Treść opublikowana przez trepek
-
auto nie schodzi z obrotow
Trzeba sprawdzic w VAGu jak zachowuje sie tempomat.
-
Bukowina Tatrzańska
Ciężko powiedzieć ale myślę, że koło zjazdu z A4 tak o 13-14. Godzina do dogadania.
-
Pompa wtryskowa TD PASSAT cieknie z tłokorozdzielacza. wymiana oringa
Pionowo, jak poziomo wyciągniesz tył to posypie się środek.
-
Pompa wtryskowa TD PASSAT cieknie z tłokorozdzielacza. wymiana oringa
Tak, możesz. Doły tych pomp są bardzo podobne. Ale metoda wymiany oringa bardzo ryzykowna
-
Bukowina Tatrzańska
Hesik, możemy się spiknąć w Krakowie :-)
-
Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
A probnika wtryskiwaczy nie masz?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Nie twierdze, ze to ostateczna wersja :-)
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Spojrzalem na allegro i dwumas z 2.5 TDI jest na 8 srub... No nic, chyba bede szukal jakiegos PD'ka w b5. Niedaleko mnie jest bardzo fajne b5 z 2000 albo 2001r z przerysowanym calym bokiem ale 8 tys i w dodatku automat. Za 6 tys pewnie bym lyknal na czesci. ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- Łożysko zrobione, nareszcie błoga cisza :-) Zamontowałem również wskaźnik doładowania i... chyba mam popsuty samochód Bo kuzia mać! W piku dochodzi mi do 1.6 BAR! Po to by spaść momentalnie do 1.2 bar, wachnąć sie do 1.4 bar i ciągle trzymać później okolice 1.2 bar. Albo mam tak za***any kolektor dolotowy albo N75 nie wyrabia. ---------- Post dopisany 02-03-2014 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2014 at 21:56 ---------- Wskaźnik doładowania (made by Trepkowa): ---------- Post dopisany 06-03-2014 at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 21:25 ---------- Będą ori halo do przedliftowego zderzaka :-) Wersja US.
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Hmm... Ja mam obroty, w zaleznosci jaka temp na zewnatrz, od okolic 1000 do 1300 przy -20*C i wiecej.
-
Bukowina Tatrzańska
O ktorej planujecie byc w Krakowie?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Ktoś swojaka bierze? Do kogo mam się uśmiechnąć?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Spryskiwacze w polifcie jak są montowane do maski? Mają jakieś specjalne otwory?
-
Pompa 1.9 tdi TRANSPORTER T4 opis kabli i identyfikacja elementów aby ją podłączyć
Mostek W w alternatorze? Moze wykorzystac ten sam uklad do sterowania przyspieszacza kata wtrystku?
-
Pompa 1.9 tdi TRANSPORTER T4 opis kabli i identyfikacja elementów aby ją podłączyć
No ale skad czujnik wie, jakie sa obroty?
-
Pompa 1.9 tdi TRANSPORTER T4 opis kabli i identyfikacja elementów aby ją podłączyć
Generanie jak wchodzi wezyc cisnieniowy od turbiny to jest pelne LDA :-) W ECO pompach otwor nie jest nagwintowany tylko caly odlew z aluminium. Jak w samochodach VW dziala przelaczanie miedzy czujnikami olejowymi? Bo raz kontrolka bierze odczyt z jednego czujnika a raz z drugiego i ta zamiana wystepuje w okolicach 2000 rpm.
-
Pompa 1.9 tdi TRANSPORTER T4 opis kabli i identyfikacja elementów aby ją podłączyć
Nie jest to ECO bo ma LDA. Pompy ECO w B4 mialy grzybek ale pusty w srodku.
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Magic, pijemy jak ostatnio?
-
elektryczne skladane lusterka czy były ?
Czytaj dokladniej. Autorowi chodzi, czy da sie ustawic VAGiem tak modul komfortu aby skladal lusterka. Nie, nie da sie tego zrobic w b5.
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Pasowaloby aby Jarko zaktualizowal liste
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
A to to wiem, ze do skrzyni 5'tki nie wchodzi dwumas z 2.5 Myslalem moze, ze jest inna ilosc srob aby przykrecic dwumas do walu albo inne rozstawienie tychze srub.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
A czemu nie pasuje? Na forum passata ktos zmienial dwumas i do 1.9 silnika (sprzeglo 228) wstawil z 2.5 (240).
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Ale jakby miec obok kompletne a4 2.5 TDI to swap skrzyni nie jest problemem, bo wszystko sie ma
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Jak polift ma 115KM to jest na pompowtryskach. Jak 90 albo 110 to dalej pompa. Tak, interesuje mnie skrzynia 6g i dwumas. Ale... to tylko gdybanie, zobaczymy co i czy wogole cos z tego wyjdzie
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Zasadniczo - ukladem paliwowym. W VP masz pompe rodzielaczowa a w PD masz pompowtryski. PD oferuja duzo wyzsze cisnienia wtryskiwanego paliwa co przeklada sie na wyzszy moment obrotowy i lepsza kulture pracy. Jednak... PD jest glosniejszy od VP. Zobaczymy co przyszlosc przyniesie, narazie rozgladam sie czy nie kupic jakiegos 2.5 TDI na czesci i skrzyni nie wsadzic do mnie. Kilka ofert mam na oku.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Wlasnie PD chodzi mi po glowie