Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. Dawno nic się nie działo bo i dłubać nie ma co za bardzo ale dziś trochę luzu było to w końcu się zabrałem za pomalowanie zacisków. Wbrew ostatniej modzie postanowiłem że klocków nie będę malował Foto na szybko podczas pracy
  2. Nie bardzo ogarniam. Nowe S ma być w TDI podczas gdy producenci rezygnują z silników wysokoprężnych ze względu na emisję a co za tym idzie wysokie koszty produkcji ekologicznego diesla? Żeby tdi można było przypiąć plakietkę S to pewnie bedzie jakieś 3.0 bi TDI. I że niby to bedzie mieć mniejszą emisję niż benzyna? Coś mi sie tu nie zgadza. Trochę to nie logiczne. Może silniki TDI w S będą tylko uzupełnieniem oferty.
  3. Wrzucaj więcej fotek
  4. Wszystko zależy od sprzetu, mi spokojnie na 20" ustawiali. Twoje felgi mega mi się podobaja na A6 C7. Na A5 widziałem i wyglądaja słabo. Ja na szczęście mam koła takie jak chciałem i raczej zostaną tym bardziej że poza moim autem i jedną RS6 nie widziałem ich jeszcze na żywo u nikogo. Chyba że nie bede zminiał za trzy lata auta to pomyślę nad zmianą felg ale to by musiało być coś spektakularnego
  5. Widziałem kilka dni temu że autko było u mojego szwagra na geometrii. Oblukałem sobie furkę i muszę Ci powiedzieć że masz pięknie utrzymane wnętrze. Ogolnie bardzo fajny dupowóz. Szkoda że był jeszcze na zimówkach.
  6. P.S. gume masz 255? Bo u mnie na zimowce mam lekki naciąg na 9j i właśnie oponie 255 a u ciebie jakoś to tak równo wygląda.
  7. Tak jak kolega kopter pisze 17 mm to maks co można upchnąć na tym setupie.
  8. Do A5 ma inne piasty i standardowo 10 mm z kołnierzem nie istnieje. Jeśli felga ma spory skos w otworze centrującym to np. dystom może dorobić pod konkretną felgę takie 10 mm ale to już trzeba konkretny przypadek z nimi obgadać. Wiem że koledze Kopter dorobili.
  9. Spryskaj plynem penetrującym pomiedzy dystans a piastę odczekaj z 10 minut, kawałek drewienka młotek i naparzaj dystans przez drewienko raz z jednej raz z drugiej od czoła jak byś go chciał dobić. W końcu się podda.
  10. I właśnie dlatego nauczony doświadczeniem na zimę tym razem kupiłem 19" żebym nie watydził sie przyznać do auta Choć i tak nie mogłem się już doczekać letniego setupu i założyłem lato już dwa tygodnie temu
  11. Zawsze chętnie służę pomocą P.S. Myślę że bez dystansów nie wyrobisz. Ja mam na zimę et33 w 19"x9j i mialem to założone z moim dystansem 13 mm (czyli 4 mm mniej wystają niż lato) i nie mogłem na to patrzeć bo jakoś te koła za głęboko schowane
  12. Czyli tak jak u mnie
  13. Koło samo w sobie ciekawe ale moim zdaniem słabo pasuje do tej budy Może gdyby go zglebić to by to jakoś lepiej zagrało.
  14. kamelus_ odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A7/S7/RS7
    No i elegancko. Tylko jakoś tak mam wrażenie jak by te koła były nieco za małe (mam na myśli całkowity obwód koła) bo jakoś tak mało wypełniają nadkola. Widzę że spoiler wyleciał
  15. Jaki ten świat mały. Tak sobie przeglądam Twój wątek, patrzę a tu moje zawieszenie z A5
  16. kamelus_ odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A7/S7/RS7
    on i tak bedzie wysuwany Też mam mieszane uczucia choć docelowo wjadą dokładki od maxtona itp i sam siedze i sią zastanawiam Jak to mówią lepsze jest wrogiem dobrego... Nawet jak wpadną na auto poszerzki itp moim zdaniem ciekawiej bedzie jak boczna linia nie bedzie zmieniona. A jak co zawsze możesz mieć na stałe wysunięty fabryczny spoiler który jak dla mnie jest genialny.
  17. kamelus_ odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A7/S7/RS7
    Zawsze bardzo mi się podobały Twoje projekty. A7 też dobrze rokuje ale ten spojler moim zdaniem niszczy piękną bryłe A7. Ja bym go wywalił i zostawił serię.
  18. Jak najbardziej popieram Twoją decyzję ale ze względu na szeroki fabryczny kołnierz w audi nie założysz dystansu 10 mm z kołnierzem. Minimum to chyba 13 mm żeby się dało się założyć.
  19. 10 mm to max na tym setupie. Jak dasz więcej będzie trało z tyłu o zgrubienie błotnika (od wewnątrz błotnika na łączeniu ze zderzakiem jest takie cudo nie wiedzieć komu potrzebne) P.S. wydawało mi się że DYSTOM ma 10 mm ale niestety bez żołnierza.
  20. Ja u siebie w sportbacku mam et29 na 9" opona 265 i max co da się założyć na mocno obniżonym aucie (mam gwint) to 13 mm. Mam tak na przodzie i tyle. Jest super. Początkowo dałem na tył 17 mm ale to było stanowczo z dużo. Na tym samym dystansie śmigam w zimie tyle że na et33 i jak dla mnie jest to akceptowalne tylko na zime. Koła są jednaj zbyt głęboko biorąc pod uwagę niski zawias. Ale to kwestia gustu. 4 mm między letnim kołem a zimowym robi jednak sporą różnicę dla oka. Reasumując przy twoich felgach max możesz wsadzić dystans 17 mm
  21. Pewnie że nie było upalane przez żadnego "Janusza". RS jest testowany na torze i każdy ma około 100 km przebiegu. Jak kupowałem swoje auto chcieli mi w podobnej kasie do mojego sprzedac RS3 co stało na salonie i wtedy mi to mówili więc jest to pewna informacja. P.S. zwykłe b9 wogóle do mnie nie przemawia ale RS4 w tej budzie jest obłędne. Gratulacje
  22. Super obszyte stołki. Tez się zastanawiam nad obszyciem alcantara tego bocznego plastiku fotela. Orientujesz się czy da się go zdemontowac bez wyjmowania fotela?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.