Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. szkoda ze nie 20" teraz twój ruch
  2. koła założone, dla mnie jest
  3. Dzisiaj o 14:30 B6 Avant SW..... na skrzyżowaniu DTŚ i Brackiej w Kato
  4. znając życie, pójdzie pod górkę i uja z tego będzie i tak ci nie podejdzie to do b5 ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- to są nówki ? sprzedam Ci kpl koła za 3500zł i nie trzeb było tak od razu dopisać Cie do listy chętnych ?
  5. znając życie, pójdzie pod górkę i uja z tego będzie i tak ci nie podejdzie to do b5 ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- to są nówki ? nie kupuje opon używanych , zdjęcie robione kalkulatorem, więc nie przykładaj linijki do monitora i nie mierz bieżnika jest go jeszcze sporo
  6. znając życie, pójdzie pod górkę i uja z tego będzie i tak ci nie podejdzie to do b5 ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- to są nówki ? sprzedam Ci kpl koła za 3500zł
  7. znając życie, pójdzie pod górkę i uja z tego będzie
  8. gumy już na alu
  9. Ciekawe czy Możdżeń uratował głowę Rumaka - oby nie, bo moim zdaniem to słaby trener
  10. Całkiem niedawno oglądałem taki wóz w kolorze niebieskim, slajny i te bajery - autko mega... jedna suka ode mnie z robo własnie taką jeździ Stasiu suka z charakteru czy fajna suka z ryja ?? to drugie
  11. Całkiem niedawno oglądałem taki wóz w kolorze niebieskim, slajny i te bajery - autko mega... jedna suka ode mnie z robo własnie taką jeździ
  12. koło robi robotę ...gdzieś się ostatnio już przewinęło wręcz kulało się przed moimi oczami
  13. miały ciut ponad 8mm
  14. ---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- flacha albo lacha
  15. ja jeździłem i powiem szczerze że zaskoczony byłem bo chyba były cichsze niż vredesteiny z wyższej półki , tylko dosyć szybko znika bieżnik:kwasny: najcichsza opona jaką znalazłem ( przynajmniej w teorii wg podanych parametróww wymiarach 225/35/19) ja bardziej z doświadczenia , bo jak kupiłem po tych fuldach vredy to myslalem na początku że coś sie dzieje niedobrego z autem tylko mówie, ja mam nogę nie najlżejszą i sie poprostu szybko ścierały. Ale sam zobaczysz zawsze kupuje opon nowe, będę miał porównanie np do moich ostatnich Uniroyal RainSport2 A kto mnie zna, ten wie, że szybciej pokonywałem zakrety na zawiesie 1BE niż kto inny na gwincie Poza tym opony w "jodełkę" po prsejechaniu sezonu robią sie głośne a nie zamieniles czasem opon na osi? kierunkowe maja to do siebie ze szybko mozna je wyzabkowac w taki sposob czy zamieniałem - nie pamiętam Wydaje mi się że w poprzednim sezonie zamieniałem P na T A wyząbkowane trochę były. Plus tych Uniroyali był taki, że po 3 sezonach mięsa tam było między 6 a 7mm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.