Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Jakie plany dalej? Planujesz przelamać 500KM?
  2. No jasne, kazdy to wie Pytanie o to jakie koło jest zakładane do k03RS6 powinieneś zadać temu kto je robi bo to nie jest żadna nazwa handlowa. na forum masz 3 frakcje: 1. Turbospec - K03RS2 kiedy często Gregor10 na nich robił. 2. Mutanty od TurboRadka promowane na grupie z facebooka od Krzysiekvtec 3. K03RS6 + to chyba robił kiedy ktoś od Deva z forum 4. Turbiny low boost high flow od Dzeremiego Mcgivera Wszystki są super o wymiary pytaj twórców bo nawet jak kiedyś miały takie to teraz już moglo się coś pozmieniać.
  3. i nie ma potrzeby dmuchać 1.7 bara zeby była moc.
  4. albo tak jakby na turbo skladały sie tylko 2 wirniki i im wiekszy ssacy tym wieksza moc. Wirniki to niewielka składowa dobrej turbiny, reszta to m.in to co poniżej:
  5. To bedzie wielka niespodzianka jak sie uda Lepiej nie zapeszac bo nie wyjdzie.
  6. Jak to nie wiesz? Przecież na wykresie jest podana waga całkowita 2000kg. Jak tylko Gregor przyzna się ile waży to można to wyliczyć bardzo dokładnie. Przyjmijmy, że z dynometem, plecakiem i laptopem szacuje ok 100kg a więc zostaje ok 1900kg na samo auto. Moim zdaniem zrobiłeś "uczciwe" porównanie. S5 - 1900kg, 482KM i 591Nm A3 - 1700KG, 750KM i 860Nm Swoją drogą 1700kg to waży mój avant B6 Quattro także mocno wypasiona ta A3 To może porównamy auto froga z golfem II by Boba Motoring, który robi 0-290 w 9s? Ja się cieszę, że w Polsce są takie osoby, które spędzają godziny w garażu aby pokazać wynik, a nie tylko marudzą zza monitora
  7. A jaki wynik to bylby szal dla 3.0tfsi w budzie s5?
  8. http://gregor10.pl/praktyczna-strona-tuningu-audi-a4-b6-1-8t-amb-170km-231km-320nm-stage/ http://gregor10.pl/audi-a4-b6-1-8t-amb-170km-256km-360nm-stage-2/
  9. Jest pomysł na nowe auto. Póki co piszę tutaj, a ogłoszenie sprzedaży wystawię niebawem w dziale sprzedam. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na PW.
  10. Przewaga dzieki technice. Trzeba kiedys wylac wiadro wody na glowe. Oczywiscie zimnej. Potem na trzezwo przemyslec temat. Jakos tych naszych aut jest mierna. Nie nadaja sie do normalnej jazdy jaka uprawia Kowalski. Trzeba miec zastepcze, pewne auto np toyote 1.6 gdy wymarzone ałdi stoi w serwisie. W jakim byscie stanie nie kupili i jak zadbane to i tak to juz stare trupy w ktorych co chwile sie cos psuje.
  11. kto robił ten tip ?
  12. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A ma Haldexa? To pisz na PW.
  13. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko dizelki!!! Jak ktoś ma TFSI Quattro to niech sprzedaje póki jeszcze czas... Chętnie odkupie!!!
  14. To moze szybciej wina samej pompy? U mnie zaworki wszytkie są nowe i pomiędzy weżykami jest olbrzymia różnica. Na pierwszym chodzi normalnie lekko, ale na drugim to moim zdaniem aż za lekko
  15. Dzięki. Mechanicznie musi byc zawsze tip top. Kupilem gotową hybryde k03RS2 z Turbospec. Te turbiny były często używane w różnych projektach przez Gregor10.pl. Są w miarę sprawdzone i ostatnio były w promocji. Teraz nie wiem jaka jest cena. Musisz sam zadzwonić i zapytać.
  16. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Te ledy do rejestracji to po to zeby byla lepiej widoczna dla polixji ?;)
  17. Moge sie tylko domyslac, że z restryktorami jest cieżej i bardziej "sportowo". Bez restryktorów jest zdecydowanie bardziej komfortowo Dla porównania w Audi Q5 wspoma chodzi jeszcze ciężej, A6 C6 polift tak lekko jak w B6 bez restryktorów.
  18. Musisz zobaczyc na wezyk ktory idzie od chłodniczki do zbiorniczka wspomagania. Jak bedzie miał takie dodatkowe opaski jak na moich zdjeciach tzn, ze tez masz restryktory. Nie probowalem sciagac opasek i wyciskac restryktorow. Nie wiem czy waz by to przezyl, ale mam swoj wezyk fabrycznie bez takich restryktorów i moge sprzedać. Na nim wspomaganie chodzi bajecznie lekko.
  19. Tomek, ale Ty z b7 3.0tdi juz jeates w innej lidze na "Dzień dobry" Stare turbo wystawione w dziale na sprzedaż
  20. Tak. Nie ja to robiłem, ale został przyportowany.
  21. Dokladnie. Moim zdaniem idealne połączenie. Pancerny tipronic i do tego 8ka. Moje kolejne auto to tez bedzie automat.
  22. A czlowiek pakuje do 1.8T te intercooler, dałnpapajpy i hybrydy a tu lekki soft i pozamiatane ... Gratulacje!!!
  23. Teraz to musi jechac... zakladaj obowiazkowo temat w dziale z wykresami!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.