Treść opublikowana przez augustA4
-
[B7 BLB] Czujnik temperatury zewnętrznej
Dzieki za podpowiedz ale temat dotyczy B5 Czytalem go juz wczesciej.
-
[B7 BLB] Czujnik temperatury zewnętrznej
jak myślisz dostanę się do niego bez ściągania grilla ?[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 14:59_________________________________________________Odgrzeje temat. czy po zamontowaniu czujnika temperatury musimy go adaptować VAG-iem??[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 10:36_________________________________________________ok. Stary kotlet :> Czy moze ktos mi podac numet z ETKi tego czujnika. Nie wiem czym te czujniki sie roznia, ale jak pytalem w sklepach o ten czujnik to wszyscy pytaja mnie o numer Vin.
-
[B6 BEX] Tarcze + klocki/ tył / wymiana / jakie ?
Podlacze sie do tematu Devastation masz jakis patent na odkrecenie jazma przy wymianie tarczy w B7. Chodzi mi o nieszczesna srube imbusowa na dole. Dostep do niej jest tragiczny
-
Wakacje w Chorwacji
Panowie jakaś fajna miejscowość niedaleko Dubrovika?? Planuje wyjazd za 2 tygodnie i szukam z żoną fajnej miejscowości.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Dokładnie tak masz racje popieram w 100% u nas z tą mocą nie ma gdzie pojeździć. Niestety drogi mamy jakie mamy każdy widzi, autostrad brak a reszta dróg to same koleiny i nic więcej Autostrada jest w kier. Opole . a jak nie to 1.5 godziny i jesteś w DE a tam hulaj dusza
-
iphone4 a może cos innego??
Mam iphona4 i jest :good: daje rade.Miałeś iphona to wiesz co potrafi
-
Wakacje w Chorwacji
zawsze kupowalem na granicy, stacji benzynowej itp. Nie ma problemu a pozatym staniesz wyprostować kości, wypić kawkę itp.
-
[ALL B6] Zbieżność prawidłowa a kierownica skręcona
ok u siebie zobacze, ale u ojca jest juz tak na drugich oponach Ja u siebie przestawiłem o jeden ząbek kierke i jest prawie idealnie. , także opony chyba odpadają. Może ten komputer pomiarowy ma pewną tolerancje, bo kierka jest tylko delikatnie przestawiona, ale mi to przeszkadza niestety. jak ustawial ci zbierznosc to zablokowal kiere w pozycji do jazdy na wprost ??
-
[ALL B6] Zbieżność prawidłowa a kierownica skręcona
Tak jak kolega pisze. Ustawiesz kierownice prosto, blokujesz i dopiero później ustalasz zbieżność. Dobry sprzęt i przedewszystkim mechanik który zna sie na rzeczy i będziesz miał prosa kiere.
-
[B5 AFN] silnik dłużej kręci zanim odpali po wymianie filtrow
Zobacz czy nieciąganie ci powietrza przez filtr paliwa. Może uszczelka na gnieździe nie trzyma
-
Wakacje w Chorwacji
Bylem w Tucepi. :good: Jest naprawdę fajnie. Cicha miejscowość. Świetne widoki ( jesteś w morzu i oglądasz fajne góry). Plaza z malymi kamykami tak jak samo zejście do morza. To co mnie denerwowało to niezbyt wielki wybór fajnego apartamentu. Za budaowa jest tam wysoka i nie ma co liczyć na fajny apartament z tarasem Na plus to ze jest kantor gdzie możesz wymienić PLN. Polecam także wycieczkę na wyspę Hvar. Prom odpływa z Drvenik bardzo blisko Tuciepi.
-
[ALL B7] Podnoszenie fotela pasażera
Myślę ze można. Ja mam u siebie regulacje w każdej pozycji fotel pasazera. Fotele ma wersji sport.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
kolejny mod to prostowanie tablicy rejestracyjnej :polew:
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Na żywca wyglada jeszcze lepiej niż na zdjęciach mega kox :kox:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - Podziękowania i podsumowanie zlotu
Dzięki wszystkim za MEGA ZLOT. :good: Mój pierwszy ale na pewno nie ostatni. P.S Jarko dostałeś od pewnych osobników (pochodzenia wczorajszego :polew:) Finski ogień ??
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
widzę że brakło sił albo Jacka :gwizdanie: mnie :> dzieki za niezla jazde
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
dobrze ze nikomu nic sie nie stalo Szkoda ze tak zakonczyl sie zlot dla H4mm3r Zakopane -Wroclaw 3.5 godziny
-
Spoty wrocławskie
sie zobaczy tak naprawde nigdy nie mialem czasu wpas bo jak jest spot to akurat wracam z moich rodzinnych stron. Ale powiedzialem sobie ze wpadne na spota i nie dlatego ze potrzebuje VAG-a to co Panowie wybiera sie ktos do Bukowiny???
-
Spoty wrocławskie
sory że nie na temat ale od kiedy wrocek jest w woj. łódzkim? pochodze z woj. lodzkiego a mieszkam we Wrocku :tongue4:
-
Spoty wrocławskie
Pany jedzie ktos na Urodziny do Bukowiny?? Fajnie by bylo jechac ekipa :decayed:
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dzisiaj we Wroclawiu Shell V-Power 5.22 !!!! :wallbash:
-
[INNE] Gaśnie podczas jazdy Golf IV 1.4 benzyna
Kiedys w firmie mialem takiego Golfa jako sluzbowe auto. Tez byly problemy z gasnacym silnikiem a po jakims czasie wogole nie odpalal. Przyczyna byla pompa paliwa. Zawieszla sie. Po wymianie wszystko bylo ok. Zobacz czy pompe czy jest ok. Pozdrawiam!
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Nie no stary masz talent :good: Zdjęcia niesamowite !!! Gratuluje i czekam na więcej !!
-
[ALL B7] Led do tablicy rejestracyjnej - male fotostory
nie bardzo rozumiem ? styk zasilajacy lampke raz styka raz nie. Piowoduje to wypalanie i czasami wywalanie bledu na FIS-ie
-
[ALL B7] Led do tablicy rejestracyjnej - male fotostory
Swietnie !! tylko nadal pozostaje problem z super rozwiazaniem zlaczy tzn. pie...ych blaszek stykowych