Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. tylko kup ori sirio 12,5 cm nie to gówno ktore podeslal piotrek
  2. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    I jak spróbujesz tego o czym pisałem czyli: to potem spróbuj tego też było dobre ale jestem za fixem do ryżu :decayed:
  3. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Reggi, jak chcesz coś na szybko to spróbuj sobie FIXa z knorra Chińskiego zasmakowało mi, a śmieci nie ma, fajna sprawa bo do ryżu i cyca wbija sie jajeczko, marcheweczkę (polecam sobie usmażyć z orientalnymi warzywami z hortexu na przyklad) Tylko że na jedną torebke przyprawy 2 opakowania ryżu
  4. jak sie śmiga w porownaniu do audi?
  5. Ważne żeby było na następny sezon właśnie słyszałem że ma pełne ręce roboty, nawet ostatnio widziałem u niego tą A6 w szarym plastidipie z zoltymi felgami kiedyś moją furke też będzie musiał zaopatrzyć
  6. Ans odpowiedział(a) na michu93 temat w Audi A3/S3/RS3
    Maluj na czarno! ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ---------- masz fotke podglądową mojej niuni
  7. wepnij tą żółtą końcówke do radia i zobaczysz ona pasuje w to miejsce co Ci pokazywałem
  8. Ans odpowiedział(a) na fajgi temat w Audi A3/S3/RS3
    Sieeeeema Fajgi coz mowic juz kiedys na a3clubie pisalem: PIĘKNA! co do szukania a4 nastaw sie na cierpliwosc pzdr Jakub
  9. Szalony na bank będziesz zadowolony, czekam na relację ---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- co do pytań poprzednich dla potomnych, viaken zachowuje sie jak powinien - i przesuwa utwory i odtwarza w ostatnim miejscu, tak samo wrzucając utwory na karte pamieci na przyklad robimy foldery CD1 CD2 i wrzucamy utwory do folderow nie zmieniajac nazw
  10. Dension to dension ja mam tą z Viakena i chodziła u Kolegi tutaj z forum przez rok, teraz u mnie śmiga i nie mam sie do czego przyczepić
  11. To mówisz w naszej stolicy energetyki działasz u Czesława czaje sie na B8, pewnie jakoś wtedy miałbym chęci do działania i AP pewnie zakupie ---------- Post dopisany 27-09-2013 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2013 at 00:34 ---------- Dzieje sie coś w temacie ?
  12. Ans odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Oj tam oj tam
  13. Ans odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Fak faktem B6 ciężka locha. Jak ja sie przesiadłem z mojego lekko pomodzonego A3 1.8T to nawet jak jechałem 3.0 V6 myslalem ze jest zepsuty
  14. jak masz concerta to wyjmij go i zobacz czy wszystko podpięte obsługa góry wyswietlacza zalezy od radia, z oryginalnym Audi działa, zauważ że ja mam zablokowanego fisa
  15. masz podpiętą małą wtyczke środkową w radiu z tyłu od fisa? a jak wlaczysz radio fm to dziala?
  16. h_ubertus mam rozwiązanie Twojego problemu, u mnie też kulały płyty cd wyciagasz schowek robisz dziurke z tyłu, podłączasz do radia i gra zobacz jest głowny temat apropo zmieniarek mp3
  17. ja dam 100... pesos
  18. Dopóki nie wyciągniesz schowka albo nie podłączysz ipoda to sie nie dowiemy
  19. haha takiego zastosowania mlki jeszcze nie słyszałem ja moge powiedzieć że jak sie komuś zayebie batem od mlki to na nodze zostaje pręga na jakiś tydzień jeszcze kiedyś ją rozkładałem przy wyjmowaniu z bagażnika i kumpel dostał także w twarz, to trzymało sie podobnie
  20. nic nie kombinuj bo jest tak jak powinno być i amen kurfa jak ja nie lubie patrzeć na takie auta, bo mam dzikie myśli i już do banku bym jechał
  21. Polskie lepsze a nie wiecie może co to za felgi w tej brzydocie US?
  22. Kto ma taki uchwyt ten dokładnie ze złączami na wierzchu ma bluetooth ja dowiedziałem sie o tym po 9 miesiacach posiadania auta sprawdź kolego. bluetooth wykryje Audi uhv haslo to "0000"
  23. zobacz tak samo missouri EXPORT, wersje export jak widzisz są czarne i tańsze, żadne tam podróby, mają także tendencje do rdzewienia ---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ---------- Zobacz też tą antenke, jak chcesz być cichociemny President Virginia antena CB 50cm - dyskretny wygląd jak antena FM!, super mocny magnes :: KONEKTOR5000.PL specjalistyczny sklep CB żeby nie było w ogole nie popieram takich anten antena zaczyna sie od 1m

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.