Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. Ech.. szkoda gadać..
  2. \\Jestem za.. j**ana bedzie sie kurwić na prawo i lewo a potem bedzie usuwała ciaże albo porzuci dzieciaka..
  3. Co druga taka jest.. Niby niewinna a jebadło jak sie masz..
  4. To niewiem czy znajdziesz coś z czego skorzystasz.. ja osobiscie poleciłbym zewnetrzny hdd na niego mozesz wszystko zrzucić, scalić i znow do kompa.. Jak nie masz zewnetrznego hdd to popytaj moze ktoś ze znajomych ma..
  5. A nie możesz po prostu wcisnać "CTRL + P" ??
  6. Kup lepiej mojej A2jkę bo żyć mi nie da ..i zakłóca moje myśli o japońskim rwd Ragga a może lepiej.. http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Krolewskie-Audi,wid,11889759,wiadomosc.html
  7. A jakie światło w Nikkorze? pewnie f/3,5-5,6 ?? Sądzę że cenowo może to być podobnie. Brałbym Sigmę. Może i troche ciemna jest przy 200mm ale ... Jak ogarniesz temat to i to nie będzie Ci straszne.. Zdecydowanie jakiś NIKON (np. d60) Canon w sumie tańszy ale z tych dwóch brałbym NIKONA.
  8. Mialem wilka i zająca , jakichś narciarzy i jeszcze kucharza..
  9. nie bedzie nigdy ale moze jeszcze jedna by sie znalazła w mojej tajemnej skrzyni :kox: chciałbyś ???? JAk sie znajda 2 to biore.. jak 1 tez biore..
  10. Moskal co ze smyczkami? Będzie się coś działo w tym temacie w niedalekiej przyszłości?
  11. Grzesiek zrób foto bo chciałbym zobaczyć nawiewy podwietlone - zastanawiam się czy u siebie ich nie podświetlać..
  12. 1 albo 2 zależy od koloru furki..
  13. MoorPH odpowiedział(a) na damix temat w Audi A4 B5
    w 95r montowali 4-ro biegową skrzynię automatyczną o oznaczeniu CUW lub DFM w 97r.montowano DMU
  14. Pojezdzij z miesiąc - dwa troche delikatniej.. Znajomy wymienil sobie sprzegło i od razu ostro ruszył z wyścigami spod świateł itp. I po ok 2 tyg trafil do mechanika..
  15. "nastepnie spryskuje sobie stópki, takim czymś" :polew: :polew: "to jest cała moja pielegnacja męska, .. chyba.. " :polew: :polew:
  16. [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 10:11_________________________________________________Załamałem się.. http://nasza-klasa.pl/profile/7763462/gallery/album/2/70 A myślałem że tylko panny robią sobie zdjęcia przy lustrze byle czym, szkoda tylko ze jeszcze dziubka nie zrobił.. :polew: :polew:
  17. Nie zrozumiałeś mnie.. Wolałem jechać BMW niż Dodgem Caravanem - którego mialem do dyspozycji..
  18. Wolalem jechać BMW niż Caravanem
  19. To jest prawda. Kupić nawet lekko puknietego i cala masa części nawet pierdułek.. Z tym tylko że trzeba mieć gdzie ew. trzymać dawce widzisz , miałem leżeć ADR ze skrzynią i silnikiem , jeszcze półtora miesiąca temu , teraz juz za późno , a pusciłbym ci za grosze wkładaj manuala i sie nie zastanawiaj Gdybym wiedzial ze ta skrzynia sie posypie to bym wtedy ja wział.. Ale jak to sie mówi.. Jakbym wiedział ze upadne to bym się położył..
  20. :polew:
  21. Ragga nie wiem czy szwagier nie ma tego org. jakby co to moge go podpytać czy nie odda za

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.