Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Takie techniczne pytanie odnośnie wygłuszania drzwi, czy ta czarna mate nie nakleja się przypadkiem na boczek? U Ciebie widzę, ze jest jedna warstwa bezpośrednio naklejona na drugą tak? PS: Ciekawe oklejenie Teraz to auto dopiero rzuca sie w oczy... nie idzie sciemnić, że to był ktoś inny w tym miejscu o tej porze
  2. Ja to zrobiłem dopiero po kilku dniach, wprowadzilem dane, które mi znajomy podesłał. Przed wprowadzeniem i po wprowadzeniu nie miałem żadnych błędów.
  3. Koniec roku się zbliża i trzeba było wymienić akumulator. Wolałem wymienić go już teraz bo mimo doładowania słabiej kręcił. W sumie to moja wina bo gdy kupiłem auto 2 lata temu to dopuściłem do całkowitego jego rozładowania gdy auto stało przez miesiąc a ja się bawiłem MMI Wpadła Varta Silver 110Ah i już mam spokojną głowę. Pytają się mnie ludzie na PW czy nadal sprzedaje auto. W sumie to już kilka miesięcy temu zrezygnowałem ze sprzedaży na jakiś czas bo obecnie zmieniam miejsce zamieszkania i trochę za dużo się dzieje w moim życiu. Jeśli sytuacja się zmieni to dam znać.
  4. wampir odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
  5. wampir odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    To akurat można prosto wyjaśnić. Od początku zawyżał aż ktoś np przegrał na kreskę z innym autem o "takiej samej mocy" i sprawdził dlaczego Nie mówię że źle stroi tylko taka licytacja na wykresy z innymi jest niepotrzebna.
  6. wampir odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Też na początku myślałem że to pewnie konkurencja coś pisze albo trole internetowe ale tematów ciągle przybywa z porównaniami. Tak samo jak i filmikow porównujacych jak jadą jego auta i innych. Mi to dalo do myślenia ale każdy ma swój rozum i swoja kasa rozporządza.
  7. wampir odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Że już od wielu lat pojawiają się wykresy porównujący auta mierzone na jego hamowni i na innych hamowniach i wyniki różnią się minimum 10%. Były o tym tematy na racingforum i ostatnio też na FB na różnych grupach m.in golfa R. Mowie tylko co widziałem. Nie chce żebym mi ktoś wypominał że robię jakaś aferę.
  8. wampir odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Będzie szybkie ale od wyniku trzeba odjąć z 10%
  9. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nic tylko zmieniac fure na bmw
  10. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Już za późno
  11. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam odruch wymiotny na samą mysl. Mam nadzieje, że prawo szybko i konsekwentnie zabroni takich operacji.
  12. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No nie, myślałem że to okaleczanie skończyło się na b6 a tu widzę że jednak ta choroba ewoluuje..
  13. No widzę że coraz bardziej tłusto tu się dzieje Napisz coś więcej
  14. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bo człowiek dojrzewa.
  15. A dlaczego w 2005? Moim zdaniem w 1995.
  16. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na innym forum jest ktoś o takim nicku
  17. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pucek, grasz w sc2? Kojarzysz indiego?:)
  18. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hehe
  19. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To widzę że Tomek masz nową fuhe handlarz Jak myślisz, ile kasy pójdzie na naprawę silnika?
  20. Szanuje ja mam b8 lift ale już od dawna myślę o b9 :D:D:D
  21. Tak jak posales. Dyskusja o tym faktycznie nic nie wnosi. Temat jest złożony bo większość aut ma skręcone liczniki, zmieniany olej w trybie longlife i jako auto o większej mocy jest katowane. Mało które jest zadbane i dostępuje zaszczytu przejechania 300kkm+
  22. Ja znam dwa auta co miały 300kkm+ i też miały Ori i nadal jedzily bez żadnych oznak zużycia.
  23. To musisz dawać nieźle w palnik
  24. To albo agresywnie jeździsz w wyższym przedziale obrotów albo masz olej do zmiany i czyszczenie komory spalania. Ja w moim polifcie zrobiłem dokładni 9980km od wymiany do wymiany i nie ubyła ani 1 kreseczka na mmi. Przez moment myślałem że 1 ubyła ale za szybko zrobiłem sprawdzenie stanu oleju. Przebieg auto to ponad 115k km
  25. Dlatego ja polecam dobry olej pao, płukanki co raz i preparaty do czyszczenia komory spalania typu xado antykoks. Preparatów tego typu jest wiele więcej niekoniecznie ten żeby nie było że robię reklame. Po nim tłoki w mojej b6 były jak nowe. Miałem gdzieś zdjęcie przed i po operacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.