Treść opublikowana przez wampir
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Przy okazji sprawdziłem kody wyposażenia i tylny dyfer mam GH1 - przekładnia tylnej osi, wersja podstawowa
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Widać masz inny kod silnika i inny osprzęt. Swoja drogą to aż taka jest duża różnica między eSkowymi 345mm a 356? Do 345 potrzeba tylko jarzma, nowe tarcze i klocki...
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
W USA to było uznaniowo. Jak sie klient wkurzył to mu zrobili. Wiele aut tam było zrobionych nie to co w Polsce. Informacje o tym, które auto było zrobione to można znaleźć standardowo w bazie danych ASO albo w carfax.
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Moment, to jakie rozmiar jest w S4 B8 na przód i tył? To fajnie, że nie masz żadnych akcji serwisowych Akcji z nagrzewnicą też nie miałeś?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
O kurde, widac, że swiat mi odjechał ... W B6 1.8TQ miałem wrzucone 320/288 a w Allroadzie to seria ma 320/300 tylko, że allroad waży ponad 100kg więcej.. Z czego jest ten zestaw 356/330 i jakie to koszta?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
To mnie zastrzeliles pytaniem. Musiałbym zobaczyć do książki ale na 99,9999% mam zwykły. Co to za heble macie ? Dev, Gibons?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
A ile te oleje do dyfrow kosztują w ASO ? Duża różnica w cenie ?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
A poza skrzynia to jaki i ile litrów było lane ?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
To bardzo możliwe że tak właśnie wygląda. Teraz jest nowy i na kolejne 100tys km będzie jak gotowy. Pomyśleć że w takich A6 to te skrzynie robią po +400tys km przebiegu i nikt oleju nie zmienia .. W dyfrach też właściciel zmieniał ?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Na audizine jak czytałem to przy spuszczenie nie zleci samo więcej jak 5l. Przy wlewaniu trzeba monitorować temperaturę vcdsem i przy określonej trzeba dolewać lub spuszczać.jak czytałem to nie tak hop siup... Przy jakim przebiegu ten właściciel to robil?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Kto robił to turbo i ile kosztuje? Olej wymieniales tylko to co samo scieklo grawitacyjnie? Ile litrów weszło? Wlewales Ori z ASO?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Ja mam ściągniętą aplikacje na telefonie i wprowadzone dane. Na początku tematu o tym pisałem. Później się też sam zgłosiłem do Lellka i podałem swoje dane. Akcja dotyczy 2.0 tfsi w różnych autach. W linku jest opisane. Dzięki Dev co tam kolega ma pomodzone że aż tyle KM wyszło ?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Wczoraj odebrałem list polecony z salonu Audi. Poinformowali mnie o akcji serwisowej 19N3 https://vw-audi.oemdtc.com/234/safety-recall-code-19n4-after-run-coolant-pump-2013-2017-audi-a5-q5-2012-2015-a6-2013-2016-a4 Czeka mnie wymiana pompy i aktualizacja oprogramowania ECU. Czyli jak ktoś ma softa zrobionego to pójdzie papa. Umówiłem się już na 7 stycznia. Dostaliście takie powiadomienie?
-
[SPRZEDANE] Audi A4 Allroad B8 Teak Brown - 2012 / Facelifting / 2.0 TFSI (CDNC) / 250 KM & 394 Nm / S-Tronic
3tys km mi stuknelo pare dni temu, ale nie patrzyłem wtedy na stan oleju na MMI. Ostatni raz patrzyłem kilka tygodni temu i ciągle był stan. Pewnie niedługo zejdzie bo to niemożliwe, żeby nic nie brał. Auto ma turbo to wiadomo, że weźmie. Taki stan pewnie dlatego, że w większości jeżdzę spokojnie. Im bardziej dynamiczny styl jazdy tym większe zużycie. 2,0TFSI bierze mi mniej niż moje B6 z silnikiem 1.8T. W B6 to mi schodziło na miarce oleju do min po jakiś 6 tys km o ile dobrze pamiętam tylko, że tam jeździłem ostrzej.
-
Allroad 3.0tdi (CCWA)
Jak ja Wam zazdroszcze tego sniegu... w Opolu dzisiaj +8C .... Nie wiem kiedy moj Allroad snieg zobaczy
-
[SPRZEDANE] Audi A4 Allroad B8 Teak Brown - 2012 / Facelifting / 2.0 TFSI (CDNC) / 250 KM & 394 Nm / S-Tronic
to ile cegiełek Ci ubyło?
-
A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
Ciekawe jaki olej wlał ten niemiec czy tylko filtr powycierał. W polskich aso to częsty proceder, a przynajmniej z grupy vag Nikomu nie można już wierzyć o żonie nie wspomne
-
A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
Niemiec kupił Barum do Audi? Przecież to opony nawet nie klasy średniej tylko ekonomiczne jak Dębica. Ten świat schodzi na psy ...
-
Ile maksymalnie Nm do silnika AVJ
Nie jest prawda to co mówisz. To seryjne sprzęgło do podanych przeze mnie kodów silnika, a w nich nigdy nie było seryjnie jednomasu.
-
[SPRZEDANE] Audi A4 Allroad B8 Teak Brown - 2012 / Facelifting / 2.0 TFSI (CDNC) / 250 KM & 394 Nm / S-Tronic
Jakie masz teraz spalanie gdy sie zrobiło zimno? Jak sie doliczyłeś tak precyzyjnie tych 50ml? Z MMI? Ja co kilka miesięcy rzucam okiem u siebie, ale póki co poziom oleju się nie zmienia.
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Oto najlepiej wydane 15zł na wymianę baterii 1/3N do pilota WEBASTO. Takie małe urządzonko a tyle daje radości: Tak na oko z 15min działania i już środek auta jest przyjemnie nagrzany, a szyby rozmarznięte. Polecam!!!
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Kto robił i co dokladnie?
-
B6 DIVISION
Gwarancja jest? Kto je robił?
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
To szukaj na necie. Gregor nie sprzedaje kół oddzielnie.
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
Z Softem do skrzyni w zależności jaką masz np stronic to 4500zl. Wszystko na gotowo. Zostawiasz auto i odbierasz pomodzone.