Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O to sie nie martw. Nie przeglada.. Odezwał mi sie leń.. SIegałem po kolejny browar do lodówki,a nie chcąc tracić czasu na pierdoły zleciłem jej wrzucenie tego artykułu na forum. No i sie podpisała.. BTW yrB
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
Fajny opis. Pewnie na nie padnie wybór.. Tylko teraz zastanawiam się czy -40 to dla mnie nie za dużo..
-
[ALL B5] Jakie amorki wybrać?
Ja bede jutro napewno więc pogadamy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co Pani MoorPH :?: Zapomniałeś wkleić foty czy jak :?: Żona wklejała link'a i sie podpisała.. [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 19:23_________________________________________________http://moto.onet.pl/1586078,1,nissan-gt-r-dla-policji,artykul.html?node=2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://moto.onet.pl/1581932,1,najlepsze-uzywane-auta-wg-adac,artykul.html?node=2 Pani MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś nie mam weny nie czuje sie najlepiej.. A w biurze musze siedzieć, chyba sie zaraz zwinę... Tylko Poziek pasował mi to tego niebiesko-różowego [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 13:22_________________________________________________ Jak to AndyN napisał: goń się gówniarzu :kox: :naughty: :naughty: Nie , lecz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uznam to za komplement :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zagadaj do Andy'ego.. Słuchaj gówniarzu Może w SZCZEGÓŁACH opiszesz co o sprawie wiesz i od kogo o niej usłyszałeś? Rzygam już tym tematem. Byle łach ma używanie Rozpuść włosy.. Niestresuj sie tak AndyN bo zmarszczek jeszcze dostaniesz..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zagadaj do Andy'ego..
-
[B5 AEB] chip + czerwone valteki???
Olej gościa zdejmij instalacje i załóż u kogoś kto sie na tym zna. Szczerze mówiąc ja mam seryjny silnik 1.8 ADR 125KM i zauważalna różnica między LPG a PB jest od ok 120-140 km/h bo samochód nie ma juz takiej siły, ale wcześniej (oczywiście duzo zalezy od gazu) nie zauważam zbytniej różnicy..
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
Buba masz w 100% racje. Czy drogi interes? Początkowo pewnie tak. Bo nie każdy ma 3000zł by wydać na instalację elpidzi, ale wizja jazdy za 50% dotychczasowej ceny powinna jednak wszystko wynagrodzić..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko..
-
[ALL B5] Jakie amorki wybrać?
Co do Kayaby to pewnie sobie daruje bo dość często latam dłuższe trasy, mówisz ze komfort średni a niestety nie ma co sie oszukiwać ale to jest ważne.. Poczekam jeszcze na inne opinie i dokonam wyboru.. Ale przecież jeździsz na 15"(no chyba, że planujesz zmienic), poza tym ja mam -40/-40, amorki + sprężyny są naprawde twarde. Ciekawe czy na MTS będzie inaczej.. Nosfer teraz mam 16'' a planuje zmienic na 17-18''[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 10:41_________________________________________________ Rafał czekam na jakieś wieści.. [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 10:42_________________________________________________ Ot taki mały OT. Nie muszą mi sie marzyć mam takie na własność.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra dziewczyny ja uciekam.. COś w domku moze wymyśle i wrzuce..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal a jakąś ciekawą ofertę teraz mają ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 16:11_________________________________________________ :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wygrał w karty Rozbierany poker?? http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1629475,0,,bal_sie_zony__wiec_sie_porwal,wiadomosc.html Nadal są idioci wśród nas..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a skad masz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jak dostaje prawa autorskie do publikacji na demotywatory.pl ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
0,8358 płaci ustawowo firma za wykorzystywanie samochodu prywatnego do podróży służbowych, więc zapodaj taką stawkę. dałem 0,88pln a co mi tam :kox: :kox: Najwyzej będą się wykłócać to opuścisz do tych 84groszy..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dajemy na demotywatory.pl moze na głowną poleci..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany znalazlem fajny obiektyw który sie poczuwa do zrobienia koledze świątecznego prezentu ? http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/5770524/c_1/1|category_root|Photography|14419436/c_2/3|cat_15701379|Digital%2BSLR%2Bcameras%2Band%2Blenses|14419497.htm- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zazdrość przez Ciebie przemawia.. V-max mialem i to na LPG ;p 205km/h leciałem i autostadą i obwodnicą wyszkowa.. [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 13:37_________________________________________________ A Ty nie bądź taki tampon.. :gwizdanie: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.