Treść opublikowana przez blaster99
-
[B5 2.5 V6 TDI] QUATTRO avant +xenon+nowy feluneczek ;) jak narazie koniec modów
no dziwna sprawa, jeszcze sie z takim czyms nie spotkalem, wszystko po 2 lifcie poza klamkami ... aaaa listwy na drzwiach tez sprzed lifta no no no [br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 18:06 _________________________________________________ :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: Dodatkowo lusterko (na pewno kierowcy) nie ma "liftowego" kształtu
-
[B5 AFN] SPRZEDAM Srebrny poliftowy sedanik, skóra, bose, felgi 17" itd
zawsze dobija mnie skora w aucie po paru latach jest taka ( wypierdziana) swiecąca nie ładna . wypierdziana Widze, że masz problemy z zołądkiem, cos w stylu GasStop powinno ci wystarczyc [br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 17:46 _________________________________________________
-
[B5 2.5 V6 TDI] QUATTRO avant +xenon+nowy feluneczek ;) jak narazie koniec modów
Autko pierwsza liga b5 Tez planuje Xennony wmontowac, daj znac na gg bo interesuja mnie koszta
-
RS4
marzenie wielu z nas... Ja ostatnio zaczynam myslec strategicznie i chodzi mi po glowie A5 3,0 tdi, za jakies 5 lat powinienem sobie na nie pozwolic
-
[B5 AFN] SPRZEDAM Srebrny poliftowy sedanik, skóra, bose, felgi 17" itd
bystrzak Archie nie to nie o ten unfal, poprostu dzien wczesniej zlapalem kapcia
-
Dziwny odgłos dochodzący od sprzęgła(dzwonienie) (B5 1.9 AHU)
zgadzam sie z przedmówcami
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5 AFN] SPRZEDAM Srebrny poliftowy sedanik, skóra, bose, felgi 17" itd
Ciemne szyby to dobry pomysl, niskie zawieszenie bardzo poprawia wizualia, ale raczej sie tego nie dopuszcze ... co do automatycznej skrzyni to z pewnych wzgledow wlasnie takiej szukalem. Jezeli chodzi o kierownice hmm mi sie ta trojramienna najzwyczajniej nie podoba, jest jakas taka plastikowa ...
-
[B5 AFN] SPRZEDAM Srebrny poliftowy sedanik, skóra, bose, felgi 17" itd
zawias moglby isc w dół, ale wtedy moje kolo mogloby zostac w ktorejs z tych wielkich urw w drodze
-
[B5 AFN] SPRZEDAM Srebrny poliftowy sedanik, skóra, bose, felgi 17" itd
DO SPRZEDANIA, OFERTY PROSZE NA PW Nowe fotki mojego autka które ciągle mnie cieszy. Zrobiłem już nim ponad 30 tys km i wrażenia bardzo pozytywne. W tym czasie wymieniłem tylko napinacz paska wielorowkowego i przepływomierz. Zastanawiam się nad obniżeniem go o 20 mm bo na 17 wysoko stoi (w okolicy jest identyczne autko jak moje tylko na niskim zawiasie i wygląda o niebo lepiej). Nie znam sie na zawiewszeniach wiec prosilbym o wasze propozycje w postaci linków z np z allegro.
-
Pas bezpieczeństwa - przedni - instalacja
Jest jeszcze jeden aspekt.. dzwonilem do kolesia ktory ma mi vagiem wykasowac kontrolke air bag i on twierdzi ze musialy mi pojsc dwa pasy przednie przy uderzeniu i oba trzeba wymienic. jeden wymienilem bo byl zablokowany a drugi wydaje sie zupelnie sprawny i jak na raziue go nie ruszam. Czy to prawda ze zawsze musza oba wystrzelic??
-
[B5 AHU] Zimny silnik pali na dotyk, na zagrzanym problemy
moj brat mial identyczny problem w golfie IV tdi 90ps... wymienil akumulator, zrobil nawet glowiczke(bo mu nawciskali pier**l) , grzybal nawet przy rozruszniku.......okazalo sie ze wystarczylo soft "poprawic" , nie dam siebie glowy uciac ale poszlo o dawke paliwa na rozruchu
-
[B5 AJM] czy za duzo pali??
A ja myslalem ,ze moj autoamt duzo pali... nie mam tipa w kazdym razie w cyklu mieszanym na 5 litrach zrobilem 90 km
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
Jezeli rozruszik kreci lecz auto nie reagowalo to zapewne pompa.. jezeli zaswiecily sie kotrolki typu aukulator, swiece to moze byc cos z int. elektryczna np od alarmu (wystarczy ze sie nieodpowiedni kabel przepali i auto gasnie)
-
Pas bezpieczeństwa - przedni - instalacja
Poduszki sa jaknajbardziej cale, a udezenie to bylo dosłownie liźnięcie..niestety pas się zaciągnął do środka ... Pozatym jeden koles na warsztacie mówil ,ze wszystko da sie wykasowac tylko nie zawsze to jest legalne
-
Pas bezpieczeństwa - przedni - instalacja
Auto mialo lekki unfall i z tego powodu przedni pas pasazera jest zablokowany (ładunek zdetonowal czy cos ) kupilem juz nowy w zwiazku z czym mam kilka pytan: a) w jakiej kolejnosci oraz jak sciagac plastiki by niczego nie wylamac czy po podlaczeniu pasa kontrolka Air Bag sama zgasnie czy potrzebny bedzie Vag c) pozno juz i zapomnialem
-
Większa moc a żywotność silnika
Dzieki za odpowiedz na pytaniwe ktore zapewne nie raz sie pojawialo, tylko ze normalny czlowiek zanim przeczyta wszystko straci 1/4 dnia...nie wiem co adminom przeszkadza powtarzanie sie pewnych kwestii...Pytalem jeszcze o spalanie automata no ale oczywiscie zostalo ono usuniete .... wybuchajace silniki Wg mnie pisemka typu AS promuja tandetne samochody, tam w testacxh zawsze wygrywaja skody i inne badziewia jak wpadasz tu raz na miesiąc wtedy kiedy coś potrzebujesz od innych to Ci jest obojętne, że tych tematów było już ze sto. Ale jak ktoś musi czytać o tym samym sto razy, to już mu się nawet odpowiadać nie chce. O spalaniu mamy już kilka tematów. Poświęc te 1/4 dnia.... Ten post twój też możnaby skasować, bo nic nie wniósł.
-
Większa moc a żywotność silnika
Czytam te pochlebne recenzje wystawiane Rogalowi i aż mnie nosi by z mojego afn 110ps zrobic softa na 130 kilka....Problem w tym ,ze znajomi mi odradzajac twierdzac iz min. turbina badz pompa beda bardziej obciazone przez co nie posmigam sobie za dlugo. Chcialbym dowiedziec sie jak zwiekszenie mocy mogloby wplynac na mojego diSelka, czy faktycznie skroce sobie zywotnosc silnika?? Dodam ,ze mam automatyczna skrzynie biegow (zastanawiam sie czy to moze przeszkadzac w podkrecaniu mocy). pytanie o spalanie wykasowane, reszta już była na forum... Ale niech tam [pre_pl]
-
Wersje liczników A4 B5
Mam audi po 2 lifcie (rocznik99) ale zegary podswietlone na czerwono, czy moge wlozyc te z bialym oswietleniem ?
-
Problem z klimą - pisk paska
dzieki za odpowiedz, tylko dlaczego gdy wlaczam klime przy okolo 23 rano klima dziala dobrze ??
-
Problem z klimą - pisk paska
Chodzi o to, ze po wlaczeniu klimatyzacji pasek od sprężarki zaczyna piszczeć (chyba się slizga), nie chcac ryzykowac momentalnie gasze klime. Ciekawym jest, ze problem nie wystepuje przy nizszych temperaturach powietrza.. jeden kolo stwierdzil, ze mam za duze cisnienie gazu (urzadzenia pomiarowe faktycznie tak stwierdzily) wiec mi troche upuscil. Efekt byl taki ze klima dzialala prawidlowo....az do nastepnego dnia... moze ktos wie co to moze byc ??
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
czesc Tuniu..mam kilka pytan, odezwij sie na moje gg 9664572
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
ten kolor to "tornado - rot" ?? bo rozni sie od innych standardowych czerwieni
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
poprostu dzicz, szkoda tych naklejek reklamowych ... ile dales za ksenony ? nie miales problemu z montarzem spryskiwaczy do nich ?
-
[B5 1.9tdi 110KM]Przedsmak mojego 1,9 tdi '99
tapicerka juz byla