Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
witam , będe tam czekał o 15.00
-
[B5 ADR] Ułamana część odmy
witam ja w serwisie audi płaciłem cos kolo 30 euro tylko ze do a6 c5 AEB, jak znajde paragon to potwierdze cene dokladnie 28 euro zaplaciłem
-
[ALL B5] Nasza A4 B5 `99 1.8
ogolnie autko ładne . zegary , i lampy ala diodowe lexus - fatalnie wygladaja , dałbym tu lekko czarne szybki i 17" s-line lub 17" rs4, udanego uzytkowania
-
[B7 BWT] S-line 2.0 TFSI Black Edition Fotki 5686 Km (sprawdzony) :)
ładna
-
[B6 AWX] Gdzie można zrobić chip w Irlandii ?
profesjonalny chiptuningCeny 300 - 450euro wiecej informacji pod numerem tel: 085-753-65-82 Piotr,(audi,vw,seat,skoda) nie wiem czy jeszcze aktualne, dzwon
-
[B5 AVG] Moja nowa laleczka 1,9 TDI
przydałby sie jakies 17" w ciemnym kolorze , kiera 3 ramienna , a tak pozatym fajna furka
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
daj znac jak troszke pohamujesz jak sie sprawujate klocki i jaka cena ,
-
[ALL B7] Alpine 9855R w B7 w końcu udało się zainstalować
... to moze masz na zbyciu RNSE??
-
[ALL B7] DPF Diesel Particel Filter Filtr Cząstek Stałych problemy z zapychaniem
zmiana oprogramowania- zwiekszenie mocy- chiptuning
-
[ALL B7] Jaki układ hamulcowy ?
jak to rozumiec ? caly zestaw z przodu to ate czy same tarcze a moze same klocki ?
-
[ALL B7] Jaki układ hamulcowy ?
witam mam prosbe czy jest ktos w stanie sprawdzic po VIN jaki mam uklad hamulcowy a swojej b7, ( tarcze i kocki przod i tyl) druga sprawa jaki komplecik polecacie bo czeka mnie wymiana tarcz i kolcuszków, vin na PW, dzieki pozdrawiam all
-
[ALL] Po czym poznać, że auto jest z UK ?
http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=5018 moze to ci pomoze[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 21:00_________________________________________________ tutaj mozesz sprawdzic historie autka z wysp , tylko ze płatnie http://www.cartell.ie/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
15 lipca ---> http://microsites.audi.com/100years-onlinespecial/html/popup.html?locale=en_GB :notworthy:do tego pijesz?[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 12:12_________________________________________________a tak wogole to moze 31 lipca - 1 sierpnia ( w tych dniach ja moge byc)
-
[B6 AVF] Wymiana rozrządu
jesli was interesuje , mimo ze oleglosc dla niektorych spora : Salon Samochodowy Seat EURO MARKETING Sp. z o.o. Ulica : Sitaniec Błonie 433 22-400 Zamość Telefon : (084) 641 19 00, (084) 641 28 99 Telefax : (084) 641 28 99 Email : euro_NOSPAM_seat.pl Strona www : http://www.euro.seat.pl , kompletny rozrzad na czesciach ASO z pompa wody i plynem chlodniczym 1370PLN(a4 b6) sam dzwonilem
-
[ALL] Kamera cofania
witam forumowiczow czy taka kamerke da sie podlaczyc do RNSE?? http://moto.allegro.pl/item630561971_kamera_cofania_audi_a6_4_kat170_z_pom_odlegl.html wogole co o tym sadziecie
-
Moje Audi A4 B7 2.0 tdi 16v 2006r
dorzuc tez fotki zderzaka co tam rezales , ogolnie avancik
-
[ALL B7] Audi A4 S-line
jak dla mnie kolorek tez wporzadku:)
-
[ALL B7] Rodzaje atrap
tez mi sie widzi 3
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
w sumie koncowka lipca moze byc , ale konkretnego terminu nie ustalono ??, mam nadzieje ze niebawem ustali sie termin ,albo piszczie propozycje , [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:52_________________________________________________piszcie propozcje bedzie latwiej
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
http://www.rezystory.net/[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:30_________________________________________________http://www.tme.eu/pl/katalog/rezystory-25w_100296/?id_producer=131#id_category%3D100296%26id_producer%3D131%26
-
[ALL B7] Audi s-line 2005 silver
wyswietlacz od ala parktronica pokazuje dystans do przeszkody[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 14:46_________________________________________________autko w takim stanie sprowadzone z niemiec od 1 wlasciciela- piltoa lufthansa:), przwidziane mody to: - rnse- onecnie becker traffic pro high speed(do sprzedania+ zmeiniarka w schowku) - 17" rs6- juz w drodze - tak jak wspomial kolega viaro-tech, czujniki parkowania w kolor zderzaka i dolna dokladka tez - biale kierunki przod - chip - demontarz zestawu nokia - odnosnie oswietlenia led czytalem ze rezystorki potrzebne toz do ogarniecia:)
-
[ALL B7] Audi s-line 2005 silver
WITAM dorzucam pare fotek mojego nabytku:) oczywiscie przed modami, prosze o ocene, porady i uwagi , pozdro
-
[ALL B6] Asfaltowe plamy
a ja uzywalem masla
-
[ALL B7] Jakie oznaczenia sprężyn - przód czy tył ?
Z MOEJEJ WIEDZY WYNIKA ZE : VA - PRZEDNIE HA -tylne
-
[ALL] Różnica pomiędzy B6 131PS, a B7 115PS
witam mam pytanie odnosnie , jakie sa roznice miedzy silnikiem b6 131, a b7 115 ?? czym sie roznia, z gory dziekuje za odpwoiedzi