Treść opublikowana przez wampir
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
No to niestety nie działa laptimer. Może wina tego, że auto jest z Kanady
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
Czy to jest kolorowy?
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
Miałem dostęp do sprzętu i zmieniłem kodowanie. Sprawdziłem, zmiany się zapisały. Niestety po naciśnięciu przycisku ] na kierownicy nic się nie pojawia. Jak przewijam ekran to też nic nowego nie widać. Lipa, chyba mam jednak nie takie zegary jak trzeba
-
Swap hamulców z S4 lub RS4 w Audi A4 B9
Znacie przypadki, że ktoś zmienił tylko sam przód na S4? Jak to jeździło? Nie było problemów, że przód mocniejszy?
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
WOW Brzmi miodnie. Muszę poszukać kabel i będę testował Bardzo dziękuję
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
Link nie działa
-
A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.
Wstawiłem zdjecie w swoim temacie żeby tutaj nie zaśmiecać
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
-
A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.
Rzuć proszę okiem do mojego tematu. Tam są zdjęcia to sam ocenisz
-
A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.
@Muskel1 poratuj jak mieć do tego dostęp na zwykłych zegarach?
-
A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.
hehe dobre Ja ostatnio łapałem fotki żeby było równo 100 000km i też nie udało się PS: Widzę, że masz temperaturę oleju. Jest do niej dostęp gdzieś w MMI? Ja nie mam u siebie VC tylko zwykłe zegary.
-
Wiecznie zakurzony starszy brat RS6 C7.5
Mam podobną osłonę. Rozkładam to wewnątrz. Nie jest jakaś super markowa, grunt żeby była sztywna i po rozłożeniu się trzymała na daszkach (słonecznikach). Jest olbrzymia różnica z osłoną a bez niej w temperaturze wewnątrz oraz tym jak się nagrzewa deska rozdzielcza, kierownica czy fotele. Pewnie lepiej byłoby rozłożyć ją na zewnątrz ale wtedy się wybrudzi i potem wkładać takie brudne to auta to też średni pomysł ? Najlepiej trzymać w garażu
-
Wiecznie zakurzony starszy brat RS6 C7.5
Fajna fura, gratulacje Tak przy okazji zapytam czy zdarza Ci się parkować na pełnym słońcu i czy zasłaniasz czymś okna? Masz jakiś patent, może lokalni kierowcy mają?
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
Takie coś znalazłem NIE WSZYSTKIE OLEJE SĄ TAKIE SAME | Millers Oils WWW.MILLERSOILS.PL NIE WSZYSTKIE OLEJE SĄ TAKIE SAME Czy olej silnikowy może mieć wpływ na osiągi? Czy środek smarny może mieć wpływ na wydajność i trwałość silnika? Definitywnie możemy stwierdzić, że TAK. Nasze... cytując CZYM RÓŻNIĄ SIĘ OLEJE XF OD EE ? Oleje oznaczone „XF” są produktami klasy OEM, natomiast ich odpowiedniki oznaczone symbolem „EE” posiadają dodatkowe cechy wynikające z zastosowania technologii NANODRIVE. Czyli co, nie ma sensu brać XF?
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
Ale ja mam go obserwowanego bo w końcu to mój własny temat Na wszelki wypadek przestałem obserwować i zacząłem na nowo. Po takim zabiegu już dostałem powiadomienie mailowe o Twojej wiadomości. Tak przy okazji to już po przeglądzie. Po roku i przejechanych jakiś 5 czy 6 tyś km wleciała nowa oliwa oraz oryginalne filtry z ASO. Rok temu używałem płukanki Oilsyn, a tym razem coś mnie podkusiło na płukankę TEC2000. Nie pytajcie mnie o efekty w stylu silnik pracuje bardziej aksamitnie czy inne tego typu bzdety. Auto ma teraz ok 100kkm przejechane więc nie jest to dużo. Miało zawsze wymieniany olej po max 15k u poprzedniego właściciela, a u mnie po 6k km. Praca zdalna powoduje, że auto służby do jazdy weekendowej. Jak mam gdzieś jechać jakiś krótki odcinek np mniej niż 10km to robię sobie kółeczko aby nadrobić trasy, nacieszyć się autem a przy okazji mieć pewność, że się silnik nagrzał i przepalił. Po płukaniu poczekałem z godzinę aż wszystko ścieknie, a następnie wlałem jeszcze 1,5litra czystego oleju z bańki, która została mi z poprzedniej wymiany innego auta. Poczekałem aż wszystko zleci. Zalałem a raczej zalaliśmy nową oliwę i do przodu. Według specyfikacji trzeba wlać 5.2L. Nie równe 5L tak żeby akurat 1 bańka starczyła tylko akurat 5.2L żeby człowiek musiał kupić jeszcze więcej. Dobrze, że leje ten sam olej do dwóch aut to akurat mi styka
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
a można od razu wybrać sobie większe hamulce? Czy one są powiązane z danym silnikiem?
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
Tak kombinuje aby nie jeździć z niskimi obrotami, ale to męczące. Masz racje z tym softem. Swoja drogą to nie wiem dlaczego nie dostaje powiadomień o odpowiedziach z forum, ktoś coś wie?
-
A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"
Wow, sporo się działo w temacie. Życzę przyjemnej i bezawaryjnej jazdy
-
A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.
Co tam słychać? Jak furka?
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Mógłbyś napisać jak się mają mody typu zmiana hamulców na większe względem gwarancji w ASO?
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
Sierpniowa wycieczka do Jeleniej i takie samo spalanie z tym, że jadąc z Jeleniej do autostrady udało się pobić rekord Allroada B8 lift i zejść do 6.0L/100km. Jazda w sznurze aut bez wyprzedzania. Denerwuje mnie tylko to, jak ta skrzynia nisko schodzi z obrotami. Nawet do 1200obr/min. To już lekkie przegięcie. Staram się tak dobierać prędkość aby jednak jechać ok 1500obr lub więcej. Czasami się nie da to przełączam na tryb ręczny. Nie chcę mulić tak auta i obciążać skrzyni przez za niskie obroty. Chyba trzeba będzie zrobić w nim soft i przy okazji podnieść obroty w skrzyni biegów aby nie trzymał tak nisko obrotów. Pasowałoby ustawić taki pośredni stan pomiędzy obecnym trybem D i trybem S. Czy ktoś z Was podnosił u siebie obroty w skrzyni?
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Czy jakis admin mógłby przenieść posty "Tabletowo mapowe" do tematu B9 Fellows bo tu się robi bałagan
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Jakby to było moje auto to bym jeździł na wymiany do ASO ale skrócił bym o połowę okres wymiany oleju w skrzyni. Masz wtedy historię, wymieniasz na ori płynach i częściach. Jakby minął okres gwarancji i przekroczyłbym 120-140kkm to bym pojechał do kogoś bardzo zaufanego na wymianę także filtrów w skrzyni. Piszę bardzo zaufanego bo przy skróconym okresie wymian nie będzie takie eksploatacji, a jednak ryzyko, że jakiś paprak rozbierze ci skrzynię i coś źle złoży przy składaniu przynajmniej u mnie powoduje niechęć do takich operacji.
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
I jedź tu do mechanika...
-
B8 TrOOOOp
Nic nowego nie napiszę, ale auto jest tyle warte ile ktoś chce za nie dać. Zawsze możesz nie sprzedawać. Wystaw za ile uważasz, nie bedzie zainteresowania przez 3 miesiące to obniżysz. Ceny aut poszły do góry. Im droższe auto tym ciężej sprzedać. Żadna nowość. Nigdy kasa włożona w auto się nie zwróci. Taka smutna prawda. To trzeba traktować jako hobby, wydałeś i przepadło. Nikt nie zapłaci za mody, co najwyżej auto może się szybciej dzięki temu sprzedać. Wiem po swoich autach. Sprzedawały się szybciej niż handlarskie ale z ceny i tak musiałem zejść. Kasa co poszła przepadła. Trzymam kciuki żeby było zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.