Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Stało się. Dzisiaj B6 odjechało z nowym Właścicielem. Cóż ..takie jest życie. Pozostanie wiele wspomnień oraz litr zacnego trunku od Kupującego (Jeszcze raz bardzo Dziękuję!) Cieszę się, że auto zostanie na forum. Jesteśmy w kontakcie bo sam jestem ciekawy co będzie się dalej działo...
  2. Nie licz bo za rok wyjdzie ze w tej cenie mialbys A6 C6 3.0tfsi 300KM po sofcie i kółku kompresora na 450KM
  3. Ładny kolor. Teoretycznie każdy chwali, ale jak przyjdzie do sprzedaży to sie okazuje, że każdy szuka czarnego ... coś wiem o tym
  4. wampir odpowiedział(a) na SyrQ temat w 1.8T
    Na glowicy będzie oznaczenie BEX, AVJ, BFB, AMB ... a jak trafisz na uleba to mozesz zobaczyć cuda Statystycznie BEX to najczęściej wybierany silnika do ostrego upalania i jak się na taki nastawiles to zacznij od pomiaru sprężania i ciśnienia oleju. Jak będziesz miał pecha to skończy się dużym remontem lub wymianą silnika.
  5. Stronic nie jest synonimem bezawaryjnosci. To nie tiptronic. A dwa to każdy ma duzy przebieg.
  6. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powinni zabronić wystawiania w dziale b6 aut za więcej niż 18k bo tyle są warte b6 wg ubezpieczyciela
  7. Ile wyniosla naprawa skrzyni ?
  8. Dlatego napisalem, ze szkoda takiego auta w takiej cenie. Jak sobie pomysle ile to kasy a ile godzin pracy zeby to ogarnac ... Szacun i powodzenia w sprzedazy
  9. Piekne auto i doinwestowane ... Szkoda sprzedawac za taka kase a z drugiej strony Janusze i tak w tej cenie szukaja B8 3.0TDI
  10. To po prostu niesprawiedliwe, pare lekkich modów i prawie 500KM ... Gratulacje!
  11. Na audizine sa zdjecia jak pekaja przy flanszy te kolektory. Kilku roznych dostawcow importuje je z chin. Niektorzy je wzmacniaja obspawujac wsporniki... ale nie wiem na ile to pomoze.
  12. Po powrocie z urlopu tzn. za 2 tygodnie auto będzie wystawione na allegro.
  13. Nie radze zmieniać. Potem będą dopiero komentarze... Jako uzytkownik auta z licznikiem z milami i kilometrami stwierdzam, ze to zaden problem. Ani ja ani moja Żona nie mamy z tym problemów. Czlowiek sie szybko przyzwyczaja i potem musze sie skupić aby widzieć ile jest w danej chwili mil.
  14. Photobucket.com zrobiło psikusa i wyłączyła możliwość hostowania fotek przy użyciu taga . Dlatego teraz nie widac moich fotek, ale mozna je podglądnąć klikając prawym przyciskiem myszy na fotce i dając otwórz w nowym oknie....
  15. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kiedys widzialem na wlasne oczy niespelna 2 letnia B8 2.0tdi z przebiegim 198k ...
  16. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale mowimy o potwierdzonym przebiegu? 230k to juz bym bardziej zrozumial niz 170k. Bo inaczej to wstyd ... zeby marka premium nie umiala zaprojektowac wału szczególnie, że w B6 wytrzymuje on znacznie więcej niż 200K. ech...
  17. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy jakich przebiegaxh mieliscie te problemy z walem ?
  18. Nie zalezy, nie mam parcia. Póki co wytawiam tylko na forum oficjalnie w dziale sprzedam:
  19. Jakby ktoś miał orurowanie robione z pojedynczych kształtek i silikonów a chciał zmienić na wyspawane to jest takie na sprzedaż
  20. Moze ktoś doradzi co zrobić. Na dachu zaczyna mi odpryskiwać klar, generalnie żeby to poprawić to trzeba by pomalować cały dach. Przydałoby się też zajechać do detailera z klapą tylną i drzwiami. Co radzicie, robić to wszystko czy zostawić przyszłemu nabywcy? Przyznam, że nawet nie bardzo mam czas na taki zabawy, a gdyby poprawki nie wyszły to zaraz będą komentarze, że to źle tamto źle. Z drugiej strony ludzie kupują oczami i mimo całego serwisu i wszystkich modów obecny wygląd auta może nie zachęcać do kupienia.... Jak dla mnie to kolor powala i nie ma osoby, która by nie obejrzała się za autem jak stoi na ulicy, ale z bliska widać te problemy, o których pisałem...
  21. Nie da Ci tego żadna blachara co dać Ci może półtora bara Czyli będzie jeszcze stage 3 w wersji PLUS ?
  22. Skrzynia była już ogarnięta z tego co czytałem, ale szkoda, że właściciel auta sie nie wypowiedział jeszcze i nie napisał kiedy kurde będzie pinset kunia ?:P Czyszczenie pewnie z 2,5k skrzynia do 10K pewnie, a kółko z softem to pewnie lekko ponad 4k. Do tego świece, filtry, katalizatory out i jest 450KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.