Treść opublikowana przez krzysaudi
-
[ALL B5] Nieoryginalny pilot - brak reakcji
Trzeba zacząć od tego iż masz jakiś alle....wy zestaw na pilota , który nie ma nic wspólnego z oryginalnym centralnym pilotem . Sprawdz czy ten dokładany centralny ma zasilanie , bo może być iż upalił sie bezpiecznik . W centralce powinien być przycisk serwisowy do dopisania pilota . Ewentualnie ostatecznie wywal ten sterownik od Twojego pilota i wsadz tam coś dobrego - jeśli masz np tylko jeden pilot - to nawet się nie zastanawiaj nad tym . Krzysiek
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Zrobić jeszcze navi i spać .....
-
[B5 ANB] ESP, ABS, czerwony wykrzyknik.
Większego szukaj zdjęcia , żeby było widać wszystkie elementy , bo lutuję od złącza w miejsce po przeciwnej stronie płytki . Krzysiek
-
Immobilizer
Chłopaki - są 22 strony opisu o tym samym i jeszcze pytacie się ciągle o to samo . Krzysiek
-
[B5 ANB] ESP, ABS, czerwony wykrzyknik.
te dwa druty wywalasz . lutujesz w inne miejsce - daj mi fotkę w dobrej rozdzielczości to zaznaczę miejsce . druty ciężko przylutować więc dlatego lutuję w inne miejsce . krzysiek
-
[B5 ANB] ESP, ABS, czerwony wykrzyknik.
Jak masz brak komunikacji ze sterownikiem abs - ów to proste rozwiązanie . Wyciągasz sterownik - rozcinasz obudowę - lutujesz masę - dobrze widoczna bo to są 2 najgrubsze druty stalowe , ja je usuwam i podpinam w inne miejsce - kleisz obudowę silikonem - składasz i masz banana na twarzy . Krzysiek[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 23:34_________________________________________________I to jest jedyne słuszne rozwiązanie , bo uratowałem już kilka audiczek w ten sposób od śmierci . W tamtym tygodniu trafiłem a6 z tym objawem . Na stole operacja trwa ok 10-15 minut . Średnio inteligentna małpa dałaby sobie radę
-
Sposób na ceny paliwa
rafuzg widzę że jesteś fanem - Świat małej księżniczki A tak poza tym - macie racje z tym przeliczaniem . Paliwa dużo więcej palimy niż pijemy wódki , więc po jakiego hoooooja przeliczać mamy wypłaty na alkohol . Chyba że te - kto zabroni biednemu bogato pożyć ....
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen w Olsztynku - biodiesel 5,56 zwykły diesel 5,65 a u mnie w Działdowie zwykly on na Orlenie 5,56 . Nie kumam tego - jeśli Orlen to powiniem mieć tą samą cenę w całym kraju . Kiedyś bio kosztował ok 70 gr taniej w Olsztynku , a teraz to kiszka ....
-
[ALL B5] Jak wył. całkowicie Immobilizer ?
Po złączu w tak starej benzynie nie pójdzie - tylko ingerencja w sterownik . Tak przynajmniej ja robię .
-
Audi B4 8C Limo 20vt r4 By FranoF1
80-tka to moje ulubione autko - tym bardziej takie cudo . krzysiek
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Dobrze prawisz - tylko powiedz czy sam byś sobie machnął takie naklejki . Popatrz ilu starych wyjadaczy forumowych klei sobie stikery . Ja mając serię afn-a nawet przez chwilkę nie pomyslałem iż mam S4 . A to że mam zderzak i grill ?? Czas przyjdzie i na progi i na tył ... Tylko ori . Ave
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Lepszy znaczek ori niż gazeta . Chociaż i to i to jest robieniem bata z go....a . Ja u siebie poza 0000 na tylnej klapie nic nie mam . Pod tym względem jestem konserwatystą . Jeśli ma ktoś coś upiększać niech będzie to na ori częściach . Zresztą każdy ma swoją wizję , której ja nie neguję . Tylko widzę jak jest na forum . Jeśli ktoś nowy wyskoczy z tematem to wszyscy po nim jadą - jednak jeśli to wymyśli ktoś ze stażem forumowym to jest CACY. Krzysiek
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Taaaa ...... Jakby te stikery nie były modne to wszyscy którzy je teraz zakładają byliby wyśmiani na forum . Jednak moda się zmienia . Widać lepiej oklejać autko gazetą niż zakładać np ori znaczek S4 .... Krzysiek ps. Audi - tylko ori najlepsze gadżety .
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dzisiaj na orlenie w Działdowie tankowałem za 5.55 zwykłą ropuchę . No cóż - urok taniego państwa . Wszystko po 5 zł i nie tylko Krzysiek
-
[ALL B5] Szaleje wskaznik poziomu paliwa
Potencjometr pływaka wyczyść i podegnij w nim lekko blaszki . Zadziała .
-
[ALL] Polerowanie reflektorów
Witam . Ja w Renault kangoo polerowałem klosze od wewnatrz - polerowałem te ryfle zeby lampa była gładka i wkładałem bi-halogen ze skoda roomster oraz polerowałem lampy od zewnetrzej strony bo troche im brakowało do szczęścia - jezdziłem ok roku czasu na tych lampach i była bajka . Teraz te soczewki siedzą w moim audiku . Masz fotki moich wypocin. I na milion procent wypolerowałem tą warstwę twardszą i nic się nie działo . Krzysiek
-
Zmiana Radia Symphony1
Witam. Mogę się z toba wymienić na tunele Dam Tobie tunel 1 din a od Ciebie wezmę Twój . Pozdrawiam. Krzysiek
-
[ALL B5] Skromna instalacja w moim A4 Avant
Witam. Mam takiego Clariona na półeczce czekającego na lepsze czasy Gratuluję zapału i cierpliwości przy walce z audio . Pozdrawiam. Krzysiek
-
Wymiana relingów dachowych Black Chrom - fotostory
Byłbym wdzięczny za pomoc
-
Wymiana relingów dachowych Black Chrom - fotostory
Witam. Powiedz mi - jak długie są te relingi - mam b5 i myślę nad montażem relingów w chromie . Mam ten komfort bo nie mam wcale u siebie relingów i otwory mogę sobie zrobić w dowolnym miejscu . Krzysiek
-
[ALL] Relingi od A4 b6 do A4 b5 .
Wiem że większość będzie na NIE - ale muszę to wiedzieć . Najwyżej jutro zgarnę jakąś b6 i zmierzę długość relingów .
-
[ALL] Relingi od A4 b6 do A4 b5 .
Witam. Panowie i Panie , koledzy i koleżanki . Może wie ktoś jak to jest z relingami . Czy z B6 podeszły by do B5 ?? Pytam się dlatego , że relingi w chromie z B6 można kupić za 200 z przesyłką , a do B5 ciężko jest trafić , a jak się znajdą to trzeba ze 2 razy tyle zapłacić . Chodzi mi o długość , czy sa tak samo długie jak B5 . Jestem w tej komfortowej sytuacji że w ogóle nie mam relingów i zawsze otwory montażowe mogę zrobić w ciut innych miejscach niż powinienem . Krzysiek
-
[ALL B5] Zmiana podświetlenia licznika na poliftowe
Dasz radę zmienić ledy .
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ja w obecnej a4-ce cały zabieg zrobiłem w niecała godzinkę . Lampy kupiłem od kol. z forum Gwerty z moimi soczewkami od skoda roomster bi-halogen i powiem , świecą o niebo lepiej niż z oryginalną soczewką , a dodatkowo mam długie w soczewce . Zależało mi na tym żebym miał normalne żarówki a nie xenon i dlatego zostały wybrane takie a nie inne soczewki Krzysiek
-
[B5 AFN] Jak wygenerowac kod radia
Procesor motorola hc05 . Łatwe do zrobienia . Mogę to zrobić za free - jednak muszę je mieć na stole . Poszukaj elektronika w swoim mieście lub na giełdzie elektronicznej . Krzysiek