Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. O Panie... Teraz Ci będą mówić że masz auto z USA a udajesz że to Europa ? Ja tam wolę mile bo potem się przynajmniej policjantowi wytłumaczysz że ci się 60 mil pomyliło z 60km/h
  2. Na wykresie widać gregor10 więc pewnie od nich bo zawsze robią full serwis i w najlepszej cenie z tego co robiłem ostatnio rozeznanie.
  3. Nie dziwię sie, że zapomniałeś... hehe, ja bym też szybko zapomniał, że mam 440KM pod maską
  4. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiec zapowiada się, że troche trzeba bedzie przy nim porobic Ja bym zmierzył mu kompresję i cisnienie oleju Przy wymianie dolotu była oceniana turbina? W jkaim stanie wirnik? Był luz wzdłużny? Bo zapchany kat nie pomaga turbinie.
  5. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak nie masz podniesionej mocy to na Pb95 i nowych świecach nie ma prawa cofać zapłonu na zdrowym silniku, który ma głowicę w dobrym stanie i trzyma równo kompresję powyżej 12. Jeszcze w zimie. Jak masz zmienione świece na wlasciwe, wszystko szczelne tzn korekty na kanale 033 nie przekraczają 4-5% to mają być same zera na kanale 020. Moim zdaniem warto już pomyśleć o zmianie kata. Poszukaj na allegro katalizator sportowy, który spełnia normy Euro 5 i Ci wspawają za pare stówek. To wszystko przy założeniu, że nie ma żadnych innych błędów.
  6. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja bym szukał z S4. Poszukaj na necie numery i uderz do sprzedawców na forum albo do aso. Może ceny nie są takie duże.
  7. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak na szybko to dla mnie to nie sa jakies dobre logi. Cofa zapłon pewnie dlatego, że właśnie kat zatkany (zgodnie z błędem).
  8. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a masz jakies bledy? Jakie odczyty masz z kanału 032? Zrob logi kanału 2 i 31 i 33, a potem 3 i 20 i 115 Moze dalej są nieszczelności albo przepływomierz do wymiany.
  9. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak nigdy nie był wymieniany to dobrze zrobiles. Jak jest teraz?
  10. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widziałem na allegro gotowe zestawy jarzma plus tarcze, ale to było dawno temu. Jak to mówią szukajcie, pytajcie
  11. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tego co czytalem to tylko jarzma, ale glowy nie dam. 320 nie dają już rady?
  12. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To DV do sprawdzenia i moim zdaniem do wymiany. Pewnie nie był wymieniany dawno.
  13. Nie Gregor tylko pewnie jego mechanik Maciek.
  14. Tak, potwierdzam kusi mnie zmiana felg ale boje się, że przy tym zawieszeniu efekt będzie kiepski...
  15. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeżeli słyszysz surge to sprawdź zawór DV. Musi być szczelny. Jeżeli masz tip z nierdzewki i zawór jest szczelny to nierdzewka potęguje odglos przepływającego powietrza. Gdy nic nie zmieniałes w aucie i nagle pojawił się surge to wymieniaj w ciemno DV. Numer z końcówką 710p z ASO, zadne inne.
  16. Ja nie bede pisał bo juz tak pare razy pisalem i potem mnie nikt nie lubiał Powodzenia w modach!
  17. Ciekawe Idąc tym tropem to jak ktoś ma tylko zawieszenie 1BV i tylną lotkę to ile ma sobie wpisać? 1,25 xSline?
  18. To warto pomyśleć o tym. Mini sesja zdjęciowa. To uczucie gdy zmieniłeś opony na zimowe a potem przez cały tydzień jest +18C ...
  19. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest gdzies opisane jak sie to montuje ? za 100? Chyba za 199 ... bo takie ceny widze na allegro, a nie brakuje i za 299zł...
  20. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co to jest za panel? To jakaś Ori część do B8? Gdzie się to montuje? Ile kosztuje?
  21. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co to za panel z USB ?
  22. Spoko, ale to już w ogóle nic nie mówi chyba, że ktoś ma skrzynie 6tke i też taki sam film nagra... Nagraj 100-200 od 3 biegu zeby nie tracić na zmianie z 2 na 3. Najlepiej Racelogic żeby był dokładny.
  23. No Panie, ale trzeba troche szybciej te biegi zmieniać a nie jakbyś jechał po bułki. Ruchy, ruchy... Tam na 100-200 to z 2s idzie urwać pewnie jeszcze lekko. Nakręć coś od 3 biegu od 70km/h a potem do 210km/h tylko zmieniaj szybciej biegu i przy 6800obr . Nie kreć do 7000obr.
  24. Takiej wiadomości to się nie spodziewałem bo zupełnie nie odpowiada na moje pytanie Szybciej np. użycie klimatyzacji do schłodzenia bądź innego agregatu, ewentualnie suchy lód lub jakieś WMI radzi zamontować... Świetny pomysł do takie projektu, szczególnie pod kątem zysku do wydanych pieniędzy....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.