Treść opublikowana przez wampir
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Porównam do swojej A4 .. chodzi o tą z listą rozmiarów opon a nie liste kodów wyposażenia
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Tylko kup opony o odpowiednich parametrach tzn, indeks prędkości, nośność i szerokość jak S4m która swoje waży i ma 333KM (patrz wlepka). wiem o tym czy mozesz wrzucic tutaj zdjecie swojej wlepki?
-
B6 DIVISION
Kostka stacyjki do sprawdzenia
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Tylko kup opony o odpowiednich parametrach tzn, indeks prędkości, nośność i szerokość jak S4m która swoje waży i ma 333KM (patrz wlepka).
-
Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 300KM / 400NM by gregor10.pl
Przeważnie robią z 2.0TFSI AXX okolice 340KM ... ciężko zrobić coś więcej. Chyba, że się zna tricki...
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
Tego Ci życzę, abyś nie poszedł tą drogą .... Nie musisz wysyłać. Mam swojego zaufanego człowieka od tych tematów. Niedługo będziemy testować nowsze rozwiązania hi flow rev 2.0 bo technologia to nie tylko spawy... pozdrawiam
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
Naspawane kropki ... Cóż za treściwa odpowiedź, grunt, że post nabity... moja wypowiedz ,jest raczej wymowna ,nie trzeba tu nic wiecej pisac ... poprostu zostało wykonane pospolite Polskie druciarstwo w tym przypadku i tyle ,takie naspawane kropki zawsze wywoływały usmiech na mordzie Napewno zaraz zostanie tu napisane "no ale działa" .... Tak działa ,ale to tak jak bys zamaiast amortyzatorów wstawił preta fi 40 ,auto bedzie jezdziło??? no będzie!! Moje zdanie jest takie ,że jak juz coś robić ,to konkretnie ,a nie półśrodkami ,dlatego moja reakcja była taka ,a nie inna ,jezeli jakoś uraziłem ciebie swoja wypowiedzią to bardzo przepraszam. Widzę, ze znowu edytowałeś swój post i złagodziłeś/uzupełniłeś swoją wypowiedź tak jak tą na poprzedniej stronie. Śmiejesz się z kropek, chociaż ich nie widziałeś. Absolutnie nie wiem co w tym śmiesznego. Nie znasz w ogóle historii tego FMICa. Pierwsze FMIC w PL montowane wiele lat temu nie miały żadnych wyrobionych zakończeń. Potem ktoś podpatrzył na zachodzie albo wymyślił, żeby wspawać ograniczniki. Jeden robił kropki, inny paski, jeszcze inni robili brzydkie smarki oby tylko było coś naspawane itp. Ja swój FMIC robiłem w 2012 r. w BAQ- Garage o ile nie przekręciłem nazwy (użytkownik z forum Bakuś). Wtedy była taka „technologia” w naszym kraju. Nie było za wiele osób, które ogłaszały się z tym na forum. Potem doszedł Inkognito. Nie mam zastrzeżeń do tego jak to zrobił może ten krótki silikon, ale dosłał go na swój koszt i sprawa zamknięta. Ale gdy wchodzę, na jego stronę czy fb i widze np. jak w 2014 śmieje się z wykonania innych https://www.facebook.com/baqgarage/photos/a.413034668757946.93802.408504619210951/667390419989035/?type=3&theater a zarazem chwali swoją nową technologią. https://www.facebook.com/baqgarage/photos/a.413034668757946.93802.408504619210951/716773101717433/?type=3&theater Nie wiem czy to dobrze opiszę, ale rura jest wytłaczana czy prasowana na końcu ze powstaje taki bardzo estetyczny kołnierz to dwie myśli przychodzą mi do głowy: 1. Zapomniał wół jak cielęciem był i jakie były jego początki 2. Buduje marke krytykując innych zamiast tylko pokazywać swój. To wydaje mi się to takie słabe.. takie żałosne … Tak samo żałosne wydają mi się teksty o druciarstwie. Wszedłem sobie na Twoje ostatnie posty i widzę, że też handlujesz swoimi wyrobami na forum. Masz założoną działalność? Płacisz od tego podatki? Reklamuj się doradzając ludziom. Pomagaj im. To jest najlepsza droga do wyrobienia sobie marki, a nie krytykowanie innych. Bo jeszcze i Tobie ktoś kiedyś zrobi zdjęcie takiego produktu i wytknie za kilka lat gdy już bedzie inna "technologia" PS: Od razu zaznaczam, że nie mam uwag do obecnej jakości wykonania wyrobów Bakusia (BAQ-garage) czy Twoich. Nie mogę jednak przejść obojętnie obok takich nieeleganckich zagrywek marketingowych. EOT
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
Naspawane kropki ... Cóż za treściwa odpowiedź, grunt, że post nabity...
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
Do 3x sztuka... Nie ściągało silikonu po stronie turbiny tylko po stronie nierdzewki. Mimo, że na nierdzewce sa naspawane 4 kropki, który mają stanowić blokadę podczas zmiany biegu z 1 na 2 silnik pracował góra dół i wtedy spadał silikon. Po zmianie silikonu na dłuższy i porządnemu odtłuszczeniu go wewnątrz oraz odtłuszczeniu nierdzewki już 3 lata spokoju.
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
A czytałeś co napisałem ? Mi ściągneło przy tubinie. Polecasz mi przyspawać do turbiny nierdzewke? Czytaj zanim coś poradzisz.
-
Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 300KM / 400NM by gregor10.pl
Jezdzilem tom bestiom!!!! ale przed ostatnim modami
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Masz taki sam przepływ a moze i większy to 320KM jak nic ...
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
albo : http://allegro.pl/kolektor-wydechowy-audi-vw-vag-1-8t-k03-wzdluzny-i6504277685.html
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Na seryjnym kolektorze wydechowym ? http://allegro.pl/kolektor-wydechowy-audi-vw-seat-vag-1-8t-k03-i6525516316.html Moze zaryzykujesz i sprawdzisz co to warte ?
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
Mi na poczatku też sciągneło kilka razy przy turbinie ale dlatego, ze mialem zalozony za krotki silikonowy lacznik i przy naprezeniu sciagało. Teraz mam odpowiedniej długości i od 3 lat totalny spokój. Kiedys czytałem o patencie z zakładaniem silikonów na lakierze do włosów albo kleju do szyb:)
-
Audi a4b6 1.8T Quattro BFB
Plany: *Wymiana turbo na hybrydę K03s *Wymiana wtrysków na większe i wszystkiego co potrzebne będzie, aby osiągnąć około 250KM Musisz zmienić plany bo z k03s nie osiągniesz 250KM. To za małe turbo. Wiem bo mam. Opis trochę mylący, Jeżeli myślisz o pozostawieniu zimnej strony k03s to za mały wlot nawet jak zmienisz koło kompresji. Gorącą stronę też trzeba roztoczyć i zmienić wirnik na większy.
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
no to kiedy realnie ?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Nie przesadzaj Kamil. Ja się nawet nie zbliżam do niektórych co mają szafe pełną kosmetyków do auta Tomek, to jest to co chciałem usłyszeć! Niby kurzu na jasnej tapicerce tak nie widać, ale brud już tak. Np. wczoraj włożyłem zimowe (też bezowe gumowe dywaniki) ..... były takie ładne ... do momentu aż wsiadłem :/ Nie wiem czy czarne gumowe pasuja do bezowego wnętrza, ale obym tylko takie problemy miał z tym autem jak dobór koloru...
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Tomek, a jak reaguje kurz i brud ten specyfik? Trudniej się brudzi?
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Lubie czytać takie tematy. Konkretnie podchodzisz do serwisu. Trzymam kciuki i wrzucaj więcej fotek z napraw Apropos posiadania S4 to kiedys na audizine znalazłem zabawne zdjęcie. Wrzucam w formie żartu, mam nadzieje, że się nie obrazisz
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro - Silnik AMB opinie
Mam i polecam. Sam silnik bez zarzutów. Regularnie go profilaktycznie diagnozuję. Kilka lat jeżdżę na modzonym i nic mu nie jest. Z wiekiem i tak przyjdzie Ci wymienić osprzęt ale to jak w każdym silniku bo nie ma wiecznych podzespołów.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Nic szczególnego, przy wjeżdżaniu w nierówność i skręcaniu słychać było pojedynczy głuchy stuk. Stukał sworzeń lewego przedniego wahacza dolnego. Do wymiany poszła całość. Idzie zima wiec trzeba trochę zabezpieczyć lakier. W ruch poszedł poniższy sprzęt: - Meguiars NXT Generation Car Wash, -Polerka Dual Action bo nie mam wprawy i nie chce zrobić gorzej niż jest korekty się tym nie da zrobić moim zdaniem ale jakiś step 1 to już szybciej tylko, że nie mam do tego cierpliwości :/, - Meguiars Ultimate Compound, - Meguiars SOFT BUFF 2.0 (Cutting pad), - Meguiars Ultimate Polish, - Meguiars SOFT BUFF 2.0 (Finishing pad), - Meguiars NXT Tech Wax 2.0, - Meguiars Endurance Tire Gel. Główny operator sprzętu się załapał. Ma parcie na szkło… Efekt moim zdaniem taki se chociaż Teściowa powiedziała “Teraz się błyszczy!” więc nie wypada się kłócić z Mamusią.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Oj dało po kieszeni dało... W zależności jakie wybierzesz to ceny wygłuszeń: -ori ASO - 262zł -ori używany idzie kupić od 60zł ale trzeba sprawdzić stan. -nowy zamiennik na allegro po 129zł pokrywa akumulatora w ASO - 36zł
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Ciąg dalszy nudnego opisu serwisu 2016 r. - nowe zawieszenie Lemfordera, - plecionka, łącznik rury wydechowej oraz sprawdzenie szczelności wydechu - pokrywa akumulatora - wygłuszenie maski - rygielek schowka na trójkąt (jedyne 16zł w ASO za kawałeczek plastiku. Przewaga dzięki technice! ) - inne drobiazgi, które prosiły się o wymianę
-
Gigantyczne bicie
Kamil, masz moc wiec przyspiesznie od 100-180 to chwila moment. Wystarczy ze na trasie z 3-4x wyhamowales z duzej predkosci i tarcze się pokrzywiły. Możesz dokonać pomiaru bicia tarcz aby miec 100% pewnosci.