Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
było jest ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- obecnie sie wygrzewaja
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
mam instrukcje ale ja kompletnie nie znam sie na kabelkologii, schemat wkleiłem w watku wyzej, dzieki teraz juz wszytsko czaje super pozdrawiam , dzieki wszytskim zdam relacje czy zadzialało
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
ktorego schematu podlaczenia sie trzymac bo juz nie czaje kompletnie nic, w watku inaczej na pw inaczej mozecie to dokąłdnie sprostowac kory kabel w jaka kostke i w jaki pin konkretnie? dzieki Gniazdo B (23-pin) Pin 16 – Zasilanie prawego światła drogowego [biało/żółty]fioletowy przewód Pin 18 – Zasilanie lewego światła drogowego [biało/czarny]fioletowy przewód p.czerwony i niebieski wpinasz pod śruby jak w opisie (na plus musisz założyć bezpiecznik bo w module chyba nie ma) p.fioletowy- z modułu wychodzi jeden ? jak tak to musisz wrzucić 2 diody lub przekażniki p.zielony- Gniazdo C (32-pin) Pin 3 – Zasilanie lewego światła postojowego (WY) [szaro/czarny] Pin 5 – Zasilanie prawe światła postojowego (WY) [szaro/czerwony] wpinasz w jeden z nich p.pomarańczowy- wpinasz pod obojętnie jaki przewód po stacyjce on załącza światła w momencie przekręcenia stacyjki bo moduł chyba nie ma automatycznego startu
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
8P0 837 220D? sprawdzałeś
-
Citroen C5 2.2 HDi 200 Automat Exclusive Tourer
witaj , kiedy po co i dlaczego:)
-
wymiana rozrządu
tak komplet, kolga Hammer ma w dobrej cenie zestawy
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
zrób też kolgo reset licznika
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a ja Cie Radku widzialem na obwodnicy 4 szyby opuszczone lansik na drlach , furmanka zacnie wyglada
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Moduł Świateł Długich DRL z COMING HOME EKO. (3129739259) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- fioletowe sa 2, wszytskie wpinam w gniazdo C ? rozumiem ze gniazdo C to w MCE
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Maru z tego co ja tam widzialem to jest krotkie ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- mniej wiecej, RURA WĄŻ PRZEWOD DOLOT DO TURBINY VW T4 2.5 TDI (3146701340) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
schemat wrzuce w piatek ---------- Post dopisany 26-04-2013 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 22:25 ---------- obiecany schemat , kolego ucho dzienne po pozycyjnych
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dobrze gada ze uszczelke prawie masz, ale kupcie razem sobie gumy TY i Marek w kolanku masz spora dziurke:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
i tak kasy nie odzyskasz kabrio malowany błotnik prawy przod i takie to kurwqa okazy jednego juz masz , jeszc\ze ci malo ?? jak ciagniesz z CH to przez niemcy tam zaplac podatek:facepalm:, widze ze wogole sie nie uczysz i brniesz dalej w okazje ,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przed zakupem dobrze sprawdz vectre czy kazdy inny samochod bo jak kupisz tak jak audi to wspołczucie , oddaj audi i dopłac komus niech zabierze:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
one psuja sie czesciej ale sa duzo tansze w naprawie , poprostu A4 towje to totalna mina i dlatego tak sie dzieje , zostaw sobie 4 zrob co trzebe i jak nalezy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
w dobie kryzysku chciałbym byc PIotrze tym mechanikiem co cie tak rzezbił: a tak na serio to sherlock ma w zupełnosci raceje SKODA ale OTCAVIA tylko i wyłacznie
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
kolego ucho.77 czy ten montaz tez pasuje do wersji EKO? ktory schemat odpowiada za wylacznie po swiatłach mijania
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
i ja widzialem wychwyciłem klubowicza i to nie byle kogo pozdrowienie z kostki brukowej, rowerzysta zajął ci czas
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
jakie świece kolega zastosował do auta ?
-
B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
sory ale jakos mi sie nie podoba , wazne zebys ty był happy
-
Czy możliwe żeby w a4b7 nie było świateł do jazdy dziennej?
możliwe jeste zeby nie było swiateł do jazdy dziennej , sa wowczas lampy h7,h7
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
gdzie to znalazłes?? bierz jak juz kompletna , jesli wiesz o czym mowie, podmiana i ori uszelka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
czy fabryka mocy i jej oferta sprzedazowa jeszcze istniejej bo nie moge znaeźć?
-
Rozwiązanie problemu wyłamanego zamka w pokrywie trójkąta ostrzegawczego
czekam na oferte bo jak widzisz zainteresowanie rośnie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
widze dobrze Cie trzyma:) post wyzej:) temat z cienkim i długim torxem załtwoiony tak sie bawi a4 zamość:banan: