Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. Zrób foto całego auta na kołach żeby było widać jak ten czerwony się komponuje
  2. Fakt, nie ma sensu takiego kapcia zakładać ale wejdzie bo ma ET40
  3. Tyle ze to nie RS4. RS4 to wbrew pozorom całkiem inne koło.
  4. Ja miałem kiedyś uniroyale rainsport2 jeśli chodzi o zachowanie na mokrym były porostu genialne. Głebokie kałuże itp szedł jak przecinak ale na suchym moim zdaniem dość śliskie w sensie brakowało trakcji w porównaniu np do fuldy
  5. kamelus_ odpowiedział(a) na Garet temat w Audi A4 B6
    Prowadzą sprzedaż akcesoriów firmy MS Design.Ale to pakiet który mogłeś zamówić kupujac nowe auto wiec w ASO dostaniesz czesci.
  6. Jasne, wynajmują warsztat od moich rodziców. Powiedz, że jesteś z polecenia Kamila to może coś Ci urwie
  7. na 99% Audi ale biorąc pod uwwagę moje wymagania pewnie trochę potrwa zanim rozpocznę nowy temat. Napewno będzie grubo i benzynowo
  8. kamelus_ odpowiedział(a) na Garet temat w Audi A4 B6
    Do MS musisz mieć ori kratki dedykowane do tej dokłaki. trudno znaleźć używane więc raczej ASO
  9. Inaczej stał by u mnie w garażu Czas rozpocząć nowy rozdział.... Temat do zamknięcia
  10. Biorąc pod uwagę, że moja felga ma 9" to moje koło wystaje 2mm więcej niż twoje z dystansem. SPRZEDANE !
  11. kamelus_ odpowiedział(a) na Makale temat w Audi A4 B6/B7
    40% dla amorów to agonia
  12. Wczoraj, złożyli to do kupy. Powiem tak jak bym wiedział, że to tyle zachodu w tym samochodzie z wymianą tych sprężyn -ruszeniem górnej śruby zwrotnicy co zaciska wahacze to bym dał sobie spokój. Auto usiadło ładnie, zrobiła się taczka. Zobaczę jak długo wytrzymam. Dzięki za odpowiedzi. Zrobiła się taczka bo bo na sportlinie leży na odbojach (wiem bo sam tak miałem). Trzeba obciąć odboje. Jak masz z zawiasu 1 be to o dwa bałwanki conajmniej a jak z 1 be lub 1 bv to conajmniej o jeden.
  13. Ciekawe jak byś chciał osiągnąć taką glebę bez negatywu. Zawiesznie się samo kładzie, tak jest zbudowane.
  14. Jakiego dystansu To fele z RS4 mają ET29 ledwo dało się je upchać...
  15. kamelus_ odpowiedział(a) na Makale temat w Audi A4 B6/B7
    Możliwe, że masz pęknięty jeden zwój sprężyny lub ktoś woził ciężkie graty w bagażniku i się sprężyny uklepały. Ale stawiam, że pękła sprężyna. Dobór zawieszenia s-line to nie tylko kwestia silnika ale również wersi wyposażenia auta a co za tym idzie klasy wagowej sprężyny. Musisz sprawdzić jaką masz klasę wagową z przodu i z tyłu i szukać sprężyn s-line najlepiej z klasą o jedną niżej. Wtedy jest największe prawdopodobieństwo, że siądzie ładnie - 20mm. Wiem bo eksperymentowałem to na sobie i trzy razy kupowałem sprężyny s-line, ale dopiero za trzecim razem byłem już mądry i wiedziałem jakich mam szukać. Ale i tak nie ma pewności czy dobrze dobrane sprężyny s-line ładnie położą Ci auto. Jest o tym cały wątek. To mimo wszystko trochę loteria. Posłuchaj mądrzejszych i jak chcesz komfortu i niewielkiego obniżenia to tylko Eibach Pro Kit, który jest wygodniejszy od seryjnego s-line i masz pewnośc, że auto ładnie usiądzie.
  16. kamelus_ odpowiedział(a) na Makale temat w Audi A4 B6/B7
    Amor nie odpowiada za wysokość auta tylko sprężyna. 1.9 tdi jest sporo ciezszy od benzyny. Zainwestuj w Pro Kit dedykowany do Twojego silnika i będzie elegancko. A jak masz grubsza kase to markowy gwint i bedziesz zadowolony najbardziej.
  17. kamelus_ odpowiedział(a) na Makale temat w Audi A4 B6/B7
    1BE i 1BV to - 20mm różnią się tylko amorami (1 BV jest twardsze). Jak chcesz założyć KIT -30mm to Eibach ProKit będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. ProKit jest znany z tego, że ładnie wyrównuje autko i możesz je założyć na seryjne amorki.
  18. Z zawieszeń miałem już: seryjne, s-line 1BV, eibach ProKit, H&R - 40mm, eibach Sportline, Gwint H&R INOX monotube. Moje bogate doświadczenie mówi, że najlepszym zakupem był GWINT. Dobrze dobrany do auta i w miarę markowy np AP, KW czy lepsze, gwarantuje dobry komfort podróżowania (porównywalny z eibach Pro-Kit) i zakres regulacji od -30 w dół. Ustawisz auto idealnie tak jak chcesz. a jak ci się znudzi to zmienisz wysokość. Nie będzie ani za nisko ania za wysoko. Zawsze tak jak chcesz i to z możliwością zmiany. Nigdy nie kupię do żadnego auta kitu obniżającego. Wyrzucona kasa w błoto. Tylko dobry gwint.
  19. Ciekawe ja zakładałem kompletne boczki z B7 (wraz zprzyciskami) do mojej b6 2001 r. i wszystko pasaowało i działa Przednie czy tylne ?? Przód od kierowcy pasuje reszta mają inne wtyczki chyba że montowałeś z wiązkami boczków no tak boczki były z wiązkami, fakt.
  20. Ciekawe ja zakładałem kompletne boczki z B7 (wraz zprzyciskami) do mojej b6 2001 r. i wszystko pasaowało i działa
  21. Autko na SPRZEDAŻ Obecnie auto ma nalatane prawdziwe 265 tys. km Stan idealny. Zero wkładu finansowego. Hamulce praktycznie nowe, opony również. Sprzedam auto tak jak jest lub obniżę cenę zabierając koła itp. Cena jaka mnie interesuje 35 tys. zł Jak ktoś konkretnie zainteresowany zapraszam na PW. komentarze odnoście ceny możecie sobie darować. i nie pisać mi czy za 25 tys. pójdzie. NIE, NIE PÓJDZIE! Auto używane hobbystycznie. W zimie nie jeżdżone, stoi w garażu. Nie mam do niego kół zimowych.
  22. Nie wiem czy są różne rodzaje tzn. lepsze czy gorsze. Musisz poszukać. A jak zdejmiesz tapicerkę znajdziesz bez problemu. To taka kostka jak pudełko zapałek mniej więcej. Chyba jest przykręcony do podstawy wzmacniacza audio.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.