Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A wiesz ile pali takie S4?! A dieselek więcej jak 5.5 nie weźmie, chyba że zepsuty. :D :D :D taki żart :)
  2. Pewnie źle poskładany lub doprężony silnik albo turbo nie dmucha bo np gruszka kiepska.
  3. Hamulce seria czy juz po upgradzie?
  4. Dev, to jak sprzęgło poszło tzn że moc jest i były emocje Korton555, nie chce póki co mówić żeby nie zapeszać jak poprzednio. Trafic fajne auto nie jest łatwo. Głupota jest też sprzedawać swoje na siłę bez powodu tym bardziej że to naprawdę fajny allroad. Jak się uda sprzedać i tamto jeszcze będzie aktualne to obiecuje że od razu wrzucę info i foty
  5. Dev, ja nic nie robiłem. Tak jak kupiłem tak jeżdżę. Auto oficjalnie już na otomoto.
  6. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nagraj filmik jak działają
  7. Miałem sprzedawać auto bo była okazja kupić ciekawe nowsze, ale potem przedłużała się rekonwalescencja syna po operacji i nie było mi w głowie zamieszanie. Tamto auto się sprzedało, ale ponieważ sytuacja w rodzinie się unormowała, a chyba też mam coś nowego na oku to znowu zacząłem myśleć o zmianie. Pomyśleć, że dopiero co wywaliłem kupę siana na OC i AC oraz na detailing o małym stage 1 też nie wspomnę ... Taka mała sesja zrobiona przy okazji wizyty na lodach.
  8. Zmień felgę na taką z b6/7 i wyjdzie taniej, szybciej i prościej
  9. 440cc ale ich cena jest pewnie taka jak 520 więc można od razu pakować większe
  10. Pytanie wsadź ale do tematu gdzie się zadaje pytania a nie do tematu kompendium gdzie na początku są opisane rozwiązania.
  11. Jak mialem b6 i zmieniłem z barrum 17" na Continental o zauważalnie twardszej ściance w dotyku to od razu to poczułem. A to nie były xl. W ciasnym zakręcie na CONTI się tak auto nie uginalo ale za to na dziurach komfort poleciał w dół. Coś za coś.
  12. Mówisz jakby tylko 1 osoba wiedziała na świecie, że musi być odpowiedni przepływ, duże średnice w dolocie i na wydechu i maksymalne ograniczenie restrykcji
  13. Hmm to ja miałem ponad 1 bar i prawie 0,9 przy odcince
  14. A przy 5400 jakie doładowanie i ile pod koniec obrotów?
  15. Tutaj największe znaczenie ma stan silnika i turbiny. Wynik jak wynik. Z biegiem czasu stwierdzam, że 10 KM w tą czy tamtą nie ma znaczenia, a liczy się bezawaryjność. Zrób tym autem 20tyś km i ponownie jedź na pomiar mocy.
  16. Miałem K03s czyli k03-073 i przy porządnym wystudzeniu dolotu (przy niskiej temp zewnętrznej) wychodziło na jeden przejazd 232KM na pb98.
  17. Daj sobie spokój ze zmianą wałków chyba że planujesz +400KM
  18. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki przebieg, rocznik i co było uszkodzone. Pisz tutaj cenę pewnie będzie duże zainteresowanie.
  19. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To na sprzedaż jest ta że zdjęcia ? Jaka cena? Manual?
  20. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprzedajesz ?
  21. Swiece NGK takie jak na serii, w moim temacie masz numer bo nie pamietam
  22. Dziękuję i wzajemnie Te spryskiwacze są sprawdzone? Pasują plug and play czy trzeba coś kombinować? Wrzuć filmik jak psikają Przebieg miodzio masz. Teraz zmienić filtry i świece. Olej polecam taki jak u mnie czyli Millers EE 5W40 na bazie PAO. Lać pb98 i jeździć
  23. Bardzo dobry wybor co do silnika i skrzyni Jaki masz przebieg?
  24. Nie rób sobie jaj.
  25. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale w mieście czy wioskami ? W mieście bliżej 18 ale wszystko zależy jak operujesz gazem. Spalanie w tym aucie to najmniejszy problem. Znacznie droższe jest doprowadzenie do stanu i dalszy serwis.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.