Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. Ans odpowiedział(a) na michu93 temat w Audi A3/S3/RS3
    oszzzzz Ty to zdradź jaki plan ledy? lexusy ?
  2. Ans odpowiedział(a) na michu93 temat w Audi A3/S3/RS3
    nowe ślizgi zderzaka pewnie załatwiłyby sprawe, u kolegi dało tak rade załóż polifty na tył to zobaczysz jak fajnie dupcia bedzie wygladac
  3. noi powiedz co tu teraz robić z autem? nic tylko jeździć Fajny furacz
  4. tak jak na concercie wyglada obsluga ja zmienilem Chorusa na concerta, tylko dlatego że drażni mnie widok kasety i znajomi śmiali sie że mają gale chodnikową na kasecie to będzie można puszczać
  5. ja bym tu dał jakąś gówniarską felge ta jest zbyt poważna do tego autka lotka na tył i w sumie nie wiem co moznaby jeszcze zrobić może poszukaj grilla abt ?
  6. Siema szukałem tematu i średnio znalazłem, szukam na nastepny czegoś co zbliży moje auto do gleby, troszeczke tak żeby Avusy3 dobrze wyglądały obecnie mam zawias 1BA pięęęęęeknie wygląda jakby coś sie działo z wahaczami to po prostu wsadzam głowe między koło a błotnik i patrzę ma ktoś doświadczenia z amorkami Koni str.t i sprężynami eibach pro kit? o sprężynkach naczytałem sie w innych wątkach w poprzednim aucie miałem 1BE i nie podobało mi sie wybieranie dziur, miałem wrażenie że dobry markowy gwint robi to lepiej zastanawiam sie nad amorkami 1BE + eibach pro kit, jednak jak znajdzie sie ktoś z koni i poleci to lądują w aucie próbowałem przekonać sie do gwintu jednakże teraz mieszkam tak, że do domu mam kawałek po kocich łbach i przejeżdżam przez mega przejazdy tramwajowe więc musiałbym chyba auto przenosić
  7. Nice po co komu diesel ? :decayed:
  8. Miałem takie i chyba nie miało wyjścia na zmieniare
  9. Miałem taką ale bez q tęsknie za nią, autko szatan dbaj i rejestruj sie na a3-club.net ;D
  10. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    psikacz pod język? hah!
  11. Podoba sie jak to sie mówi: taki to pożyje jak wrażenia po przesiadce z 1.9 tdi na 3.0 tfsi? :polew:
  12. Mi też sie właśnie podoba zastanawiałem się czy brać ją czy omege sobie stawiać. Taki plus czarnych anten, że w nocy jak zapomnisz jej zdjąć jej po prostu nie widać
  13. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pany cycki z kurczaka w biedronce po 11.40
  14. Kolego zobacz wcześniej w tym wątku nie raz poruszany był ten problem z Mtecha zobacz sobie po ile chodzi mtech legend 3 jeśli chodzi o antene Sirio Omega27 na dużym magnesie - tą polecam
  15. ORG Bentley Continental 19" (3607822375) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  16. Powiem Ci, że nawet fajnie
  17. ten Joker wlasnie ode mnie z miasta, ma podobno 670 koni
  18. Pięknie wyszła Sklasa
  19. czyżby sie sprawdziły moje przepowiednie ? na to wygląda na SWR wyjdzie czy antena jest zestrojona, nie wyjdzie czy jest problem z radiem
  20. Piękna robota aczkolwiek mam niedosyt w postaci braku całościowych fot
  21. Ja bym brał używke Alpine
  22. Tutaj masz ori z Mlki SUPER MOCNA PODSTAWA 125 PL SIRIO ORYGINALNA !! (3585498871) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Nie no Piotrek chodzi mi o to że tamta to lipa i może nie utrzymałaby floridy :decayed: to tylko pare zl roznicy, a musi posluzyc, do tego na DV w ogóle co trzeba mieć przy sobie żeby gołymi rękami zdjąć magnes z dachu z ml145?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.