Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Wiem że to nie wypada teraz pytać ale czy nie przeszło Ci przez myśl zrobić swapa 3.0tdi i do tego tylko sam soft ?
  2. Kiedy jakiś onboard 0-200 ?:)
  3. a moze zrobimy jakis zakup grupowy u kogos kto ma znizki i taniej wyjdzie ? jedna to ok 500zł
  4. Nie jestem pewny ale te plastiki mają taśmę i jak je ktoś zerwał to już nie założy drugi raz. Chyba że znacie jakieś patenty...
  5. Gratulacje zakupu, widze, ze rośnie nam niezla ekipa jesli chodzi o posiadaczy allroadow PS: Sam bedziesz zmieniał ten plastik na nadkolu czy oddasz to komuś? Masz tylko te felgi w swoim aucie?
  6. Cena piękna... Ciekawe czy ktoś Ci powiedział słynny tekst "stać cie na konia to stać cie na owies" ??? Mnie ten tekst wkurw.a do żywego.... ?
  7. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest tu ktoś z Opola, kto ma B8 i zapasowy komplet kół?
  8. Taka hipoteza bo auto przeznaczone jest z definicji do sportowej jazdy.
  9. Temat o RS4 a wy tu o bagażnikach...
  10. Potwierdzam. Taki bagażnik to norma u mnie jak jadę do domu rodzinnego. Zawsze jak zapcham cały tył pod dach i myślę że już koniec okazuje sie, że jeszcze mam do wzięcia 2 pudła z buteleczkami z sokiem malinowym domowej roboty...
  11. Roleta jest beznadziejna bo uniemożliwia pełne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej. Na dalekie wyjazdy też ją wyciągnąłem, ale po powrocie znowu założyłem żeby nie było, że czegoś brakuje w aucie
  12. Ten problem jest tylko w RS czy w allroadzie też występuje ?
  13. Kiedy ja mam opalać, jak jeżdżę w 99% czasu tym autem z Żona i dzieckiem a to lepszy "kaganiec" na liczniku niż mają tirowcy Dobra, to temat wyjaśniony
  14. No to niezle, chcesz powiedziec, że zaplaciles za oryginalne plyn B000750M3 a oni wlali DOT 4 ATE? Swoja drogą to ten B000750M3 to pewnie zwykły DOT 4 bo ma niższe temperatury niż ATE TYP 200... z tego co znalazłem na necie.
  15. Nie wiem, ale nie zdziwilbym się gdyby do S4 podchodził inny płyn niż do A4.
  16. Miała być podnoszona moc ale wyszla wtedy nieszczelność więc nie będę stroil takiego auta. Wszystko w swoim czasie. Póki co myślą nad wymianą płynu hamulcowego i nie wiem na jaki. Brać oryginał z ASO czy może jakiś ATE TYP 200 ???
  17. Tu chyba chodzi o to kto i jak obsługuje ten sprzęt oba zmierza prawdę i fantazje w zależności od potrzeb.
  18. To trzeba z tego forum wyrzucić z 80% ludzi bo są tylko teoretykami i nie wynaleźli sami koła na nowo.
  19. Masz racje, grunt, ze auto jeździ bezawaryjnie. Ja byłbym tylko wkurzony na tunera, że dał wykres z mocą XYZ KM, a ja potem musiałbym się tłumaczyć albo wstydzić, że tyle nie ma. Już chyba lepiej nie mieć wykresu a jedynie pokazać filmik z przyśpieszenia przed i po modyfikacji aby było widać różnicę.
  20. Auto jest zapewne dobrze wystrojone, ale ja miałem na myśli co innego:
  21. To w zimie pewnie na tej hamowni wyjdzie 400KM jak nic.
  22. Ja takich nie spotkałem. W moim fmicu musiałem odciąć i przyspawać większy wlot i wylot.
  23. 250km. Powyżej staje się wąskim gardłem i blokuje setup.
  24. wampir odpowiedział(a) na Leszczonka temat w Audi A4 B8
    Napisz po 500km czy błąd od braku odpowiedniej wydajności kata nie powrócił.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.