Treść opublikowana przez wampir
-
A4 B8 Allroad FL - URBAN CAMO
Takie techniczne pytanie odnośnie wygłuszania drzwi, czy ta czarna mate nie nakleja się przypadkiem na boczek? U Ciebie widzę, ze jest jedna warstwa bezpośrednio naklejona na drugą tak? PS: Ciekawe oklejenie Teraz to auto dopiero rzuca sie w oczy... nie idzie sciemnić, że to był ktoś inny w tym miejscu o tej porze
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Ja to zrobiłem dopiero po kilku dniach, wprowadzilem dane, które mi znajomy podesłał. Przed wprowadzeniem i po wprowadzeniu nie miałem żadnych błędów.
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Koniec roku się zbliża i trzeba było wymienić akumulator. Wolałem wymienić go już teraz bo mimo doładowania słabiej kręcił. W sumie to moja wina bo gdy kupiłem auto 2 lata temu to dopuściłem do całkowitego jego rozładowania gdy auto stało przez miesiąc a ja się bawiłem MMI Wpadła Varta Silver 110Ah i już mam spokojną głowę. Pytają się mnie ludzie na PW czy nadal sprzedaje auto. W sumie to już kilka miesięcy temu zrezygnowałem ze sprzedaży na jakiś czas bo obecnie zmieniam miejsce zamieszkania i trochę za dużo się dzieje w moim życiu. Jeśli sytuacja się zmieni to dam znać.
-
C7 Resident
- C7 Resident
To akurat można prosto wyjaśnić. Od początku zawyżał aż ktoś np przegrał na kreskę z innym autem o "takiej samej mocy" i sprawdził dlaczego Nie mówię że źle stroi tylko taka licytacja na wykresy z innymi jest niepotrzebna.- C7 Resident
Też na początku myślałem że to pewnie konkurencja coś pisze albo trole internetowe ale tematów ciągle przybywa z porównaniami. Tak samo jak i filmikow porównujacych jak jadą jego auta i innych. Mi to dalo do myślenia ale każdy ma swój rozum i swoja kasa rozporządza.- C7 Resident
Że już od wielu lat pojawiają się wykresy porównujący auta mierzone na jego hamowni i na innych hamowniach i wyniki różnią się minimum 10%. Były o tym tematy na racingforum i ostatnio też na FB na różnych grupach m.in golfa R. Mowie tylko co widziałem. Nie chce żebym mi ktoś wypominał że robię jakaś aferę.- C7 Resident
Będzie szybkie ale od wyniku trzeba odjąć z 10%- B8 TrOOOOp
Nic tylko zmieniac fure na bmw- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Mam odruch wymiotny na samą mysl. Mam nadzieje, że prawo szybko i konsekwentnie zabroni takich operacji.- B8 TrOOOOp
No nie, myślałem że to okaleczanie skończyło się na b6 a tu widzę że jednak ta choroba ewoluuje..- A4 B6 2.0T BEX strocer 415KM 518NM by gregor10.pl
No widzę że coraz bardziej tłusto tu się dzieje Napisz coś więcej- B8 TrOOOOp
Bo człowiek dojrzewa.- Dobrzy chiptunerzy
A dlaczego w 2005? Moim zdaniem w 1995.- B8 TrOOOOp
Na innym forum jest ktoś o takim nicku- B8 TrOOOOp
Pucek, grasz w sc2? Kojarzysz indiego?:)- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
To widzę że Tomek masz nową fuhe handlarz Jak myślisz, ile kasy pójdzie na naprawę silnika?- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Szanuje ja mam b8 lift ale już od dawna myślę o b9 :D:D:D- Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Tak jak posales. Dyskusja o tym faktycznie nic nie wnosi. Temat jest złożony bo większość aut ma skręcone liczniki, zmieniany olej w trybie longlife i jako auto o większej mocy jest katowane. Mało które jest zadbane i dostępuje zaszczytu przejechania 300kkm+- Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ja znam dwa auta co miały 300kkm+ i też miały Ori i nadal jedzily bez żadnych oznak zużycia.- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
To musisz dawać nieźle w palnik- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
To albo agresywnie jeździsz w wyższym przedziale obrotów albo masz olej do zmiany i czyszczenie komory spalania. Ja w moim polifcie zrobiłem dokładni 9980km od wymiany do wymiany i nie ubyła ani 1 kreseczka na mmi. Przez moment myślałem że 1 ubyła ale za szybko zrobiłem sprawdzenie stanu oleju. Przebieg auto to ponad 115k km- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Dlatego ja polecam dobry olej pao, płukanki co raz i preparaty do czyszczenia komory spalania typu xado antykoks. Preparatów tego typu jest wiele więcej niekoniecznie ten żeby nie było że robię reklame. Po nim tłoki w mojej b6 były jak nowe. Miałem gdzieś zdjęcie przed i po operacji. - C7 Resident