Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysaudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysaudi

  1. Albo wydrapałeś przez te szczeliny jakiś element - lub zrobiłeś zwarcie na lini zasilania i lipka jest teraz.
  2. Miernik w łapki i mierzyć co się dzieje po odpaleniu silnika . Czy ginie +12V załączeniowe , czy głowne , czy masa . Jeśli wszystko jest to wzmacniacz albo do naprawy albo do odesłania na zieloną trawkę .
  3. Zgodzę się z Tobą kolego - wszyscy producenci car audi oraz w ogóle audio prześcigają się w mocach - ale tylko na papierze . krzysiek
  4. Ale jaki macie problem wsadzic klimatronik zamiast zwykłej klimy ?? W wersji bieda edyszyn wystarczy wsadzić tunel nawiewów wraz z silniczkami , jeża/regulator siły nadmuch wentylatora i śmiga . Krzysiek
  5. Znając życie w pejingu kleknęła przetwornica - o ile posiada ten wzmacniacz coś takiego . osobiście jestem na NIE tego typu sprzętom . Jednak sprawdz co ginie po odpaleniu silnika - napięcie załączania czy też zasilanie główne . Krzysiek
  6. Dokładnie - przez lampkę masz dojście do antenki .
  7. Pokaż fotkę
  8. czesc. pisałes iz wczesniejsze zegary szalały tobie - co to był za licznik ?? ile chciałbys za niego ?? Krzysiek
  9. Ja tam jestem zwolennikiem Tomtoma . Mapy można bez problemu mieć aktualne i najważniejsze - praktycznie bezawaryjna . Inne navi robię klientom , bo to moja praca , jednak nawigacje nie firmowe różnie się zachowują . A tomka używam prywatnie i mogę polecić jak najbardziej . Dla niektórych jest to wada iż nie można na nich robić tego co na larkach , gocleverach itp - jednak mapy są dobrze pisane i nie maja bugów jak AM . kiedyś w Toruniu wywaliłem przez okno jakiegoś larka za to co robił ze mną ... Krzysiek
  10. witam. jeśli nie widzi błędów - to poszukaj zaszytych w kablach rezystorów 2,2 ohm . A nie mówilem że jest to sprytny szatański sposób handlarza
  11. Też racja .
  12. zrób zdjęcie tej zaślepki to będzie można powiedzieć czy ten typ tak ma czy też jest coś uszkodzone . Tempo masz niezłe . 1000 pytań i mało co robisz Takie coś to max 20 minut i powinno być zrobione . Krzysiek
  13. Wystarczy ze zdejmiesz osłonke nad kierownica i odepniesz poduszke ok kiery - sterownik powinnien zarejestrowac blad . A dlaczego zmieniałś licznik ??
  14. To dobrze że nie widzi błędów . A ty jaki miałeś licznik - taki sam dokłądnie ?? VDO czy uknsi ?? Może tu lezy problem . Czy zakładałeś jakiś fis ??
  15. 2 sprawy . Czy w liczniku nie było nic grzebane - typu zaślepiona kontrola albo cos takiego . Dodatkowo czy ze sterownikiem łączysz się ?? A nie mówiłem że trzeba zrobić twój stary sterownik . krzysiek
  16. Ale tutaj od razu widać iż nie masz tej opcji . Musisz sobie sprawić taki termometr i zapiąć go do siebie - a ten czujnik jest od klimy . Krzysiek
  17. Po co komplikujesz sobie życie ?? Podpinasz sterownik - sprawdzasz vagiem błędy i koniec . Ja bym nie wsadzał nowego sterownika , tylko bez wyjmowania sterownika skasował błąd crash i po kłopocie . Krzysiek
  18. Poduszka to poduszka - można zamiast niej wsadzić rezystor 2,2 ohm - stary giełdowy trick . I też będzie sterownik widział jak poduszkę . Zakładaj sterownik i czytaj błędy - lub ciesz się pięknym widokiem licznika z wygaszoną kontrolką
  19. Pewnie że można jezdzić .
  20. Zobacz jakie ma numery ten sterownik ! Podeślij mi to postawię go Tobie na nogi - oczywiście jeśli jest to sprawa softu . Krzysiek
  21. Skoro połączył sie ze sterownikiem to ma zasilanie . Błąd zasilania , oraz crash data to pewnie pozostałość po uderzeniu . Błąd zasilania może też zrobić się od zbyt rozładowanego akumulatora . Krzysiek
  22. Do Działdowa masz blisko - podjedz to skasuje błąd w starym sterowniku i będziesz miał po problemie
  23. Działdowo orlen 5.78 . Ps . tego opalu to bym chętnie kupił
  24. krzysaudi odpowiedział(a) na Avancik temat w Audi A4 B5
    Ten grill jest tak piękny też ze względu na ramkę - bo jest taka satynowa . I to też jest odmienność względem innych audików na drodze .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.