci wybierają 2.0
  3. Panowie to co przedstawił Patrox to najlepsza propozycja lamp LED do A4. (oprucz tego co mam Miron tyle że kosztuja bardzo dużo rezania!) Moim zdaniem warto poczekać na oficjalną sprzedaż .
  4. Spokojnie tez tak miałem. Po przebiegu ok 1000 km pokaże ci wskazania.
  5. widocznie utrata oleju i ciśnienia na szklankach nie była tak duza żeby spowodować komunikat o niskim cisnieniu oleju. Mniejsze ciśnienie oleju mozna było wykryć tylko poprzez pomiar w odpowiednich przedziałach.
  6. Tez mi sie tak wydaje. Po zdjęciach widać jak dwie szklanki na 2 cylindrach totalnie wywalone. można zobaczyć jak wygląda zawór i tłok na górze
  7. sprawdz mocowanie żarowki czy nie jest zaśniedziałe. tak jak kolega pisze sprawdź na nowych żarówkach a nie tylko oględziny
  8. No to w sumie nie drogo. nowy komplet to ok. 4500 PLN plus robocizna
  9. kolego ile zapłaciłeś za ten zestaw?
  10. Też miałem walnięta świece i wyskoczył błąd świecy 4 cylindra na VAG-u. Więc chyba da sie zdiagnozować świece czy nie są przepalone. Sprawdzenie miałem chyba na wyłączonym silniku ale reki nie dam uciąć
  11. taki efekt powstaje po wymieszaniu dwuch olejów. Tak jak kolega wczesnij pisal może to być olej do silników z olejem np. przekładniowym
  12. dokladnie ! Bez podpięcia VAG nie wykasujesz błędu.
  13. Efekt jak dla mnie super!!! :good:
  14. zapnij VAG i będzie jasne! Miałem problem z wtyczkami pod siedzeniem. wypiłem przełożyłem wtyczkę tak aby o nic nie haczyła, psiknąłem kontakt-sprey i jak narazie przez pól roku jest ok!! wcześniej co chwile wywalało mi błąd pouszki
  15. Cały czas czekam na pojawienie sie na rynku lamp tylnych led takich jak w A6. to co widać fajnie wygląda tylko rezanie tego to juz mala zabawa.
  16. a u mnie zawsze leci Program III
  17. Delikatnie lecz bardzo zdrowo wyglada ten wykres. Szczególnie powinna cieszyć krzywa Nm. Bardzo ładnie układa sie w "rzeczywistym" przedziale obrotów :good:
  18. Wymieniając jakiś czas temu opony na zimowe nie za uwarzyłem czujników z tyłu
  19. Wszystko ok. rozłączyłem aku na moment tj. 5 sekund i wszystko wróciło do normy
  20. sprawdzałeś może końcówki wtryskiwacza? Może tak być że końcówki wtryskiwaczy są juz nie pierwszej młodości i nie rozpylają dobrze paliwa. Jeżeli silnik osiągnie odpowiednią temperaturę pracy to dymienie przestanie bo w komorze spalania jest taka temperatura że bez względu na to że wtryskiwacz nie rozpyla poprawnie dawka zostaje spalona całkowicie.
  21. ok. zobacze z tym bezpiecznikiem. jaby cos to klucze do wypięcia aku i radia już mam
  22. trzymam przycisk Radio i Setup dość długi i słyszę że się resetuje. jak wyłączę silnik i zamknę samochód to nadal jest taka sama sytuacja. co więcej słychać że głośniki "grają". może odłączenie aku coś da??
  23. Witam! Mam problem z zablokowanym BT w RNS. sytułacja polega na tym że w trakcie rozmowy przez telefon w włączonym BT padła mi bateria w telefonie. po włączeniu telefonu nie można połączyć sie ponownie z RNS a na wyświetlaczu ciągle widnieje połączenie z rozmówcą. Nie mogę w żaden sposób zakończyć rozmowy. Próbowałem zresetować RNS przyciskając Radio i Steup. Niestety nic to nie dało. Próbując odszukać BT innym telefonem też nie daje rady koledzy pomocy bo nie mam juz pomysłu co może być i jak to usunąć. Myślałem nad rozłączeniem aku ale nie wiem czy to dobry pomysł.
  24. Stawiam na PD. zrobić logi i zobaczyć co wyjdzie. Uszkodzenie PD ma wpływ na rozruch oraz szarpanie w pewnych zakresach obrotów silnika zwłaszcza że piszesz że objawy są takie jakby silnik nie dostawał paliwa na wszystkie gary.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.