Treść opublikowana przez kamelus_
-
Audi A5 8T Sportback 2.0TFSI Quattro by Kopter
Dobry mod. Też tak zrobię jak hamulce zjadę. Jakie miałeś fabrycznie tarcze. Ja mam 320 i pododno zacisk jest ten sam co w S5 trzeba tylko jarzmo zmienić. Orientujesz się?
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Felgi są dedykowane do RS6 C7 i występują jako polerowane (takie jak moje) i grafitowe. Jako że zażyczyłem sobie te koła na etapie konfiguracji auta nie posiadam numeru OEM. Musiał bym zdjąć koło... Zawartość dodana 0 minutes later Dzięki wielkie Zawartość dodana 13 minutes later Mam kolege co ma nowego Passata. Zaraz po zakupie wymienił zawieszenie. Na pierwszym przeglądzie pokręcili głową i stwierdzili że musza to odnotować. Pogadał z nimi jak z ludźmi i odpuścili. Niedługo po tym rozciekł mu się silnik - lało jak z wiadra (nie ma to jak downsizing - 2.0 TDI bi turbo). Pojechał na serwis wytargali silnik i wszystko uszczelnili, oczywiście na gwarancji. Reasumujac - wszystko zależy od tego gdzie serwisujesz i od woli danego serwisu. Tyle w temacie i koniec OT. Nie o tym w końcu jest wątek
-
Audi A6 C7 by 7ups
Piękne auto. Na żywo musi robić niesamowite wrażenie. Gratulacje!
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Mam nowe 17 mm z Dystomu do oddania. Nie chcesz na przód?
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Audi daje gumy różnych producentów zaleznie od rozmiaru. Na 19" w A5 dawali chyba Pirelli a na 20" tak jak ja mam to znow Continental. Zawartość dodana 1 minute later Bardzo fajnie pasują. Dystans jakiś dawałeś?
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Jak juz pisałem nie stresuje mnie to. A o ile wiem amortyzator i sprężyna nie stanowi elementu konstrukcyjnego auta. Producent musi jednoznacznie wskazać na podstawie niezależnych biegłych że dana modyfikacja bezpośrednio wpłynęła na powstałą usterkę. To temat rzeka. Mialem pare podobnych potyczek. Konsument jak już zdecyduje sie na sąd jest niemal świętą krową. Niestety a czasem stety...
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Nie stresuje mnie to Odmówią mi naprawy silnika bo mam zawias nie fabryczny? Proszę Cię... Muszą mi udowodnić że ta modyfikacja przyczyniła się do danej usterki. Powodzenia im życze. Zawieszenia reklamować nie zamierzam Zawartość dodana 13 minutes later Gdyby zawieszenie miało spowodować utratę gwarancji na auto to już bym stage2 w CompSport pakował
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Teoretycznie to cześć eksploatacyjna i według prawa nie masz obowiązku montować części oryginalnych ale w życiu jak pewnie wiesz nic nie jest oczywiste wiec dużo zależy od dealera. Mam dobry układ więc nie powinno być problemów w razie co a gdyby nawet to zostaje sąd. Prawo jest po mojej stronie... Jest to jednak bardzo dopracowany model więc myślę że ominą mnie takie historie. Zawartość dodana 4 minutes later No i właśnie dlatego świat jest piękny. Każdy ma co lubi. Ja tam nie przepadam za włażeniem do auta po drabinie więc gwint to obowiązkowa pozycja w moich autach
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
No i widać ze kolega się nie zna. Ja bym sie bał oddać mu auto. R to R-akieta dopiero przy 200 km/h sie na to przełącza
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Pakuj 20 mm. Dla oka bedzie OK na seryjnym zawiasie (na glebie koła się kładą więc daje się więcej żeby ładnie było) a napewno nie będzie tarło.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Jestem strasznie zadowolony. W A4 miałem H&R który nie był tragiczny ale było dość twardo. Kupiłem Eibacha bo czytałem że jest komfortowy i faktycznie taki jest. Jest minimalnie twardszy niż mój fabryczny 1BV. Tak naprawdę czuje to tylko gdy o tym myślę. Zmiana prawie nie odczuwalna. No i jestem w szoku jaki jest zakres regulacji. Teraz mam tak około -50 mm i moge go opuścić z tylu jeszcze z 50 mm a z przodu ze 100 mm.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Zapraszam do mojego tematu o aucie. Są tam już aktualne fotki. Nie będziemy śmiecić tu koledze... Zawartość dodana 3 minutes later Co ty, spokojnie wejdzie. Ja mam ET29 i dystans 13 mm czyli tak jakby on miał 21 mm i to ja mam na gwincie. Na seryjnych gratach może nawet 25 wsadzić i nie powinno trzeć. Przy 20 mm może furę po dach załadować i nie będzie tarło.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
No nareszcie udało się znaleźć parę chwil i zrobiłem parę fotek. Oczywiście miała być grubsza sesyjka ale rozładował mi się aparat Ale widać co się tam zmieniło i jak to na chwilę oceną się prezentuję. Fotki niestety nie oddają rzeczywistości ale auto teraz naprawdę wygląda mega agresywnie. Fotki macie w zaktualizowane na pierwszej stronie.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Zależy jeszcze jaka guma na to ale przy 265 to 20 mm możesz pakować.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
No to pięknie. Dobrze że 20" bo 19" ginie na tym aucie. Dystans obowiązkowo. Ja ma et29 i dytanae po 13mm.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Koło 19" dedykowane do pakietu competition plus? P.S. Nie potrzebujesz dystansow? Mam do pogonienia nówki DYSTOM 17 mm
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Pany normalnie jestem tak zarobiony że nie mam kiedy mądrego foto zrobić. Myslalem ze w weekend coś podziałam ale lało i d*pa. Ale foty niedługo będą obiecuję
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
Sorki umknęło mi
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
A czy ty czasem nie masz u siebie już tego nowego quattro odłączanego? B9 miało być pierwszym modelem z tym rozwiązaniem o ile się nie mylę.
-
Skrzypiące wnętrze w Audi A4 B9
Nie no oczywiscie że dziennikarskich. Producent raczej swiadomie by takiego bubla nie wypuścił.
-
A4 B8 LIFT 2015-2016 Sport Edition & Sport Edition plus
To black piano. Czerń fortepianowa czyli na wysoki połysk
-
Skrzypiące wnętrze w Audi A4 B9
To niestety choroba wieku dziecięcego tego modelu. Podobny problem ma nowe A5. Wiele testów tych samochodów skupia się na tym problemie.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Spokojnie foto będzie. Dziś jeszcze dystanse zakładałem. Ogolnie jestem zarobiony i nie mam czasu na mądre fotki ale myślę że do weekendu ogarnę. P.S. Jak co mam do sprzedania dystanse Dystom 17 mm nowe ze śrubami za 130 zł z wysyłem
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Z tego co sie orientuje sa to części eksploatacyjne a prawo konsumenckie zezwala w takim przypadku na korzystanie z tzw. zamienników. Wiadomo zawieszenia nie zareklamuje ale jak sie sypnie cos nie zwiazanego to prawo jest po mojej stronie. Do podtrzymania gwarancji nawet nie trzeba serwisowac w ASO. A jak bedzie problem oddam sprawe do sadu i tyle. Nie martwie sie tym. A gwint juz na pokładzie
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
No to bedzie pieknie. Szloda tylko ze nie masz stolkow z eSy bo te romby najlepiej na nich sie prezentują.