Treść opublikowana przez OLIVER
-
Śruby i nakrętki turbiny
Kolego . Nie wiem jak u Ciebie ale zazwyczaj w turbinie jest jedna szpilka a w kolektorze są dwie szpilki i przykręcasz tylko nakretkami Tu masz numer nakretki
-
Przwód ssący
Napisz to kolego w dziale "kupię części "a nie dziale numer części ...
-
1.9 tdi AFN - szklanki/popychacze? Cos innego?
a jaki masz kąt wtrysku i dawka paliwa ?Wszystko Ok ?
-
Komplet Sprzęgło plus dwumasa 3.0 tdi CDUC manual
A dobre oznaczenie silnika podałeś? Bo w etca w tym roczniku jakoś nie pokazuje oznaczenia takiego silnika (CDUC )
-
Czy moje auto jest wypozażone w DPF?
A nie masz możliwości sprawdzenia wydechu wizualnie ? I wszystko jasne
-
2.0 tdi BRE 2007 cięzko pali
Ustaw porządnie kąt i zobaczysz czy jest poprawa jak nie to logi na zimnym 13, 23 i rozgrzanym bo może wtryski lub uszczelnienia kuleją ... Są tu fachowcy to Ci ocenią ...
-
Numer jarzma zacisku
A jakiej średnicy masz tarcze?
-
Potrzebne momenty dokręcania
A patrzyłeś w książce Sam naprawiam audi Tam może być
-
Podcisnienie serva
jak trzy rodzaje przecież masz na foto dla AJM i jest jeden numer . Ja po VIN Ci nie sprawdzę może ktoś inny Ci sprawdzi
-
Podcisnienie serva
-
Podcisnienie serva
A może by tak opisać jakie auto jaki silnik który rok Profil nie uzupełniony , skąd mamy wiedzieć do czego szukasz do traktora?
-
Uszczelka pokrywy zaworów
czasem tak bywa ...
-
Uszczelka pokrywy zaworów
czemu jesteś zdziwiony ? są silniki w których świece żarowe są pod pokrywą zaworów..
-
Turbo tryb awaryjny
Nie zapomnij po założeniu nowego turbo zalać olejem układ smarowania przed odpaleniem !!!
-
Uszczelka pokrywy zaworów
Jak nie miałeś problemów z wyciekami z pod pokrywy to zakładaj na tej co była.
-
Proszę o poradę
Witam Panowie Sprawa załatwiona . Poszedłem na ugodę z ubezpieczycielem . dzięki wszystkim za zaangażowanie za wszystkie porady Pozdrawiam Temat do usunięcia
-
Turbo tryb awaryjny
dokładnie te węże grube między turbo a rurą metalową -rura met a intercooler -intrcooler a silnik jak jest gdzieś nieszczelność to szukaj o ślimaczenia olejem w tym miejscu
-
Pęknięta poduszka silnika
Mowa tu o poduszce strona lewa , ma taki zamiennik A co kto i kiedy włożył i wyciągnął i napisał że to z ALT tego już nie wiem poduszki wyglądają bardzo podobnie ale tu chodzi o wagę silnika itd.
-
Pęknięta poduszka silnika
-
zderzak z sedana do avanta
Tak chodzi o tylny zderzak. Dzięki Marcin za wiadomość
-
Turbo tryb awaryjny
Tu poczytaj sobie ..
-
Turbo tryb awaryjny
No to niestety ale bez podłączenia vaga i zrobienie diagnostyki się nie obejdzie ...
-
zderzak z sedana do avanta
Panowie Mam pytanie do znawców Czy podejdzie zderzak s line z sedana do avanta pytam bo w etce poszycie zderzaka początek numeru różni się limusina - 8E5...... a avant 8E9.... Drugie pytanie . Czy dolna dokładka (spojler ) da się przełożyć bez problemu ja mam na jeden wydech podwójny a w zdeżaku sedan na dwie ruty po obu stronach (1,8T ) Za udzielenie informacji B Dziękuję
-
Turbo tryb awaryjny
A sprawdzałeś węże od turbo nie jest który rozerwany? sztanga jest wciągana jak odpalisz silnik To takie wróżenie z fusów
-
Turbo tryb awaryjny
A jak wytłumaczysz to?