Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. witam , będe tam czekał o 15.00
  2. witam ja w serwisie audi płaciłem cos kolo 30 euro tylko ze do a6 c5 AEB, jak znajde paragon to potwierdze cene dokladnie 28 euro zaplaciłem
  3. ogolnie autko ładne . zegary , i lampy ala diodowe lexus - fatalnie wygladaja , dałbym tu lekko czarne szybki i 17" s-line lub 17" rs4, udanego uzytkowania
  4. profesjonalny chiptuningCeny 300 - 450euro wiecej informacji pod numerem tel: 085-753-65-82 Piotr,(audi,vw,seat,skoda) nie wiem czy jeszcze aktualne, dzwon
  5. przydałby sie jakies 17" w ciemnym kolorze , kiera 3 ramienna , a tak pozatym fajna furka
  6. daj znac jak troszke pohamujesz jak sie sprawujate klocki i jaka cena ,
  7. jak to rozumiec ? caly zestaw z przodu to ate czy same tarcze a moze same klocki ?
  8. witam mam prosbe czy jest ktos w stanie sprawdzic po VIN jaki mam uklad hamulcowy a swojej b7, ( tarcze i kocki przod i tyl) druga sprawa jaki komplecik polecacie bo czeka mnie wymiana tarcz i kolcuszków, vin na PW, dzieki pozdrawiam all
  9. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=5018 moze to ci pomoze[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 21:00_________________________________________________ tutaj mozesz sprawdzic historie autka z wysp , tylko ze płatnie http://www.cartell.ie/
  10. 15 lipca ---> http://microsites.audi.com/100years-onlinespecial/html/popup.html?locale=en_GB :notworthy:do tego pijesz?[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 12:12_________________________________________________a tak wogole to moze 31 lipca - 1 sierpnia ( w tych dniach ja moge byc)
  11. elmo814 odpowiedział(a) na lukas914 temat w 1.9TDI
    jesli was interesuje , mimo ze oleglosc dla niektorych spora : Salon Samochodowy Seat EURO MARKETING Sp. z o.o. Ulica : Sitaniec Błonie 433 22-400 Zamość Telefon : (084) 641 19 00, (084) 641 28 99 Telefax : (084) 641 28 99 Email : euro_NOSPAM_seat.pl Strona www : http://www.euro.seat.pl , kompletny rozrzad na czesciach ASO z pompa wody i plynem chlodniczym 1370PLN(a4 b6) sam dzwonilem
  12. witam forumowiczow czy taka kamerke da sie podlaczyc do RNSE?? http://moto.allegro.pl/item630561971_kamera_cofania_audi_a6_4_kat170_z_pom_odlegl.html wogole co o tym sadziecie
  13. dorzuc tez fotki zderzaka co tam rezales , ogolnie avancik
  14. jak dla mnie kolorek tez wporzadku:)
  15. tez mi sie widzi 3
  16. w sumie koncowka lipca moze byc , ale konkretnego terminu nie ustalono ??, mam nadzieje ze niebawem ustali sie termin ,albo piszczie propozycje , [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:52_________________________________________________piszcie propozcje bedzie latwiej
  17. http://www.rezystory.net/[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:30_________________________________________________http://www.tme.eu/pl/katalog/rezystory-25w_100296/?id_producer=131#id_category%3D100296%26id_producer%3D131%26
  18. wyswietlacz od ala parktronica pokazuje dystans do przeszkody[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 14:46_________________________________________________autko w takim stanie sprowadzone z niemiec od 1 wlasciciela- piltoa lufthansa:), przwidziane mody to: - rnse- onecnie becker traffic pro high speed(do sprzedania+ zmeiniarka w schowku) - 17" rs6- juz w drodze - tak jak wspomial kolega viaro-tech, czujniki parkowania w kolor zderzaka i dolna dokladka tez - biale kierunki przod - chip - demontarz zestawu nokia - odnosnie oswietlenia led czytalem ze rezystorki potrzebne toz do ogarniecia:)
  19. WITAM dorzucam pare fotek mojego nabytku:) oczywiscie przed modami, prosze o ocene, porady i uwagi , pozdro
  20. a ja uzywalem masla
  21. Z MOEJEJ WIEDZY WYNIKA ZE : VA - PRZEDNIE HA -tylne
  22. witam mam pytanie odnosnie , jakie sa roznice miedzy silnikiem b6 131, a b7 115 ?? czym sie roznia, z gory dziekuje za odpwoiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.