Treść opublikowana przez wampir
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Nikt sie nie pokusił o 0W40? Może jednak do tego silnik 5W40 lepszy?
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś z was używa 0w40 i jeśli tak to jakiego?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
A co myślicie o 0W40 do tego silnika?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Przepraszam, że pisze nie na temat tutaj mimo, że nie mam żadnych problemów olejowy, ale ciekawi mnie jaki zalewacie olej? Jaki polecacie jak ktoś robi krótkie odcinki po mieście?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Zmieniłem furę. Teraz mam biały kolor. Został mi Megsa ultimate polish i wosk NXT. Będzie to miało sens?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ale ktoś potwierdził ten 350km? Ja bym pchał minimum 180 a najlepiej 230 i duże średnicę wlot/wylot
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Jarzma na 345 są do dostania jako używki? Czy tylko ASO?
-
Polecane opony letnie
A ja bym brał dunlopy bo to premium a nie budżet. Pytanie ile chcesz na tym zrobić km i jakie masz wymagania. Jak dużo jeździsz to bierz nowe.
-
B8 TrOOOOp
Mi nie chodzi o et czy rozmiar ale kompozycje. Jest zbyt rustykalna i vintage
-
B8 TrOOOOp
Moze. Kto wie Zaraz mnie tu zbanuja za brak tolerancji
-
B8 TrOOOOp
Tak do 2 jeszcze pasują. Do 3 już są za stare. Na tych zdjęciach to typowy przykład rodzica który ma syna a zawsze chciał mieć córkę i teraz przebiera go w spódnice. Auto o nazwie allroad a tak obniżone że nie przejedzie przez osiedlowy parking Po co kupować i na siłę przerabiać tak auta? Ani to nie wygląda ani nie jeździ z tymi "rozkraczonymi" kołami.
-
B8 TrOOOOp
Allroad ma masywna bryłę. Vosen może wyglądać jak wóz drabiniasty. Bbs to felgi o "starym designie" dobre go golfa 2. Postarzysz nimi auto. Kup co ci się podoba.
-
B8 TrOOOOp
Możesz powiedzieć jaki masz przebieg że zmieniasz amory?
-
B8 TrOOOOp
Przepraszam. Tak, masz racje, to indywidualna sprawa każdego ile i na co chce wydać oraz czy zgadza się na bardzo dużą utratę wartości.
-
B8 TrOOOOp
Poważnie? Ktoś chce dać tyle kasy za ośkę z takim słabym silnikiem i niemałym przebiegiem?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie zapomnijcie o oponach minimum 235 do takich hebli.
-
1.8t 280+
Nie ma cudów z hybrydami. Druga sprawa, że seryjny kolektor wydechowy ogranicza nawet po portingu, a chińskiego kolektory czy to żeliwne czy rurowe pękają. Dobry kolektor i hybryda przewyższa ceną k04-064, która jest zintegrowana z kolektorem. W k04-064 robisz sobie 300KM na 1.2X bara i to jezdzi, nie trzeba zaglądać po maskę.
-
1.8t 280+
Żeby zrobić 280KM to szykuj równowartość dwóch takich B5, a turbo to tylko k04-064. Żadna hybryda nie da Ci na dlużej niż jeden sezon takiej mocy.
-
Polecane opony letnie
Ciekawe rzeczy opowiadacie z tymi continentalami. Spalacz.pl jezdzi na nich na torze i mówi, że na mokrym żadna inna drogowa opona nie może się z nimi mierzyć, a nie jezdzi przecież na nówkach sztukach.
-
B8 TrOOOOp
Nie szukam slinów i lodówek. Mam tyle ile trzeba będzie jak ktoś udokumentuje stan.
-
B8 TrOOOOp
Diesel odpada. Nie chce się martwić o dogrzanie, dpf i inne ograniczenia dieslowskie. Tylko 2.0tfsi. Ja robie ok 9tys km rocznie.
-
B8 TrOOOOp
Ja szukam 2.0 tfsi, tylko Quattro, tylko automat, ledy, zawieszenie raczej 1BE no i niestety ta pieprzona navi, ktora jest mi potrzebna jak rybie rower ale ze względu na przyszłych kupujących lepiej żeby była. Marzy mi się przebieg do 120tys km i roczniki 2010- 2013 r. Może być bity oby dobrze poskładany, ale takich aut nie ma. Po prostu nie ma...
-
B8 TrOOOOp
Mam takie pytania: 1. Czy komuś z Was udało się kupić auto z przebiegiem poniżej 200tys km i przy jakim przebiegu planujecie sprzedać Wasze B8? 2. Szukając auta kierowaliście się bardziej przebiegiem (a może rocznikiem) czy wyposażeniem? W sensie, czy bardziej interesowało Was auto, które ma np 120tys km przebigu ale nie ma sline czy navi czy też lepiej przebieg 260tys km przebiegu ale z navi itp ?
-
Jaki Największy Intercooler do 2.0tfsi
Podałem Ci namiar, na dodatek bardzo blisko Ciebie.