Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

źrebak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez źrebak

  1. Zapaliła mi się kontrolką AIRBAG, po podłączeniu VAG pokazuje uszkodzenie taśmy airbag. Czy dla modelu B7 2005 model taśmy jest jednakowy czy są różne modele. Chciałbym uniknąć sprawdzania nr-u części odkręcając kierownicę a dopiero później zamówienia jej. Na allegro znalazłem 4E0 0953541. Proszę o pomoc, Rafał
  2. nie wyświetlają się wszystkie zdjęcia
  3. źrebak odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    wygląda super!@! :good:
  4. piękne auto!
  5. mi również tylnie lampy nie pasują, reszta
  6. wygląda super, ładna nuinia
  7. współczucia, tak od razu po zakupie?
  8. Jak w temacie - czy będzie pasował? W mojej instalacji wysypał się głośnik basowy i chętnie go wymienię
  9. A jak oceniasz tego sprzedawce ze Stargardu?? Z tego co wiem to handlarz i czesto mu sie trafiaja auta w dobrej cenie..
  10. mnie zmiana programu kosztowała tysiąc złotych, jest ok. 130-140 kucyków, sprawdzę niedługo jak będę na hamowni
  11. rafik84 - nacieszyłeś się już? czas wrzucić jakieśzdjęcia.. planujesz zwiększenie mocy?
  12. pomalowane felgi wyglądają super, rzeczywiście mogłyby się mniej świecić
  13. źrebak odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    dreamer czemu nie zgłosisz tego na policję?
  14. sprawdź http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2798000 facet często przywozi audi, poleasingowe. Obserwując jego aukcje widać, że ma ruch. Z resztą w ostatnim czasie ktoś z klubowiczów kupił u niego auto. Sprawdź ten wątek http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_audi_a4_20_tdi_bpw_rzeszow-t83044.0.html [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:04_________________________________________________ dzwoniłem do tego faceta z aukcji, jest gotowy sprzedać za 3k. I tak dużo W ostatnim czasie przyciemniłem szyby, wkrótce fotki
  15. marzą mi się fotele np. http://allegro.pl/item649839659_skorzane_orginale_fotele_do_audi_a4_s_line_01_07.html tylko ta cena...
  16. Ja polecam kolegę Jacka - Leopard ze Szczecina. Jest znany głównie na forum golfa i passata, choć jeździ A6 W tamtym roku pojechałem do niego z polecenia zrobić passata, w tym roku Audi A4 jestem bardzo zadowolony!
  17. Witam wszystkich i na wstępie dziękuje za wszystkie posty i porady! Od niedawna dbam o czarne Audi A4, produkcja 11/2005, model 2006. Silnik 1.9TDI (długo przeze mnie poszukiwany). Autko miało jednego właściciela w Niemczech, wszystkie przeglądy w AUDI, przebieg 132tyś km. Dzięki za pomoc w analazie historii napraw wg VIN Z wyposażenia jedynie tempomat i grzane fotele. Quattro odpuściłem ze względu na priorytety, bardzo dobry stan auta był dla mnie bezwarunkowo NR 1. Z planowanych udoskonaleń przewiduję uwolnienie mocy, Leo ze Szczecina pracuje nad ciekawym programem - o szczegółach będę informował w krótce. Lista zmian: + program na 153 kucy (zrobione) + kierownica skórzana 3 ramienna (zrobione) + bixenon (zrobione, kabelek KUFATEC-a) + ciemne szyby (zrobione) + skórzana tapicerka, sportowe fotele (zrobione) Pozostało: RNS-E ...... Lewarek zmiany biegów S-LINE ....... Zderzak przedni S-LINE, S4 , spryski ....... Wreszcie się zmobilizowałem i postanowiłem sprawdzić ile mocy drzemie w 1.9TDI po zmianie programu: zmiana kiery: bixenon: zmiana foteli: Badanie odbyło się w V-Tech w Mierzynie k. Szczecina - polecam
  18. Hey, zarejestrowalem sie na forum by dowiedziec sie wiecej o autku ktore chcialbym kupic za ok 6-8 miesiecy, tj. a4 1.9 tdi avant quattro. !! Pozdrawiam wszystkich!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.