Treść opublikowana przez blaster99
-
Rolka prowadząca SKF foto - czy tak ma wygladac ?
Przesłałem gosciowi to foto co jest w pierwszym poście, to stwierdził, że od niego jest ta matowa rolka INA którą dziś zakupiłem, miałem juz dosc tej rozmowy i tych 70 zł za dodatkową rolkę ... po chwili rozmowy stwierdził, ze ma w zestawach i takie i takie, i myslał, ze chce go oszukac itp - co za ironia ... ponizej dodatkowe foty... jak mi gosc kasy nie zwróci to mu zrobie reklame na forum
-
Rolka prowadząca SKF foto - czy tak ma wygladac ?
mechanicy tak samo twierdza a sprzedawca idzie w zaparte, ze tak ma byc ... ciekawe czy kase odda
-
Rolka prowadząca SKF foto - czy tak ma wygladac ?
tak sobie tłumaczy, ze moze rolki SKF tak maja ? Bo w porównaniu z ta druga to na 100% wyglada jak uzywka
-
Rolka prowadząca SKF foto - czy tak ma wygladac ?
Witam , kupiłem w jednym z serwisów sprzedajacych przez net rozrzad do mojego AVF i mechanik (moj brat) twierdzi, ze rolka prowadzaca wyglada nie tak jak powinna (sugeruje ze jest uzywana i mowi ze chrobocze podczas obracania) i szybko kupilem w serwisie kolejna. W ogole dziwne jest to , ze moj pierwotny zakup tez byl w serwisie i wszystko poza rokla prowadzaca o ktorej mowa ma emblematy vw. Na foto widac jakby slad po pasku. Prosze o wypowiedz ludzi ktorzy wiedza co i jak. Bo sklaniam sie ku odsyłce. po lewej rolka o ktorej mowa SKF , po prawej dzis kupiona w ASO z tego co wiem INA. Uploaded with ImageShack.us
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie dzieki, szczegolnie Danu44 jestescie bardzo pomocni - bo mogliscie napisac: "było 100 razy" itd itp, a wy mi jasno i łopatologicznie ... niestety mogłem tylko wymienic a wybór był kiepski wiec padło na castrola 5w40 z odpowiednia dla pompek normą. Panowie az taka lipa z tym Castrolem ? jak oni mogą to lac w serwisie do nowych Audiczek ? ps. Filte oleju kupiłem MAN, moze byc ?????
-
AVF Odpalanie
dziwna sprawa
-
AVF Odpalanie
faktycznie przy właczonych swiatłach lepiej...
-
AVF Odpalanie
jak dwumas to lipa bo w multitronicu to troche kosztuje. Tylko co ma dwumas do odpalania ?
-
AVF Odpalanie
logi dynamiczne ? auto super jezdzi, ma moc, nie dymi, równo i cicho pracuje ... problem tylko przy odpalaniu
-
AVF Odpalanie
nic nie wywala
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dziekuje za pomoc, myślałem , ze kupiłem cos dobrego Lece wymienić.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie, wątku nie ogarniam - może było może nie ,ale mam proble,. Kupiłem Castrol Edge Sport 0w40 z normą 502 00/505 00 . Czy będzie to odpowiedni olej do 1.9 tdi AVF (pompowtryski)
-
AVF Odpalanie
Gdy odpalam samochód po dłuższym postuje pali na dotyk, zaraz po trasie wczoraj chwile musiał pokrecic (2 sek), przytrafiło mi sie to tylko raz i wole dmuchac na zimne.... moze to nasze super paliwo..
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
trzeba uważać klej do szyb bo mój brat tak zrobił i mu ori lotka pofalowała. Dół na maksa bo lotki tanie nie są - teraz pozostała tylko szpachla... Lada dzień ja będę zakładał lotke i klej do szyb odpada, ale martwię się czy sama taśma mi utrzyma lotkę ???
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
nowe foty malinka, zaskakujące jak 8 letnie auto potrafi się prezentować! Szkoda, ze olej kapie z intercoolera Te felgi bardzi mi się podobają, ile trzeba za nie liczyć ?
-
Przednie 2 głośniki grają lepiej niz cały tył
tak to już jest , zakładaj wzmaka bose to odczujesz różnice:wink: czyli wychodzi na to, ze ten typ tak ma ?? ---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- tak to już jest , zakładaj wzmaka bose to odczujesz różnice:wink: czyli wychodzi na to, ze ten typ tak ma ??
-
Przednie 2 głośniki grają lepiej niz cały tył
RNS w aucie jest od nowości. Bez wzgledu czy siedze z tylu czy z przodu słyszę wyraźną różnicę. ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- RNS w aucie jest od nowości. Bez wzgledu czy siedze z tylu czy z przodu słyszę wyraźną różnicę.
-
Przednie 2 głośniki grają lepiej niz cały tył
Mam Avanta B6 z fabrycznie zamontowanym RNS-E. Czy to normalne, że przód gra "mocniej" niż tył razem z wooferem ?? Przecież tył idzie przez wzmacniacz chyba Hermann, wiec dwa tylne głośniki i sub powinny co najmniej dorównać przednim, tymczasem gdy bawię się faderem to przód jest wyraźnie mocniejszy, a tył płaski ... jestem z opola i w okolicy nie ma dobrych speców od tego typu kwestii
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
mam to samo co hormon i nie wiem jak sie do tego zabrac
-
[ALL B6] Regulacja odcinka lędźwiowego - nie działa
Nie potrafie znalezc tej fotoporady , moze jakis krotki opis o co z tym chodzi i jak sie do tego zabrac ?
-
[ALL B6] Regulacja odcinka lędźwiowego - nie działa
Witam, w moim a4 2004 mam kubełkowe fotele i jakis czas temu na allegro upatrzylem lewy fotel z Angola w idealnym stanie zewnetrznym - mój też nie był zły, ale wiadomo, że fotel pasażera zawsze jest znacznie mniej "wysiedziany". Po zakupie wszystko cacy wizualnie, zero zuzycia. Niestety po podłączeniu okazuje sie, że regulacja odcinka lędzwiowego pracuje tylko w pionie - góra dół i to w sposób bardzo mozlony jakby prądu nie dostawał. Co gorsze regulacja wypukłości tego elementu w ogóle nie działa. Macie pomysły jak sobie z tym poradzić ? miał ktoś podobny problem ?
-
[B6 AVF] Sygnalizator dzwiękowy - jak go sprawdzić
Witam, jak w temacie - chodzi mi dokładnie o sygnalizator informujący nas o nie zgaszonych światłach, albo nie zapiętych pasach (o ile w tych rocznikach byla taka opcja - mowa o B6). Czy można go sprawdzić vagiem ? W razie jego usterki prosze o info jak można gho naprawic, gdzie kupic nowy i gdzie dokładnie się on znajduje (podobno gdzies orzy zegarach). Z góry dzieki za pomoc
-
[B6 AWX] Problem z odpalaniem (rozwiazany)
.... tylko, że u mnie włączenie świateł nic nie zmienia.
-
[B6 AWX] Problem z odpalaniem (rozwiazany)
W moim przypadku włączenie świateł nic nie zmienia. Sprawa wyglada nastepujaco: Rano bądź też po dłuższym postoju odpala od strzała, natomiast juz po kilku - kilkunastu km, gdy auto sie zagrzeje przy odpalaniu musze zakrecic z 1,5 sekundy (wbrew pozorom to długo) a samochod odpala jakby najpierw łapał jeden gar i szybko za nim reszta. Czytałem gdzies, że wpływ na to ma któryś z czujników temperatury. Dodam, że pompki w bardzo dobrym stanie - korekcje bliskie zero. Czekam na wskazówki bo gdy wspomne mojego poczciwego AFNa, który zawsze na dotyk odpalał to uswiadamiam sobie, ze ewidentnie jest "coś nie halo" .....
-
[ALL B6] Szyber dach - prosze o schemat z ETKI
Bardzo prosze o foto z ETKI rozpiski elementów szyberdachu. Chciałbym zapytać o kilka elementów a nie wiem jak sie nazywają.[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 17:15_________________________________________________nikt nie pomoże ?