Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

augustA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez augustA4

  1. popsikaj i zostaw na ok pół dnia lub dłużej co jakiś czas pryskając. Przed odkręceniem uderz kilka krotnie młotkiem w śruby (uważaj żeby jej nie zbić lub uszkodzić ) Powinno dać radę !! Tez tak miałem co prawda w innym pojeździe ale znam ten ból
  2. Bardzo prostą metodą sprawdzenia poprawności działania czujnika jest sposób na "Ucho " :> Wrzucasz wsteczny i przykładasz ucho do każdego z czujników. Jeżeli słychać tzw "cykanie" znaczy że jest dobry, jeżeli nie to niestety padł. Przyczyna twojej awarii może być przerwa gdzieś na kablu tuz przy czujniku jak wyjedziesz samochodem dostaje drgań i warujuje.
  3. Ja wymieniam filtr powietrza co 30 000 km czyli co druga wymiane oleju. W ASO podczas wymiany oleju sprawdza sie tylko filtr powietrza. (czyści ) lub wymienia gdy jego zabrudzenie jest bardzo duże (lub gdy jest uszkodzony).
  4. :polew: :polew: to apropo nadchodzących wyborów
  5. Tak jak przypuszczłem.
  6. Jaro4444 tak jak pisałem w innym poście - taka instrukcję powinieneś opatentować i sprzedać do grupy VAG :> a tak na poważnie ciekaw jestem niezawodności tego rozwiązania. czy aby wał nie będzie maił wplywu na szkielet silnika tzn czy żebra w BLB nie różna się wytrzymalościa od innych silników
  7. a sczytuje ci ksiazke telefoniczna do rns-a z e 52 ? bo z mojej e51 niestety nie Nie szczytuje niestety
  8. Zgadza się. Wyłączyć połączenie BT w telefonie i ponownie połączyć. U mnie też tak kilka razy się działo - NOKIA E66. Miałem tak z E51 i dawało radę. Reset i będzie ok. Żona miała SE i raz zdażyło się że BT całkowice sie zawiesiło i dzialao cały czas mimo wylączonego zapłonu. Reser RNS nic niedał i potraktowałem go ostro rozłączając aku Teraz z nokią 6600 slide i z moim E52 jak narazie nie ma problemu
  9. Przedewszystkim jakby ciśnienie było za małe w kolach to ściągał by cały czas. Luz na wahaczu hmm odczuwalne są stuki ?? nie sadzę. Pierwsza podstawowa rzeczą jest sprawdzenie hamulca pod kątem siły hamowania. Może tak być że jeden cylinderek jest zapieczony i dlatego ściąga podczas hamowania. Moja rada sprawdź hamulce.
  10. augustA4 odpowiedział(a) na Junia temat w Audi A4 B6/B7
    Tez obstawiam na EGR. zobaczyc czy grzybek nie urwany tak jak pisze MAJKI ( pamietam opis Siemiana) lub czyszczenie na początku.
  11. U Ciebie jest zatrzask w dobrym miejscu. Więc bez kombinacji wszystko podejdzie. Ja w spływie miałem zatrzask w innym miejscu, stąd całe to zamieszanie. Swoją drogą zrobię kompendium z wykazem części i fotami, wtedy oddzielimy je od tematu Piero i będzie zacny tytuł typu "Jak wyje... wałki wyrównoważające i zabierak z silnika 2,0 TDI" U Ciebie jest zatrzask w dobrym miejscu. Więc bez kombinacji wszystko podejdzie. Ja w spływie miałem zatrzask w innym miejscu, stąd całe to zamieszanie. Swoją drogą zrobię kompendium z wykazem części i fotami, wtedy oddzielimy je od tematu Piero i będzie zacny tytuł typu "Jak wyje... wałki wyrównoważające i zabierak z silnika 2,0 TDI" Jaro4444 sprzedaj pomysł grupie VAG bedziesz mial niezłą kasę
  12. mogło tak byc że pompa wspomagania została uszkodzona przez wystepującą w niej kawitację (buczenie) niestety pompa labo do wymiany albo regeneracja
  13. Regulator napiecia padł. Pierwszym odczuwalnym skutkiem zbyt wysokiego ladowania jest zagotowane aku. Uważaj bo zachwile oprócz regulatora bedzie do wymiany aku. Jeśli twój brat musi jechac to niech włączy jak najwiecej odbiorników prądu tj światła, ogrzewanie szyby, radio, itp.
  14. ubywanie plynu chłodniczego nie jest normalnym zjawiskiem. ablo masz wyciek o którym nie wiesz lub też pęknięta głowica.
  15. urosła troche gimnastyki i daje rade :> dodam że do najmniejszych nie należę
  16. nie widziałem jak są przymocowane kable wiśc nie odniosę sie do tego. Tak czy siak można pokąbinować troszkę zanim się zdemontuje cały zderzak
  17. no to jak Filip1001 pisał luzy w ukladzie zawieszenia, kierowniczym. Warto sprawdzić stan tarcz i klocków. Jeżeli jeździłeś ponad 2 lata na płynie hamulcowym to tez warto wymienić. no i mozna pomysleć przed sezonem o sprawdzeniu , odgrzybieniu klimy
  18. Krótko zwięźle i na temat Czarny588 jaki masz przebieg ?
  19. Nie da się wyciągnąć czujnika bez demontazu zderzaka, mało miejsca a tak poza tym powiedz jak odepniesz kable od czujnika??? kabel mozna zdemontowac po wyciągnięciu czujnika ze zderzaka. Srebrna listwa jest tylko nakładką i pod nią jest plastik tak więc nie widać czujnika. :gwizdanie: No chyba, ze w B& jest inaczej niż w B6 pod listwą jest jeszcze guma po odchyleniu której widać belkę zderzaka ( odginalem i oglądałem co jest w środku ) Wiec myślę że można tez ja zdemontować
  20. Nie wiem jak jest z wyciągnięciem całego czujnika, ale ja maiłem wepchnięty ok 3 mm czujnik do środka i po małej gimnastyce wyłożyłem rękę pomiędzy czujnik a belkę zderzaka tylnego. Nie ma dużo miejsca ale dało radę myślę że dało by sie wyciągnąć. Przed ta operacja myślałem również o odkręceniu listwy plastikowej pomiędzy zderzakiem a bagażnikiem. Patrzyłem na to i wiem że jak sie to zdemontuje to czujnik będzie widoczny. Pobawić się można i zobaczyć czy to wystarczy, bo demontować zderzak to juz troszkę więcej zabawy.
  21. Jak w piątek to pisze się na ogledziny
  22. co to zbaczy 100% sprawne?? gwarancja rozruchowa ?? Dzwoń i pytaj tak jak kolega KOval81 pisze
  23. kolego mieszkam niedaleko gościa który sprzedaje fele ( 2 pozycja) Jak chcesz to podjade do niego zobaczyc czy aprawde sa tego warte. Mogę podjechac do niego w weekend.
  24. jak przycisnę dolna listwę do szyby to szczelina jest mniejsza i tak na dobra sprawę można ja połączyć z boczną. Może tak jak piszesz wymienić wszystkie szpilki ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.