Treść opublikowana przez wampir
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Stało się. Dzisiaj B6 odjechało z nowym Właścicielem. Cóż ..takie jest życie. Pozostanie wiele wspomnień oraz litr zacnego trunku od Kupującego (Jeszcze raz bardzo Dziękuję!) Cieszę się, że auto zostanie na forum. Jesteśmy w kontakcie bo sam jestem ciekawy co będzie się dalej działo...
-
[s4 b6] 4.2 BBK by Lipton_Rze
Nie licz bo za rok wyjdzie ze w tej cenie mialbys A6 C6 3.0tfsi 300KM po sofcie i kółku kompresora na 450KM
-
[s4 b6] 4.2 BBK by Lipton_Rze
Ładny kolor. Teoretycznie każdy chwali, ale jak przyjdzie do sprzedaży to sie okazuje, że każdy szuka czarnego ... coś wiem o tym
-
Rozpoznanie BEX
Na glowicy będzie oznaczenie BEX, AVJ, BFB, AMB ... a jak trafisz na uleba to mozesz zobaczyć cuda Statystycznie BEX to najczęściej wybierany silnika do ostrego upalania i jak się na taki nastawiles to zacznij od pomiaru sprężania i ciśnienia oleju. Jak będziesz miał pecha to skończy się dużym remontem lub wymianą silnika.
-
a4 b8 2.0TDI CAGB + turbo CAHA + wycięty DPF
Jaki masz przebieg?
-
S4 B8 by GREGOR10
Stronic nie jest synonimem bezawaryjnosci. To nie tiptronic. A dwa to każdy ma duzy przebieg.
-
B6 DIVISION
Powinni zabronić wystawiania w dziale b6 aut za więcej niż 18k bo tyle są warte b6 wg ubezpieczyciela
-
2,0 TFSI
Ile wyniosla naprawa skrzyni ?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Dlatego napisalem, ze szkoda takiego auta w takiej cenie. Jak sobie pomysle ile to kasy a ile godzin pracy zeby to ogarnac ... Szacun i powodzenia w sprzedazy
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Piekne auto i doinwestowane ... Szkoda sprzedawac za taka kase a z drugiej strony Janusze i tak w tej cenie szukaja B8 3.0TDI
-
S4 B8 by GREGOR10
To po prostu niesprawiedliwe, pare lekkich modów i prawie 500KM ... Gratulacje!
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Na audizine sa zdjecia jak pekaja przy flanszy te kolektory. Kilku roznych dostawcow importuje je z chin. Niektorzy je wzmacniaja obspawujac wsporniki... ale nie wiem na ile to pomoze.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Po powrocie z urlopu tzn. za 2 tygodnie auto będzie wystawione na allegro.
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
Nie radze zmieniać. Potem będą dopiero komentarze... Jako uzytkownik auta z licznikiem z milami i kilometrami stwierdzam, ze to zaden problem. Ani ja ani moja Żona nie mamy z tym problemów. Czlowiek sie szybko przyzwyczaja i potem musze sie skupić aby widzieć ile jest w danej chwili mil.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Photobucket.com zrobiło psikusa i wyłączyła możliwość hostowania fotek przy użyciu taga . Dlatego teraz nie widac moich fotek, ale mozna je podglądnąć klikając prawym przyciskiem myszy na fotce i dając otwórz w nowym oknie....
-
B8 TrOOOOp
Kiedys widzialem na wlasne oczy niespelna 2 letnia B8 2.0tdi z przebiegim 198k ...
-
B8 TrOOOOp
ale mowimy o potwierdzonym przebiegu? 230k to juz bym bardziej zrozumial niz 170k. Bo inaczej to wstyd ... zeby marka premium nie umiala zaprojektowac wału szczególnie, że w B6 wytrzymuje on znacznie więcej niż 200K. ech...
-
B8 TrOOOOp
Przy jakich przebiegaxh mieliscie te problemy z walem ?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Nie zalezy, nie mam parcia. Póki co wytawiam tylko na forum oficjalnie w dziale sprzedam:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jakby ktoś miał orurowanie robione z pojedynczych kształtek i silikonów a chciał zmienić na wyspawane to jest takie na sprzedaż
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Moze ktoś doradzi co zrobić. Na dachu zaczyna mi odpryskiwać klar, generalnie żeby to poprawić to trzeba by pomalować cały dach. Przydałoby się też zajechać do detailera z klapą tylną i drzwiami. Co radzicie, robić to wszystko czy zostawić przyszłemu nabywcy? Przyznam, że nawet nie bardzo mam czas na taki zabawy, a gdyby poprawki nie wyszły to zaraz będą komentarze, że to źle tamto źle. Z drugiej strony ludzie kupują oczami i mimo całego serwisu i wszystkich modów obecny wygląd auta może nie zachęcać do kupienia.... Jak dla mnie to kolor powala i nie ma osoby, która by nie obejrzała się za autem jak stoi na ulicy, ale z bliska widać te problemy, o których pisałem...
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
To nie będzie duża pojemność, tyle powiem
-
Audi S5 8T 3.0TFSI CAKA 333KM Stronic STAGE 3 534KM 636NM by GREGOR10 Najmocniejsze S5 3.0TFSI w Polsce
Nie da Ci tego żadna blachara co dać Ci może półtora bara Czyli będzie jeszcze stage 3 w wersji PLUS ?
-
Audi S5 8T 3.0TFSI CAKA 333KM Stronic STAGE 3 534KM 636NM by GREGOR10 Najmocniejsze S5 3.0TFSI w Polsce
Dzieci sobie narobił?
-
Audi S5 8T 3.0TFSI CAKA 333KM Stronic STAGE 3 534KM 636NM by GREGOR10 Najmocniejsze S5 3.0TFSI w Polsce
Skrzynia była już ogarnięta z tego co czytałem, ale szkoda, że właściciel auta sie nie wypowiedział jeszcze i nie napisał kiedy kurde będzie pinset kunia ?:P Czyszczenie pewnie z 2,5k skrzynia do 10K pewnie, a kółko z softem to pewnie lekko ponad 4k. Do tego świece, filtry, katalizatory out i jest 450KM