Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Może kiedyś przy okazji zmienie. Jechałem autostrada i po kilku hamowaniach z dużych prędkości zauważyłem, że hamulce zaczęły zauważalnie lepiej hamować, a w sumie powinny słabiej bo się nagrzały... Dziwne...
  2. Czyżby alternatywa dla CRC? Oto mannol 9873 https://allegro.pl/oferta/mannol-9873-czysci-egr-i-iac-przepustnice-400ml-7771855851
  3. wampir odpowiedział(a) na karolm1988 temat w 2.0TFSI
    może tutaj napiszecie coś więcej?
  4. Nie zawsze w trasie mam 6.5l/100km (przez chwilę i 6.4 widziałem). Mam wrażenie, że pomogło mi wiele czynników tzn, wolna i spokojna jazda bez przyspieszania, ukształtowanie terenu, brak włączonej klimy i pewnie "jeszcze wiatr pod narty". Możecie mi za to odjąć punkty Gdy jadę np. do Kędzierzyna (ok 50km) to mam średnie spalanie ok 1,5l większe. Poza tym nie pokazałem jakie miałem spalanie jak jechałem z Opola do Jeleniej Góry i goniłem szwagra, który wcześniej wyjechał. Średnie spalanie było sporo wyższe Reasumując auto potrafi naprawdę mało spalić jak się jedzie przepisowo przy tak dużej masie, szerokości opon, napędzie quattro i mocy Dev, jakoś nie czuje potrzeby zmiany zegarów. W B6 tak się przyzwyczaiłem do patrzenia na km na tarczy, że musiałem zawsze skupić się aby odczytać mile. W B8 w ogóle nie patrzę na zegar prędkościomierza tylko na duży wyświetlacz na środku, który pokazuje prędkość z większą dokładnością w km/h.
  5. Tak, u Grześka. Będę jechał na Święta do domu rodzinnego i wtedy podskoczę do niego.
  6. Taka sytuacja. Trasa powrotna z Jeleniej Góry do Opola. Pierwsza część ponad 60km "wioskami" i takie spalanie: Później jazda autostradą na tampomacie: A tu już średni spalanie pod domem. Jak na auto ważące 1800kg plus ja z Żoną i Synem oraz bagaże wynik taki nawet nawet . Opony zimowe 245/45/18.
  7. Nie chcę jakiś pisków i innych nieseryjnych objawów przy hamowaniu
  8. Nie ma różnicy pomiędzy nimi a tymi z ASO? Ile w ogóle kosztuje klocki w ASO?
  9. Bo do 345 chcialbym cywilny dobry klocek. Nie wiem czy ASO czy coś innego. Nie chce żadnych DSów.
  10. I myslisz, ze to jest ta sama jakosc czy jednak inna mieszanka itp ?
  11. Kto robi klocki na pierwszy montaż do 345mm ?
  12. Takie duchy sa najgorsze. Walczyłem w 2 różnych autach z tym i w jednym to strzelała sprężyna, pomogło psiknięcie smarem w sprayu w dolnych okolicach gdzie opiera sie sprężyna i na samą sprężynę. Z drugiem razem był to łącznik stabilizatora. Co ciekawe po 2-3 miesiącach objaw powrócił i znowu po godzinach szukania wymieniłem ten wcześniej wstawiony nowy łącznik stabilizatora (lemforder) na nowy i objaw minał. Za trzecim razem w innym aucie o małym przebiegu pomogło POPUSZCZENIE a potem dokręcenie wszystkich śrub. Ale dosłownie wszystkich, od wózka, skrzyni, wahaczy, stabilizatorów. Wszystko co jest widoczne od spodu po zejściu do kanału Dodam, że też problem pojawiał się przy naprężeniu, zmiany kierunku np przód tyłu lub lewa prawa i było to czuć pod nogami na podłodze siedząc w środku auta.
  13. Jeżeli nie będą chcieli rozmawiać to szukaj prawnika i pisz do nich przedsadowne wezwanie do zapłaty. Dobrze napisane działa na wyobraźnię. W najgorszym wypadku może będą chcieli negocjować. Ile cię to wyniosło ?
  14. Masz rację, poczekaj aż teoretycy popiszą 30 wiadomości i pogdybaja co moglo się wydarzyć. Czas leci i działa na twoją niekorzyść a Ty czekaj zamiast domagac się naprawy silnika. To nie jest przypadek Założenie gazu do 1.8t to nie jest Rocket science jak ktoś to umie robić.
  15. Oddałeś im auto sprawne odebrałeś niesprawne. Zawiez im i niech naprawiają a jak nie to dostaną przedsadowne wezwani do zaplaty za naprawę w innym zakładzie . Jakiej odpowiedzi? Liczysz że ktoś ci wywróży na odległość co się stalo? To nie ma teraz absolutnie żadnego znaczenia. Tylko rzeczoznawca a nie opinia forumowicz i prawnie nastraszyć ich. Jak można takie auto oddać. Porażka.
  16. Jakbyś przeczytał kilka stron tego tematu to wiedziałbyś że tutaj opisuje się etapy budowy i tuningu a nie zadaje pytania o tuning. Do pytań jest inny temat ale do pytań o tuning a nie o montowanie gazu i odpowietrzanie silnika.
  17. Jeżeli wcześniej nie ubywało tzn że uszkodzili Ci silnik. Co to ma wspólnego z tuningiem ?
  18. Po co piszesz o problemie mechanicznym już w kolejnym temacie dotyczącym tuningu?!
  19. Wobec takich argumentów jestem bezbronny Najlepsze opony na swiecie to Dębica uhp tylko i szerokość 225 a kto kupi droższe to zwykły frajer
  20. Jak chcesz wyjść na pasjonata marki, który lubi mieć jak fabryka przykazała to bierz 235. Pasjonata motoryzacji który woli mieć lepsza przyczepność w zakręcie i bezpieczeństwo przy hamowaniu to bierz 235. Jak Ci zależy na w miarę wyglądzie to bierz 235 bo 235 wypełnia nadkole jak powinno a 225 jest ok cm mniejsze na srednicy i tworzy się większą różnica pomiędzy nadkolem. Jak cię nie stać to bierz 225. Na audi starczyło na opony już nie To pytanie jest zadawane średnio co kilka stron jakby ludzie próbowali sobie znaleźć wytłumaczenie że dobrze robią wkładając mniejsze ale tańsze opony. Ja mam na lato i zimę w swoim allrodzie 245/45/18 i nie mam żadnych problemów z komfortem, koleinami i innymi tego typu.
  21. Coś trzeba oprócz zacisków, tarcz i klocków? Jakieś przewody hamulcowe inne niż te, które mam obecnie?
  22. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Albo zmienić auto na Mercedesa
  23. Chce zacząć od przodu i to tak dyskretnie... wiecie, oczy i uszy mają nogi ... Żona czyta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.