Treść opublikowana przez YOGI3000
-
Oszczędzanie funduszy
1. Nigdy nie bedziesz mial lokaty na 10 lat 2. Nie doliczyles inflacji 3. Za bardzo ufasz reklamom W tym produkcie min wjazd to 3k rocznie. Ale co roku można założyc kolejną i nie wpłacając 12tys tylko już 12600zł To może też być na przykładzie konta oszcz 4,5%-19%belki ( o takie konto darmo nie problem) po roku ok 12440zł po 2 latach 12890zł itd Jeśli 3tys rocznie to 250 miesięcznie...wiec poprosze PW
-
Oszczędzanie funduszy
Poprosze o szczegóły, bo może nie warto tracić czasu i juz zacząć oszczędzać. Jeśli 100 zł miesięcznie to: 100x12x10=12000zł jeśli włozyło by się to teraz na lokate np na 5% bez belki to: 12000x0,05x10=6000zł czyli połowe tego co teraz sie ma, analogicznie jeśli 100.000zł to po 10 latach 50tys zł Jakie zyski Ty proponujesz i czy tak samo gwarantowane jak w banku?
-
Ile paliwa za granice?
można 10l, a najlepiej wlać 12-14l do kanistra 20 litrowego, kto to sprawdzi...
-
nie dziala touchpad asus Eee 1001 pxd
Albo sam touchpad sie sypie albo może tasiemka nie łączy albo wypadła z gniazda-sprawdź.
-
Proszę o ocenę Audi A4 1,9 TDI AFN 121 KM / 252Nm
Tak, to diesel więc musi puszczac "bąki".
-
[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject
z AJM koledze 410 przenosi:naughty: juz 2 lata ze 2 tyg temu sprawdzalismy auto tymka, i wyszło ze jadac w 4 osoby sprzegło sie slizgało... jadac samemu nie było tego problemu. Wniosek. Im mniejsza masa auta, tym lepiej znosi wiecej Nm:wink: No raczej tak, a podczepiając większą przyczepke lub ciągnąc drugie auto to i przy serii można sprzęgło zajechać po kilku kilometrach
-
[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject
A mowią że w BRD jest to samo co w AVF, wiec jak jest naprawde? przy zdrowym AVF tez chyba tyle przeniesie
-
Wakacje w Chorwacji
Oferta to: 1300zł za 2 osoby za 8 dni, all inclusive i można jechać w terminach od 05.05.2012 do 02.06.2012 lub od 08.09.2012 do 06.10.2012. Dobrze rozumiem?
-
Problem z samochodami z Angli
Przestaw wskazówke
-
a4 b7 PZU AC
ASO może i wymieni obie lampy ale na pewno PZU za dwie nie zapłaci . . . jako to nie, musi doprowadzić do stanu sprzed kolizji wiec nie może być jedna lampa żółta ze starości a druga nowa biała, jakiś czas temu znajomy miał "przeboje" z TU, chcieli chyba wypłacić ok 6-7tys zł, napisał jakies pismo i podnieśli chyba na 8 tys, w końcu oddał do ASO i faktura była na cos ok 11tys i też miał jedna lampe pękniętą ale wymienili 2 bo tak ma być, tylko nie pamietam czy to z OC czy AC
-
a4 b7 PZU AC
Wstaw do ASO, tam raczej nie beda się szczypać i wymienia dwie bo jak jedna nowa to właśnie bedzie sie różnić.
-
Sieć lokalna Win7->WinXp
To wszystko o czym piszecie to oczywiście zrobione/sprawdzone. Na xp->xp działa jak należy, na jednym i drugim udostepnie pliki widać i mozna je kopiować, konta gościa sa wyłączone. Teraz na 7->xp troszke pokombinowałem i udało sie zrobic tak że udostępnione pliki na xp pod 7 widać i mozna kopiować a udostepnione pliki na 7 pod xp widzi foldery ale nie mozna je otworzyć "...nie jest dostępny. Możesz nie miec uprawnień...". Ale to mi juz wystarczy ponieważ na PC(xp) mam folder lokalny w którym mam wszystkie filmy itd. Mam jeszcze pytanie z inne beczki, może ktos bedzie znał odp Posiadam 3 kości DDR, wszystkie po 1GB, wszystkie PC3200, 400MHz nawet CL taki sam. Gdy włożę jedna kość to w biose mam info DDR400 SINGLE CHANNEL 64bit więc ok Gdy włoże 2 kości to info DDR400 DUAL CHANNEL 128bit więc tez ok A gdy wloże 3 kości to DDR333 SINGLE CHANNEL 64bit i co z tym? Jak wtedy pracuje pamieć? Wszystkie w singlu na 333, dwie dual na 400 a jedna na 333?? Kiedy jest najwieksza wydajnośc, gdy 2GB w dualu na 400 czy gdy 3GB na 333?? Ktos zorientowany w tych tematach?
-
Czy tez tak macie >
Oczywiście mowa o pustej przestrzeni gdzie nie ma drzew tylko wielkie pole. W lesie takich wiatrów nie ma.
-
Jak wyłączyć kontrolkę zużytych klocków w VAG Audi A6 C5 z 2000r?
Może klocki założone bez czujnika a kabelek sobie wisi i dlatego jest komunikat? Zdejmij koło i w kostke włóż kawałek drucika.
-
Sieć lokalna Win7->WinXp
Za cholere nie mogę ustawic sieci lokalnej miedzy komputerami na których jest Win7 a na drugim WinXp. Na jednym kompie mam Win7 i Xp i gdy przełącze na Xp to wszystko hula aż miło. Gdy mam włączony Win7 to komputery nawzajem mozna pingować lecz nie widać udostępnionych plików, oczywiście ustawiona siec domowa, ta sama grupa robocza, wyłączone hasło itd. Co jeszcze może blokować? Win7 jest 64bit a Xp32, czy wogole między tymi systemami jest mozliwość udostępniana plików? Pytanie raczej do fachowców w tej dziedzinie, są tacy na forum
-
Uniwersalny sposób jak można wstawić duży grill (single-frame) do dowolnego auta
Ja widziałem jak ktos podobnie zrobił na 80 B4
-
AC Concordia
Kolega ma zamiar ubezpieczyć passata w concordii lub ma też ciekawą oferte z avivy. Może ktos cos napisać o tych firmach? Jest temat w którym można opisać swoje przygoty z TU i polecic lub nie polecać AC w konkretnej firmie? Jakaś ankieta może?
-
Pomoc przy złożeniu kompa do domu
Ile taki zestaw?(jeśli można wiedzieć)
-
Laptop do progrmów CAD
Jeśli chodzi o grafikę nVIDIA Quadro FX 880M to jaj nie urywa.
-
Laptop do progrmów CAD
potrzebny Ci jest OS? Moze jest konfiguracja taka sama z blurayem a jak nie to napewno można zostawić dvd a dołozyc bluray. Inne w cenie ok 3.5 mają grafike którą montują w laptopach <3tys a ta jest mega.
-
Paralotniarstwo
Chciałbym w tym sezonie ruszyć ten sport. Na początku jakąś paralotnie żeby troszke polatac a pózniej może z napędem jak sie spodoba. Czy ktoś juz uprawia taki sport? Zaczynam od zera wiec jestem zielony i każda informacja jest ważna. Jakie potrzebne uprawnienia, ile kosztuję kurs, gdzie mozna latać, jaki sprzęt, nowy czy uzywany, jakie firmy, czy wogole jest drogi taki sport itd itd
-
Laptop do progrmów CAD
troszke słabo jak za 3.5tys zł, mozna kupic lepsze w tej cenie lub taniej w podobnej konfiguracji. ---------- Post added at 17:03 ---------- Previous post was at 16:48 ---------- Jeśli lubisz HP to: http://allegro.pl/hp-dv7-6199sl-i7-2670qm-3-1ghz-8gb-hd6770-2gb-17-3-i2232331940.html Ten też dobry: http://allegro.pl/samsung-rc730-i7-2630-8gb-640gb-gt540-2gb-vs-rf711-i2217709785.html A jeżeli chcesz naprawde rakiete to: http://allegro.pl/dell-xps-l702x-i7-2670qm-8gb-500g-gt555m-3gb-9cell-i2223865388.html Masz co chciałeś, a ostatni to wymiata wszystko...
-
Pomoc przy złożeniu kompa do domu
napiszesz co?
-
Pomoc przy złożeniu kompa do domu
Taki zestaw ma chodzić na zasilaczu 350W? Od intela to lepiej pentiuma core2duo lub i3.
-
Pomoc przy złożeniu kompa do domu
Z monitorem czy bez? Jeśli tylko www to po co 8GB ramu?