Treść opublikowana przez YOGI3000
-
Fiat Doblo tdi
To co podobnego lepiej kupić? Berlingo, Kangoo, Partner?
-
Co potrafi 1.8 motorek ze stajni VAG
było...
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
A duze znaczenie ma temperatura wody? Zawsze robię na zimnej i do myjki też zimna podłączona. Na pianownicy regulacja max na +, myjka 110bar i taka piana jak wyzej jest prawie od razu, po kilku minutach prawie wszystko spływa z auta.
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Taka piana zostaje po 30min Ja mam taka pianownice PROFESJONALNA PIANOWNICA MTM DO BLACK & DECKER (3509244739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. + taka piana VALETPRO BRUTE FORCE 5L - AKTYWNA PIANA GRATIS PĘDZELEK - ShowCarShine - Detailing Shop i niestety nie mam takiej bitej śmietany żeby sie utrzymywała 30min. Może coś sie da zrobić/przerobic żeby było jak należy?
-
Moje prace
Taki brud Piana ValetPRO Advanced Neutral Snow Foam 50ml i okolo 700ml cieplej wody domywa bezdotykowo tak auto?
-
Żarówki LED
Ale to będzie i tak cały czas pobierać niewielki prąd.
-
Żarówki LED
Na jednym faza, drugi jest do żarówki. Jeśli masz teraz faze na żarówce to uważaj jak ją wkręcasz/wykręcasz
-
Żarówki LED
Oczywiście że faza pod gniazdko. Sprawdź próbówką bo może się myle i to będzie inny powód świecenia żarówki.
-
Wakacje w Chorwacji
Wyjadę zatem ok północy, spokojnym tempem jadąc będę na rano w cro. Pytanie do tych co pomykali autostradą A1 - chce pocisnąć Wiślanką na Żory, a potem jak? W Żorach jest zjazd na węzeł na autostradę czy lepiej od razu walić drogą 932 na Świerklany --> potem 930 aż do A1? Z Żor jedź prosto na Świerklany, niema sensu żeby jechać obwodnicą do A1. thx, tak też polece http://goo.gl/maps/nPsEF Dopieściłem szczegóły jak przejazd nowym tunelem na węźle Zagvozd w cro i ominięcie autostrady w Słowenii i wyszło 1180km. Za tydzień wyjazd, ktoś jeszcze leci 1.09? Możesz jeszcze w Brno zjechać na 2 i jechać przez Breclav. W Austrii masz na początku stacje i tam kupisz winiete.
-
Żarówki LED
Sprawdź w innym miejscu jak się zachowuje. Może na żyrandole masz faze.
-
Prezent dla dziewczyny!!!
To więcej niż 500zł
-
na GWINCIE do chorwacji
Jestem w Chorwaji na 1BV i nie mam problemu z jazdą w 5 osób.
-
Wakacje w Chorwacji
Można uzywać, kanał 28, szkoda że nie w sobote bo by razem poleciał. Życze udanych wakacji.
-
Wakacje w Chorwacji
Za 10 dni czyli kiedy dokładnie? Ja ruszam 10.08 pewnie wieczorową porą. Kolego ja wyruszam 9go albo 10go... Skąd ruszasz? I w jakim kierunku? Byłem tam 3 i 4 lata temu ale znowu wakacje w CRO powracają. Może Czarnogóra? Ruszam z wawy i jade w okolice splitu, jade przez czechy i austrię w słoweni omijam autostrade. Jeśli masz podobny termin to możemy spotkac sie gdzieś po trasie.
-
Wakacje w Chorwacji
Za 10 dni czyli kiedy dokładnie? Ja ruszam 10.08 pewnie wieczorową porą.
-
kamyk w szybe
nie rozbawiaj mnie ... zaraz zadzwonię na pały i powiem ze spod twoich kół wyleciał kamień który mi uszkodził szybę ... i co wtedy zrobisz .. Major u mnie akurat w sobotę odłamek zaatakował szybę .. i jest duże kuku -ale co zrobisz mówi sie przykro i żyje sie dalej.. I nie ma co żałować na ubezpieczenie szyb hehe ale wymyśliłeś kolego major13 spróbuj teraz ubezpieczyć teraz, jak agent będzie wporzo...
-
szybkie wakacje
Starczy ale wieczorem padniesz ze zmęczenia jak będziesz aktywny cały dzień.
-
jazda z hakiem bez przyczepy w niemczech ?
ja nie słyszałem o takim durnym przepisie
-
kamyk w szybe
Pan z komendy Ci powiedział... Mogłeś na gorąco to załatwić tzn jak go zatrzymałeś to od razu dzwonić po policje.
-
Wakacje w Chorwacji
Czy ktoś sie wybiera do Cro 9-11.08? Może ja będę jechał a na kilka auta zawsze ciekawiej sie jedzie
-
Jakiego zwierzaka wybrać na nowe mieszkanie
oddasz w szybkie ręce
-
Wakacje w Chorwacji
70 eur Za jakis apartament? Ile osób? Jakie udogodnienia? Do morza daleko? Sorki znalazłem
-
Siłownia
Ciągle kurak? Jak go przyrządzasz? Podaj kilka przepisów. Chyba że zawsze tak samo gotujesz Nie lepiej zamienić którys posiłek np na rybkę, twarożek itp?
-
Le Mans AUDI vs PORSCHE ?14-15 czerwiec
a mi się wydaje że Audi jest lepsze
-
Jazda rowerem po drodze po piwerku (będąc pod wpływem)
Nie zabierają.