Treść opublikowana przez kamelus_
-
Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Zrób foto całego auta na kołach żeby było widać jak ten czerwony się komponuje
-
Kola 19cali
Fakt, nie ma sensu takiego kapcia zakładać ale wejdzie bo ma ET40
-
[S4 B6] Pomoc w doborze 19ek, pls !
Tyle ze to nie RS4. RS4 to wbrew pozorom całkiem inne koło.
-
uniroyal rainsport 3 245/40/18
Ja miałem kiedyś uniroyale rainsport2 jeśli chodzi o zachowanie na mokrym były porostu genialne. Głebokie kałuże itp szedł jak przecinak ale na suchym moim zdaniem dość śliskie w sensie brakowało trakcji w porównaniu np do fuldy
-
Dokładka MS Design
Prowadzą sprzedaż akcesoriów firmy MS Design.Ale to pakiet który mogłeś zamówić kupujac nowe auto wiec w ASO dostaniesz czesci.
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Jasne, wynajmują warsztat od moich rodziców. Powiedz, że jesteś z polecenia Kamila to może coś Ci urwie
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Mieszkam
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Dokładnie
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
na 99% Audi ale biorąc pod uwwagę moje wymagania pewnie trochę potrwa zanim rozpocznę nowy temat. Napewno będzie grubo i benzynowo
-
Dokładka MS Design
Do MS musisz mieć ori kratki dedykowane do tej dokłaki. trudno znaleźć używane więc raczej ASO
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Inaczej stał by u mnie w garażu Czas rozpocząć nowy rozdział.... Temat do zamknięcia
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Biorąc pod uwagę, że moja felga ma 9" to moje koło wystaje 2mm więcej niż twoje z dystansem. SPRZEDANE !
-
Opadł tył
40% dla amorów to agonia
-
Wymiana sprężyn z 1BE na Eibach Sportline avant
Wczoraj, złożyli to do kupy. Powiem tak jak bym wiedział, że to tyle zachodu w tym samochodzie z wymianą tych sprężyn -ruszeniem górnej śruby zwrotnicy co zaciska wahacze to bym dał sobie spokój. Auto usiadło ładnie, zrobiła się taczka. Zobaczę jak długo wytrzymam. Dzięki za odpowiedzi. Zrobiła się taczka bo bo na sportlinie leży na odbojach (wiem bo sam tak miałem). Trzeba obciąć odboje. Jak masz z zawiasu 1 be to o dwa bałwanki conajmniej a jak z 1 be lub 1 bv to conajmniej o jeden.
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Ciekawe jak byś chciał osiągnąć taką glebę bez negatywu. Zawiesznie się samo kładzie, tak jest zbudowane.
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Jakiego dystansu To fele z RS4 mają ET29 ledwo dało się je upchać...
-
Opadł tył
Możliwe, że masz pęknięty jeden zwój sprężyny lub ktoś woził ciężkie graty w bagażniku i się sprężyny uklepały. Ale stawiam, że pękła sprężyna. Dobór zawieszenia s-line to nie tylko kwestia silnika ale również wersi wyposażenia auta a co za tym idzie klasy wagowej sprężyny. Musisz sprawdzić jaką masz klasę wagową z przodu i z tyłu i szukać sprężyn s-line najlepiej z klasą o jedną niżej. Wtedy jest największe prawdopodobieństwo, że siądzie ładnie - 20mm. Wiem bo eksperymentowałem to na sobie i trzy razy kupowałem sprężyny s-line, ale dopiero za trzecim razem byłem już mądry i wiedziałem jakich mam szukać. Ale i tak nie ma pewności czy dobrze dobrane sprężyny s-line ładnie położą Ci auto. Jest o tym cały wątek. To mimo wszystko trochę loteria. Posłuchaj mądrzejszych i jak chcesz komfortu i niewielkiego obniżenia to tylko Eibach Pro Kit, który jest wygodniejszy od seryjnego s-line i masz pewnośc, że auto ładnie usiądzie.
-
Opadł tył
Amor nie odpowiada za wysokość auta tylko sprężyna. 1.9 tdi jest sporo ciezszy od benzyny. Zainwestuj w Pro Kit dedykowany do Twojego silnika i będzie elegancko. A jak masz grubsza kase to markowy gwint i bedziesz zadowolony najbardziej.
-
Opadł tył
1BE i 1BV to - 20mm różnią się tylko amorami (1 BV jest twardsze). Jak chcesz założyć KIT -30mm to Eibach ProKit będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. ProKit jest znany z tego, że ładnie wyrównuje autko i możesz je założyć na seryjne amorki.
-
Jak zawias wybrać ?
Z zawieszeń miałem już: seryjne, s-line 1BV, eibach ProKit, H&R - 40mm, eibach Sportline, Gwint H&R INOX monotube. Moje bogate doświadczenie mówi, że najlepszym zakupem był GWINT. Dobrze dobrany do auta i w miarę markowy np AP, KW czy lepsze, gwarantuje dobry komfort podróżowania (porównywalny z eibach Pro-Kit) i zakres regulacji od -30 w dół. Ustawisz auto idealnie tak jak chcesz. a jak ci się znudzi to zmienisz wysokość. Nie będzie ani za nisko ania za wysoko. Zawsze tak jak chcesz i to z możliwością zmiany. Nigdy nie kupię do żadnego auta kitu obniżającego. Wyrzucona kasa w błoto. Tylko dobry gwint.
-
Jak zrobic bardziej sportowy tłumik a4 b6 1.8t
co za tandeta...
-
wymiana włącznika szyb.
Ciekawe ja zakładałem kompletne boczki z B7 (wraz zprzyciskami) do mojej b6 2001 r. i wszystko pasaowało i działa Przednie czy tylne ?? Przód od kierowcy pasuje reszta mają inne wtyczki chyba że montowałeś z wiązkami boczków no tak boczki były z wiązkami, fakt.
-
wymiana włącznika szyb.
Ciekawe ja zakładałem kompletne boczki z B7 (wraz zprzyciskami) do mojej b6 2001 r. i wszystko pasaowało i działa
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Autko na SPRZEDAŻ Obecnie auto ma nalatane prawdziwe 265 tys. km Stan idealny. Zero wkładu finansowego. Hamulce praktycznie nowe, opony również. Sprzedam auto tak jak jest lub obniżę cenę zabierając koła itp. Cena jaka mnie interesuje 35 tys. zł Jak ktoś konkretnie zainteresowany zapraszam na PW. komentarze odnoście ceny możecie sobie darować. i nie pisać mi czy za 25 tys. pójdzie. NIE, NIE PÓJDZIE! Auto używane hobbystycznie. W zimie nie jeżdżone, stoi w garażu. Nie mam do niego kół zimowych.
-
TMC RNS E A4 B7 jak włączyć ?
Nie wiem czy są różne rodzaje tzn. lepsze czy gorsze. Musisz poszukać. A jak zdejmiesz tapicerkę znajdziesz bez problemu. To taka kostka jak pudełko zapałek mniej więcej. Chyba jest przykręcony do podstawy wzmacniacza audio.