Treść opublikowana przez elmo814
- cewki
-
Trwałość łożysk master-sport
łozysko moze byc firmy OPTIMAL 150zł i tez jezdzi, w b5 mialem wahacze Wertteile i tez jezdziły takze mysle ze nie po co przepłacac, ale tez nie mozna najgoszego hłamu montowac
-
Sprzęgło + jednomas do 1.8T AJL Quattro
A4 1.8 T -sprzęgło-dwumas zajechany - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum jakie sprzęgło do audi a4 b5 1.8T - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum Lekkie kolo zamachowe. : 1.8T i 20V - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - Sprzęgło G60/VR6 w TDI ALH ASV I INNE 110 KM : TDI - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - lepiej sie zbiera na jednomasie
-
Alu felgi z B8 do B7 ?? podejdą ?
kolego b8 ma inny rozmiar otworu centrujacego 66, a b7 57,1 o ile sie nie myle
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
a co z antena radiowa?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a moze spot tydzien pozniej ale w sobote to i ja sie powienienem pojawic, sherlock zapodaj foto tego klona:decayed:
-
AC 01 250km
a ja mialem jeszcze 3 miesiace temu czerowni i nie szło auta wystroic, wymiana na czarny i auto pieknie sie sprawuje , nic sie nie dzieje , mocy nie brakuje nie kupujcie podzespołów na zapas, zielone hany czarny ac r01 w zupełnosci jest wystarczajace dla jednostek do 180ps
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
co ma byc pod PZU? cult ??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
co tu tak smętnie?
-
obudowa kluczyka
potrzebuje numer ori obudowy kluczyka do b6 na 3 przyciski
-
prosze o analize logow 1.8tq bfb
ponizej logi , prosze o analize , bo auto taki mi sie wydaje ozywa w okolocach 2700obr/min 1 przed uszczelnieniem VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 2 po uszczelnieniu VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
spalone zegary a4 b6 avant choinka na liczniku brak oświetlenia kokpitu i zegarów ...
napisz do kolegi cwiara
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Andrzej rozwiazales problem z drzwiami?
-
Gaz do 1,8T lub 1,8
zmien mechanika, a pozatym ja mam instalke stag 300 isa2, zielone hany, ac-r01 i wyrabia bez problemu z czerownhym ac mialem problemy bo nie trzymal cisnienia, Q pali srednio 13
-
Przerywa pedał gazu i niekiedy gaśnie.
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
trzeba zrobic cos wspolenego , pepkowe, parapetówe i inne , chetni niech sie dopisujea :D:, no jasne ze DAMY RADE A skad inne przypuszczenia chociarz nie powiem kryzys był- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wtf, letarg zimowy -tu na szkółce- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zapadłem w letarg zimowy- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zdrówko dziadek- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mozna bylo zrobic w sobote albo zaraz- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja toze nie , od 11:00 juz w drodze w grudniu bede na bank , a pozniej w marcu ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- trzeba sie spotkac w normalnie kulturalnie o własnych siłach jak nasz śliwkowy wroci , pogadac posiedziec zrestartowac sie , oblac status ojca ANDRZEJA , gratulacjie raz jeszcze- Cykanie w module komfortu A4 B6
nie cyka w module, cyka ci w okolicach tunelu i to własnie jak pisal przedmowca od klimy- Silniczek tylnej wycieraczki
silneczek z b5 chodzi w druga storne i nie pasi do b6, uzywke mozesz kupic na forum za 150pln lub mniej , polecam kolege krupskim, badz 220 na allegro, pasuja silniczki z a4 b7 z a6 c6,- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
...właściwa diagnoza to podstawa... ---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- a i nie wiem skad takie info- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie szukajcie na sile , co niektorzy to sterowniki zamka do b3 powinni zakladac, - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post