Treść opublikowana przez Ans
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Zapach diesla, bo pewnie mu brakuje :polew:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Przewód do wymiany, w radiu najprawdopodobniej poszła końcówka mocy w ogole jaka masz antene i jakie radio? i jakie planujesz kupic?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Kristof pisałeś u mnie w wątku żebym zrobił Ci zdjęcia jak świeci hid w lampach, dopiero doszedłem do ładu bo nie świeciła mi jedna strona, okazało sie że przetwornice zalała woda i styki skorodowały, naprawiłem, kupiłem nowe żarniki 4300 i powiem Ci że teraz jakaś masakra, dają tak mocne światło jak spawarka zrobie fote jesli jestes zainteresowany
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
masz już a6 ?
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
nie ma co będzie tłusty grubas
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Hoooolyyyy fuuuuckkkk ---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ---------- Kurteczka pod kolor fury
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Lafayette atena jest Dajesz srodek konsoli w hydrografike carbon jak z carsdream po calosci mega to wygląda, folia carbon - fake carbon to taka lipa jak dla mnie
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Dymione
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
jak uważasz z tym kolorem, ja bym tak nie zrobił co do reszty co sie michu przyczepił sie nie doczepie do umiejscowienia cb radia ale do... DO CB RADIA, co to za kaszalot? Yosan? jak tak to nie bylo tematu
-
Paul Walker nie żyje ...
ale nie on prowadził
-
B6 by Armi - sesja s.25
Pakiet "ciasne parkingi"
-
Paul Walker nie żyje ...
Pewnie wielu z tutaj obecnych też wychowało sie na szybkich i wscieklych.. i zginela jedna z ikon fundamentu młodości
-
Kubkowe T4 - coś tłustego - nowe foty!!
W dziale moje auto nie nalicza postów
- ATrzy 8Pe
-
B6 by Armi - sesja s.25
Te 16 będziesz zamierzał sprzedać?
-
B6 by Armi - sesja s.25
Armi te felgi co masz na aucie jaki to rozmiar ?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Gleba bedzie okrutna co do chłopaków to dzięki nim mam okazje zobaczyc dobre fury w EBE
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Musze to jeszcze powiedzieć Kolega kiedyś nie mógł znieść niestosownego zachowania jednego z moderatorów na a3 clubie, łamał regulamin jak sie dało, a banował każdego innego co wprowadzil jakikolwiek mały ot zwrócił mu uwage i uwaga Dostał bana za "zwracanie uwagi" :polew: tak btw Arre Jakie keskiny JAKIE JKAIE JAKIE ? !
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
przyznaje, są ludzie - grupka, ktorzy juz nie mają albo nie mają a3 a nadal jestesmy w kontakcie i zasuwamy na spoty
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
sądze że problem jest w tym, że strasznie spinają dupe Tutaj byłem zaskoczony poziomem luzu w wypowiedziach i mega atmosferą, dlatego też mam a4 nie powiem najlepsze że byłem aktywnym klubowiczem, sprzeadłem a3 pare godzin pozniej zabrana ranga i wszystko z tym związane nie będe pisał publicznie też co mysle o innych rzeczach a zwróć uwage komuś wyższemu rangą, to dostaniesz tam bana
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
powiem Ci, że zastanawiała mnie bardzo opcja S4 b6, ale chyba odpuszcze narazie wezme coś mniejszego, tańszego żeby tłuc po mieście korci mnie 3.0 ASN w b6, jakbym znalazł dobre 1.8t nie pogardziłbym byleby quattro było a także cały czas miłość nie rdzewieje i śni mi się ...... audi S3 dużo do szczęścia mi nie potrzeba
-
[B6 AWX] Work in progress...
a jedna wolałem przełacić i wziąć sprawdzoną markę zaskoczyłeś mnie odpowiedzią ,że nawet nie wiem co napisać więc powiem tylko zdałbyś relacje jak Ci sie będzie użytkować to radyjko i jak zamontowałeś? nie wykluczam w następnym aucie albo venusa albo tego Twojego presidenta
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Nie moge sie doczekać mojego własnego quattro
-
[B6 AWX] Work in progress...
Czemu nie Venus?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
najlepsza i najbardziej dochodowa praca - kręcenie talerzem w mikrofali