Treść opublikowana przez kamil
-
Następuje reset kompa, albo zawiecha
Obstawiam przegrzewający się rdzeń grafiki lub pamięć grafiki. Zasilacz odpada bo w 99% przypadków awarii komp nie wstanie. Pamięć też odpada bo gdyby kość była uszkodzona lub generowała błędy ( a sam autor wspomniał że ma tylko jedną) to podczas uruchamiania komputera resetował by się po załadowaniu jądra systemy operacyjnego. W gwoli ścisłości czy to samo dzieje Ci się podczas normalnego korzystania z kompa bez obciążania grafiki w grach 3D??
-
Dysk zewnętrzny do domowego użytku.
Jeżeli chcesz żeby dysk był niezawodny i wydajny bierz WD. Jeżeli chcesz pojemności i gadżetu bierz Portable.
-
Dysk zewnętrzny do domowego użytku.
http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1_218&products_id=15409
-
Zawieszanie się komputera
Dysk twardy padł. Ew. w skrajnych przypadkach pamięc ROM płyty głównej generuje takie błędy.
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
Ropa rox xD
-
Prośba do posiadających konto na Facebook
Haha Teraz już wiem kto jest Stigiem xDDD Głos poleciał.
-
STATIMA sp.zo.o.Katowice-miał ktoś do czynienia.?
Jak nie dostałeś wcześniej żadnych kwitków do zapłaty to sprawa jest przedawniona
-
Gra online: ogame
Broń Panie Boże od tego typu gier. Ogame, Crims, Tibia etc.
- Mafia 2
-
Mafia 2
Dlatego właśnie tej gry nie kupie.
-
Mafia 2
Mafie skończyłem tydzień temu. GTA nie ma szans
-
Mafia 2
Niestety ale zgodzić się nie mogę. GTA4 znudziła mnie po 3 misji. Mafia 2 niszczy GTA pod każdym względem :> :> :>
-
Problem z monitorem?
crt lg??
-
Mafia 2
Oczywiście że tak panie modzie Mam kodować linki następnym razem?? Nie jestem "piratem" i nigdy nie bd. Co najwyżej jestem pośrednikiem w przekazywaniu informacji dla kolegów klubowiczów. Nic więcej. Mafia II jako kontynuacja jedynki jest bardzo za***ista i dwójkę skończyłem parę dni temu i mogę stwierdzić że jest godną kontynuacją.
-
Mafia 2
Ustaw tak dla ut 2.0.2, odczekaj chwilkę niech się rozkręci. Max prędkość wysyłania kB/s= 60 Całkowita max liczba połączeń= 1500 Max liczba połączeń peerów na torrent= 600 Ilość slotów do wysyłania na torrent= 8 Otwórz dodatkowy slot gdy prędkość wysyłania <90= Disabled Max liczba aktywnych torrentó= 2 Max liczba aktywnych pobierań = 2 Port dla połączeń przychodzących= 34148 (upewnij się że port nie jest blokowany przez router jeśli takowy masz) Inne ustawienia: Włącz siec DTH= enabled Włącz DHT dla nowych torrentów= enabled Włącz wymianę peerów= enabled Włącz odpytywanie= enabled Zarezerwuj miejsca dla ...= disabled Dodawaj *.!ut= disabled
-
Mafia 2
Tylko że jak ściągasz partami to musisz manualnie resetować połączenie co mnie osobiście wk***ia przy tak wielkich plikach (albo czekać 15 min). A wysłać Ci chciałem plik konfiguracyjny do torrenta żebyś mógł ciągnąć max przepustowością łącza z tracker-a.
-
Mafia 2
Czyli standardowo jak na takie łącze. Osobiście nie lubię rapida na tak wielkie pliki. Za długo trzeba czekać na zmianę IP (chyba że masz konto premium to co innego). Edit: Brat ma jednak łącze 1024kb/s.
-
Mafia 2
Mogę Ci podrzucić cfg na utorenta bo bratu konfigurowałem i wyciąga max 110-130 kB/s na 2 kbps łączu
-
Mafia 2
To musisz mieć źle skonfigurowane jak ciągnie Ci tak mało. Masz tp??
-
Mafia 2
Warto Mi to zajeło niecałe 2h
-
Mafia 2
Padam Ci dwa publiczne trackery na torrenta z TPB: http://thepiratebay.org/torrent/5784125/MAFiA.2.2010.CLONEDVD.PC-[DirectasXD.com] http://thepiratebay.org/torrent/5786928/Mafia_II-SKIDROW_(Mafia_2) Na warezach na dzień dzisiejszy nie widziałem upload-u a z reszty alternatywnych źródeł nie ściągam. Piractwo, niezgodne z regulaminem forum
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Po odrzuceniu gier które absolutnie były dla mnie wspaniałe i dobrze mi się w nie grało to zostają tylko: Zelda: A link to the past na Snes-a Micro Machines na Nes-a Sonic the Hedgehog na Sege Ultimate Karate 4 na Atari Gina Sisters na C64 Cannon Fodder na Amigę Half-Life na Pc Na multi to: Quake 3 Cs 1.6 Starcraft Reszta to tylko miłe wspomnienia i fajnie wyglądające zeszłoroczne bombki xP
-
Mafia 2
Przecież napisałem że gra jest pierwsza klasa więc wal z pytaniami Zresztą widzę że nie tylko mi się podoba
-
Mafia 2
Na p2p premiera już była xP Wyjebista gra xD
-
Beton pod słupki -jaka proporcja będzie najlepsza?
I do tego jeszcze krata piwa i liter gorzały