Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Nikt sie nie pokusił o 0W40? Może jednak do tego silnik 5W40 lepszy?
  2. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy ktoś z was używa 0w40 i jeśli tak to jakiego?
  3. A co myślicie o 0W40 do tego silnika?
  4. Przepraszam, że pisze nie na temat tutaj mimo, że nie mam żadnych problemów olejowy, ale ciekawi mnie jaki zalewacie olej? Jaki polecacie jak ktoś robi krótkie odcinki po mieście?
  5. Zmieniłem furę. Teraz mam biały kolor. Został mi Megsa ultimate polish i wosk NXT. Będzie to miało sens?
  6. Ale ktoś potwierdził ten 350km? Ja bym pchał minimum 180 a najlepiej 230 i duże średnicę wlot/wylot
  7. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jaka cena jarzm?
  8. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jarzma na 345 są do dostania jako używki? Czy tylko ASO?
  9. A ja bym brał dunlopy bo to premium a nie budżet. Pytanie ile chcesz na tym zrobić km i jakie masz wymagania. Jak dużo jeździsz to bierz nowe.
  10. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi nie chodzi o et czy rozmiar ale kompozycje. Jest zbyt rustykalna i vintage
  11. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moze. Kto wie Zaraz mnie tu zbanuja za brak tolerancji
  12. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak do 2 jeszcze pasują. Do 3 już są za stare. Na tych zdjęciach to typowy przykład rodzica który ma syna a zawsze chciał mieć córkę i teraz przebiera go w spódnice. Auto o nazwie allroad a tak obniżone że nie przejedzie przez osiedlowy parking Po co kupować i na siłę przerabiać tak auta? Ani to nie wygląda ani nie jeździ z tymi "rozkraczonymi" kołami.
  13. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Allroad ma masywna bryłę. Vosen może wyglądać jak wóz drabiniasty. Bbs to felgi o "starym designie" dobre go golfa 2. Postarzysz nimi auto. Kup co ci się podoba.
  14. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Możesz powiedzieć jaki masz przebieg że zmieniasz amory?
  15. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przepraszam. Tak, masz racje, to indywidualna sprawa każdego ile i na co chce wydać oraz czy zgadza się na bardzo dużą utratę wartości.
  16. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poważnie? Ktoś chce dać tyle kasy za ośkę z takim słabym silnikiem i niemałym przebiegiem?
  17. Nie zapomnijcie o oponach minimum 235 do takich hebli.
  18. wampir odpowiedział(a) na czeslaw187 temat w Audi A4 B5
    Nie ma cudów z hybrydami. Druga sprawa, że seryjny kolektor wydechowy ogranicza nawet po portingu, a chińskiego kolektory czy to żeliwne czy rurowe pękają. Dobry kolektor i hybryda przewyższa ceną k04-064, która jest zintegrowana z kolektorem. W k04-064 robisz sobie 300KM na 1.2X bara i to jezdzi, nie trzeba zaglądać po maskę.
  19. wampir odpowiedział(a) na czeslaw187 temat w Audi A4 B5
    Żeby zrobić 280KM to szykuj równowartość dwóch takich B5, a turbo to tylko k04-064. Żadna hybryda nie da Ci na dlużej niż jeden sezon takiej mocy.
  20. Ciekawe rzeczy opowiadacie z tymi continentalami. Spalacz.pl jezdzi na nich na torze i mówi, że na mokrym żadna inna drogowa opona nie może się z nimi mierzyć, a nie jezdzi przecież na nówkach sztukach.
  21. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie szukam slinów i lodówek. Mam tyle ile trzeba będzie jak ktoś udokumentuje stan.
  22. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Diesel odpada. Nie chce się martwić o dogrzanie, dpf i inne ograniczenia dieslowskie. Tylko 2.0tfsi. Ja robie ok 9tys km rocznie.
  23. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja szukam 2.0 tfsi, tylko Quattro, tylko automat, ledy, zawieszenie raczej 1BE no i niestety ta pieprzona navi, ktora jest mi potrzebna jak rybie rower ale ze względu na przyszłych kupujących lepiej żeby była. Marzy mi się przebieg do 120tys km i roczniki 2010- 2013 r. Może być bity oby dobrze poskładany, ale takich aut nie ma. Po prostu nie ma...
  24. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam takie pytania: 1. Czy komuś z Was udało się kupić auto z przebiegiem poniżej 200tys km i przy jakim przebiegu planujecie sprzedać Wasze B8? 2. Szukając auta kierowaliście się bardziej przebiegiem (a może rocznikiem) czy wyposażeniem? W sensie, czy bardziej interesowało Was auto, które ma np 120tys km przebigu ale nie ma sline czy navi czy też lepiej przebieg 260tys km przebiegu ale z navi itp ?
  25. Podałem Ci namiar, na dodatek bardzo blisko Ciebie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.