Treść opublikowana przez wampir
-
B9 Fellows
Czy też w tak kuriozalny sposób tłumaczysz zmiany w aucie, które wpływają na bezpieczeństwo swoje i innych?
-
B9 Fellows
O ile dobrze pamietam nick to wlasnie o Kristof91.
-
B9 Fellows
Ja się śmieję z niego (do dzisiaj) bo miał kiedyś B6 w avancie. Zapytacie dlaczego avanta? Nie po to aby korzystać z jego ładowności tylko dlatego bo lubi avanty. Zapakował do niego felgi R19, ale że opon o nośności dla B6 nie idzie kupić w R19 albo są bardzo drogie to zamontował takie z indeksem nośności 88 bo i tak nikogo i niczego w tym avancie nie wozi (tak zapewniał). Mam nadzieję, że wyrosłeś z takich głupot bo indeks nośności 88 to chyba się nawet do corsy nie zakłada
-
B9 Fellows
a Ja polecam jakieś za duże koła z oponami o koniecznie za małej nośności. Oby tylko wyglądało
-
Polecane opony letnie
235/45/17 to opony dla B6 i B7 225/50/17 to opona dla B8 i B9. Jak masz B6 i B7 a chcesz węższą oponę to weź sobie 215/50/17, to może być lepsze rozwiązanie na zimę. 225/45/17 to za małe koło.
-
Polecane opony letnie
On ma B8, a tam są większej średnicy koła. Już pomijam, że Twoja propozycja jest za mała nawet do B6/B7 która dla 17 cali zaleca 235/45/R17. Pewnie wiesz, że to 45 to 45% z szerokości czyli dla 235 opona będzie nie dość że szersza to jeszcze wyższa niż przy szerokości 225.
- B9 Fellows
-
B9 Fellows
To są delikatne tematy Zaraz ktoś kto jeździ Fordem napisze, że jemu się Ford nie psuje i kupowanie Audi jest bez sensu. Pewne produkty wybiera się tak naprawdę dla prestiżu a jedynie przed innymi podaje się jakieś sztuczne powody
-
B9 Fellows
Biedne dzieci, za karę Łojciec im kupił ajfony żeby ich kontrolować Ciekawe czy jakieś dziecko powiedziałoby: Nie, ja wole telefon komórkowy drugiej generacji aby nie być inwigilowanym zamiast nowoczesny telefon marki premium
-
B9 Fellows
Teraz blachary mają łatwiej. Pierwsze patrzą czy facet ma zegarek, potem jaki ... ale jak widzą przebieg to uuuu, to nara koleś
-
B9 Fellows
Też nie jestem fanem, ale nie powiem, zrobiło to na mnie wrażenie Bajer!!!
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
Mandaty idą do góry kosmicznie. Nie pamiętam kiedy dostałem ostatni mandat, chyba z 10 lat temu, ale mimo wszystko. Strach przycisnąć ..
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
Hehehe, jak przekraczasz 100 to bardziej w obecnych czasach można się martwić o inne koszty niż tylko zużycie opon :d
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
Auto jest dla mnie a nie ja dla auta Auto stoi bo nie musze jeździć (praca zdalna), ale jak przychodzi urlop to robię ponad 2000km w tydzień
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
Właśnie dzisiaj przeczytałem, że jakiś niż nadciąga i ma być znowu 20C ... kosmos No nic, to nie będę jeździł autem Ruch to zdrowie
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
To auto stoi w garażu 5 dni w tygodniu, niedawno był mróz. Co szkodzi oponom? Bezpośrednio słonce świecące?
-
Biały Allroad - powrót do marki
Piękne auto Gratulacje!!!
-
Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey
Auto wygląda kosmicznie. Gratulacje Pytanie poza konkursem. Czy przy zawieszeniu s-line czujecie różnicę pomiędzy 20, 19 a 18"?
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
Czas pomyśleć o butach na zimę. Nadarzyła się okazja aby kupić takie oto 18tki. Nie przemyślałem do końca, że felgi mają szerokość 7" co ograniczyło wybór opon do rozmiaru 225/45/R18. W sumie to taka lżejsza felga oraz lżejsza i węższa opona powinna pozwolić osiągnąć niższe spalanie, a że robie głównie trasy to nie mogę się doczekać. Głównie trasy czyli dwa razy na tydzień wyjadę zrobić 40km Konkursu piękności nie wygrają te felgi, ale może będzie się spokojniej w zimie jeździło jeśli na tych 18tkach niż na 19tkach chodzi o nierówności. Jeśli chodzi o wybór marki to padło na Nokian WR SNOWPROOF. Mają mieć 69db czyli niby cicho. Hankook icept 2 mają 72db więc powinna być znaczna różnica na korzyść nokianów. Póki co nic nie zauważyłem. Może słoń mi nadepnął na ucho. Po założeniu. Pierwsza przejażdżka i odczucia są mieszane. Wcale nie jest jakoś znacznie bardziej komfortowo. Widać to zawieszenie s-line jest samo w sobie twarde, że felgi niewiele zmieniają, a przynajmniej przy przejściu z 19 na 18".
-
B9 Fellows
Ciekawa jest ta tabela. Dlaczego dla R16 jest indeks nośności 92 natomiast dla R17 indeks 98, a znowu dla R18 indeks 95??? Czy można przyjąć, że skoro na R16 jest 92 to dla R18 też może być 92 albo 91? 91 to 615Kg czyli x4 = 2460Kg, a to więcej niż dopuszczalna masa całkowita B9.
-
B9 Fellows
U mnie na słupku jest tylko rozmiar dla 245/35/R19 i dojazdówka
-
B9 Fellows
Jest 225/50/R17 all season. Jeśli przyjąć, że mogę zakładać tylko opony z tabelki w instrukcji obsługi to nie mogę założyć zimówek
-
B9 Fellows
Ale z tego powodu chyba nie będę miał problemu z ubezpieczycielem itp. w Polsce?
-
B9 Fellows
225 na 8.5? Troche jakby hardcore... Ja mam na oku felgi 18tki 7.5 cala ET37 i takie opony mi zaproponowano...
-
B9 Fellows
a jakie felgi? Jakie parametry? Możesz pokazać foto?