Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Mhm, czyli na spokojnie odkręce sobie dyfer a później sanki.
  2. Ila takie sanki z dyfrem wazą?
  3. A wyjąłeś śrube? Jak tak to podważ łyżką jakąś.
  4. Dubel
  5. Możemy sobie przybić piątkę! Z czujnikiem ABS mam to samo - ukręcona śruba, czujnika nie idzie wyciąć, musiałem uciąć kabel, czujnik jakoś siłą wywale. Sanki będziesz musiał zdjąć bo ta nakrętka, co się obraca, jest samoblokująca się z sankami. Niestety blokada się zerwała.
  6. Powodzenia Też jestem zmuszony odkręcić tego wahacza, o ile z prawej strony można by jakoś podejść o tyle z lewej stronie przeszkadza u mnie czujnik od samopoziomowania.
  7. Faktycznie, regulacja jest na dole wahacza aluminiowego i na gorze zwrotnicy.
  8. To czyli muszą być dwie śruby mimośrodowe.
  9. Czemu używany wahacz jak są dostępne nowe zamienniki?
  10. Z tego co się orientowałem to trzeba przynajmniej popuścić z jednej strony sanki aby podejść kluczem. A jak to się nie uda to całe sanki w dół. Niestety ale mocowanie tego wahacza jest straszne.
  11. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W Quattro też się da opuścić sanki? czy będzie wał przeszkadzał?
  12. Tarcze zdjąłem a nawet z tej strony, gdzie mam problem z wahaczem, odkręciłem zwrotnice Tylko jak to ja chciałem zrobić za dobrze i chciałem wyjąć zwrotnice aby je wyczyścić z rdzy i pomalować. No i teraz będę musiał całe sanki z tyłu zdejmowac Składam hamulce i jadę do garażu obok na kanał
  13. Mam ten sam problem, śruba zwulkanizowała aluminiowym środkiem tulei. Trzeba pewnie będzie wyjąć cały wahacz bo strasznie ciężko wyprasować tą tuleję.
  14. @kamil-vag jak zwykle konkret! Podziękował
  15. Mówisz o wąsie w zwrotnicy?
  16. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli bez opuszczania sanek sie nie obejdzie... No nic, powoli skrece wszystko, dam nowe heble i pojade nad kanal.
  17. @Dev zawsze dobrze prawi ;-) Ale w przypadku quattro nie ma jak podejsc z przecinakiem i trzeba zwrotnice wyjac. I mimo po wyjeciu zwrotnicy grzalem sruby, stukalem i nic, trzeba kątówką było ciąć.
  18. @soul87 @DarekS4 Dzięki za odpowiedź. Właśnie tego się obawiałem, że takie komplikacje mogą wystąpic U mnie śruba mimośrodowa zwulkanizowała się tuleją tego wahacza więc wiem jak to może źle wyglądać.
  19. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewnie! Dzisiaj wieczorem będę chciał podejść do tych górnych wahaczy. Wolę wiedziec, co mnie czeka :p Inaczej składam to co mam rozkopane teraz i przejeżdżam nad kanał i robię wahacze. Bo w sumie bo przejrzeniu tylnego zawieszenia to tylko tuleje w tym górnym wahaczu mam do roboty więc zrobiłbym to i zamknął temat z tylnim zawieszeniem ;-)
  20. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z wymianą górnych wahaczy na tylnej osi i pomógłby mi tutaj lub w tym temacie?
  21. Ma ktoś jakieś doświadczenie z wymianą górnych wahaczy na tylnej osi? Jak najlepiej podejść do śrub mocujących wahacz do karoserii? Albo ktoś dysponuje procedurą z ELSY?
  22. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzisiaj rozmawiałem z tym sprzedającym, ustalamy formę wysylki itp i okazało się, że mieszka 15 km ode mnie. Świat mały jak nie wiem co
  23. Nie ma nic przyjemniejszego niż odkręcanie 17 letnich śrub... Straty: - czujnik ABS, - tuleja wahacza tylnego górnego. Ale jarzma zdemontowane!
  24. Dzisiaj wykręciłem średnie spalanie 3.5l Koszt dojazdu z domu do pracy (48km) w dwie osoby wyniósł: 0.48 * 4,72 * 3.5 = 7.93zl Dzisiaj będziemy tankować paliwo za 4.58 więć koszt obniży się do 7.69zl Dla porównania bilet minibusowy dla jednej osoby na tej trasie w jedną stronę kosztuje 9zl. Centusiowy samochód.
  25. Dobrze, ze się wziąłem za hamulce z tyłu. Bo to, co zobaczylem, zmrozilo mnie! A miesiąc temu byłem na przęglądzie. To by tłumaczyło dziwne zacieki na feldze w tym kole...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.