Treść opublikowana przez Ans
-
[8L AHF] Audi a3 8l
oszzzzz Ty to zdradź jaki plan ledy? lexusy ?
-
[8L AHF] Audi a3 8l
nowe ślizgi zderzaka pewnie załatwiłyby sprawe, u kolegi dało tak rade załóż polifty na tył to zobaczysz jak fajnie dupcia bedzie wygladac
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
noi powiedz co tu teraz robić z autem? nic tylko jeździć Fajny furacz
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
tak jak na concercie wyglada obsluga ja zmienilem Chorusa na concerta, tylko dlatego że drażni mnie widok kasety i znajomi śmiali sie że mają gale chodnikową na kasecie to będzie można puszczać
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
ja bym tu dał jakąś gówniarską felge ta jest zbyt poważna do tego autka lotka na tył i w sumie nie wiem co moznaby jeszcze zrobić może poszukaj grilla abt ?
-
Koni str.t + eibach pro kit
Siema szukałem tematu i średnio znalazłem, szukam na nastepny czegoś co zbliży moje auto do gleby, troszeczke tak żeby Avusy3 dobrze wyglądały obecnie mam zawias 1BA pięęęęęeknie wygląda jakby coś sie działo z wahaczami to po prostu wsadzam głowe między koło a błotnik i patrzę ma ktoś doświadczenia z amorkami Koni str.t i sprężynami eibach pro kit? o sprężynkach naczytałem sie w innych wątkach w poprzednim aucie miałem 1BE i nie podobało mi sie wybieranie dziur, miałem wrażenie że dobry markowy gwint robi to lepiej zastanawiam sie nad amorkami 1BE + eibach pro kit, jednak jak znajdzie sie ktoś z koni i poleci to lądują w aucie próbowałem przekonać sie do gwintu jednakże teraz mieszkam tak, że do domu mam kawałek po kocich łbach i przejeżdżam przez mega przejazdy tramwajowe więc musiałbym chyba auto przenosić
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Piknie!
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Nice po co komu diesel ? :decayed:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
czerwone - szybsze
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Miałem takie i chyba nie miało wyjścia na zmieniare
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Miałem taką ale bez q tęsknie za nią, autko szatan dbaj i rejestruj sie na a3-club.net ;D
-
Siłownia
psikacz pod język? hah!
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Podoba sie jak to sie mówi: taki to pożyje jak wrażenia po przesiadce z 1.9 tdi na 3.0 tfsi? :polew:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Mi też sie właśnie podoba zastanawiałem się czy brać ją czy omege sobie stawiać. Taki plus czarnych anten, że w nocy jak zapomnisz jej zdjąć jej po prostu nie widać
-
Siłownia
Pany cycki z kurczaka w biedronce po 11.40
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Kolego zobacz wcześniej w tym wątku nie raz poruszany był ten problem z Mtecha zobacz sobie po ile chodzi mtech legend 3 jeśli chodzi o antene Sirio Omega27 na dużym magnesie - tą polecam
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
ORG Bentley Continental 19" (3607822375) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Moje auto - temat sie rozwija
Powiem Ci, że nawet fajnie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ten Joker wlasnie ode mnie z miasta, ma podobno 670 koni
-
Auto Detailing by eRBe - moje prace
Dobra robota
-
Moje prace
Pięknie wyszła Sklasa
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
czyżby sie sprawdziły moje przepowiednie ? na to wygląda na SWR wyjdzie czy antena jest zestrojona, nie wyjdzie czy jest problem z radiem
-
Moje prace
Piękna robota aczkolwiek mam niedosyt w postaci braku całościowych fot
-
Wybór radioodtwarzacza do 220zł
Ja bym brał używke Alpine
-
podstawa CB
Tutaj masz ori z Mlki SUPER MOCNA PODSTAWA 125 PL SIRIO ORYGINALNA !! (3585498871) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Nie no Piotrek chodzi mi o to że tamta to lipa i może nie utrzymałaby floridy :decayed: to tylko pare zl roznicy, a musi posluzyc, do tego na DV w ogóle co trzeba mieć przy sobie żeby gołymi rękami zdjąć magnes z dachu z ml145?