Treść opublikowana przez kamelus_
-
RS4 B9 Nardo Gray
Chyba się dziś z kolegą w Milówce mijaliśmy... jechałem A5 Sportback Competition przystrojonym do ślubu (wiozłem forumowego kolegę)
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Zapodaj jakiś link do tego światła stop. Ciekawe jak to się montuje bo wygląda super.
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
A moim zdaniem to słabo wygląda, ale przydały by się lepsze zdjęcia bo te to chyba Nokią 3210 robione Podobnie czarne lustra moim zdaniem lepiej w kolorze nadwozia wyglądają (zwłaszcza jak jest side asist) dlatego też u siebie takie zamówiłem chociaż do czarnych nie było dopłaty.
-
Audi A5 8T Coupe S-Line RS-look 3.0TDi Tip-tronic
Zacne koło
-
Audi A4 B8 2.0TDI Avant Sline 190KM 418Nm 20"RS5 BlackHunter
Tak zapewne... nie kupował nie konfigurował ale w necie znalazł i wie Nauczcie się czytać. Zawieszenie sportowe (nie s-linowe bo 1be) jest osobnym pakietem tylko jeśli nie masz s-line wewnętrznego. W wewnętrznym jest 1bv i jest jego integralną częścią.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Zgadza się. A cena wynika z mega trudnego procesu technologicznego. Podobno na cały swiat tylko jeden podwykonawca potrafi je zrobić (tak gdzieś kiedyś czytałem).
-
Audi A4 B8 2.0TDI Avant Sline 190KM 418Nm 20"RS5 BlackHunter
Kupowałem dwa fabrycznie nowe auta na S-line. Oba indywidualnie konfigurowane. Kupując auto z s-line wewnętrznym dostajesz w standardzie 1bv. 1be to zawieszenie sportowe jako opcja którą możesz zamówić jeśli nie masz wewnętrznego s-line. Trochę to dziwne bo kupując auto z zewnętrznym s-line dostajesz zawias seryjny 1ba ale tak właśnie jest. Kupowałem więc wiem...
-
Audi A4 B8 2.0TDI Avant Sline 190KM 418Nm 20"RS5 BlackHunter
Nie wiem co wy macie z tym 3 x s-line. Bzdura na resorach! Max to 2 x s-line. Pakiet wewnętrzny i zewnętrzny. Zawieszenie jest integralną częścią pakietu wewnętrznego i ewentualnie podczas zamówienia można z niego zrezygnować na rzecz seryjnego 1 BA. Tyle w temacie
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Z dekorami podobna sytuacja co z lakierem. Nie widziałem ich wcześniej w A5 ani A4 raz tylko właśnie w A6. Fajnie że się auto podoba
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Potwierdzam chociaż zamawiając auto nie miałem możliwości zobaczyć tego lakieru na żywo i miałem trochę obaw jak to wyjdzie. Na szczęście jest mega i spełnił moje oczekiwania w 100%
-
BMW F31
Ja u siebie w A5 sportback quattro mam 265/30 R20 i według specyfikacji fabrycznej powinno być 2,6 przód i 2,4 tył. Tak też mam i jest OK wiec myślę że możesz nieco opuścić.
-
RS4 B9 Nardo Gray
Trochę nie rozumiem podniety spalaniem. Przy delikatnej i umiejętnej jeździe można naprawdę mocno obniżyć spalanie. Tylko po co kupować auto które ma ponad 400KM i uprawiać eco driving. Przy normalnej średnio dynamicznej jeździe RS i tak 14 połknie i nie ma się co oszukiwać. Ja w swoim 2.0 TFSI quattro kiedyś raz tak się bawiłem z ciekawości w super delikatną jazdę to na dystansie około 250 km (30% miasto 70% drogi krajowe i autostrady) zrobiłem wynik 6,9 l/100 co nie znaczy ze jest to normalne spalanie tego auta. Średnią z ostatnich 4 tys. km mam 9,7 czyli realnie trzeba 10 litrów liczyć chyba że trzeba cisnąć to i z 15 litrów połknie.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Prze piękna. Jednak moim zdaniem do wesle najszybciej biała a zaraz po tym czarna. Na czerwoną już trzeba będzie odpowiedniego klienta a skoro auto ma na siebie zarabiać moim zdaniem tylko biały. Szczerze mówiąc terz mi się z weselami nie pali bo jestem zbyt pedantyczny. A nie każdy to rozumię i potem panna mloda szpilķą ci zaora po progach dokładkach w piano itp. Poza tym potem w sórach pełno brokatu itp. Nie na moje nerwy
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Bardzo Ci dziękuję. Na żywo naprawdę znacznie lepiej cieszy oko
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
A co do nowej A7 ostatnio dostałem taką na pół dnia do polatania i auto jest naprawdę mega ale cena jest miazga. Porównywalnie wyposazona dp mojej A5 to koszt powyżej 500K wiec chyba mimo wszystko wolałbym RS5 sportback.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Szcerze Ci powiem że miałem taki zamysł kupując to auto ale narazie raptem dwa razy bo nie mam czasu się tym zając tzn jakaś reklama itp. Własna firma wystarczająco mnie pochłania.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Pw
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Za jakieś dwa lata ale pewnie jak wszystkie moje auta będzie najdroższy w PL Tak więc zobaczymy czy bedą chetni bo raczej ciśnienia nie bede miał.
-
RS4 B9 Nardo Gray
Jak zwykłe A4 czy nawet S4 b9 wogóle do mnie nie przemawia to RS robi niesamowitą robote. Piekne auto. Jak dla mnie tylko kolor do zmiany (sam myślałem nad tym lakierem) bo o ile na zdjęciach auto prezentuje się pięknie to niestety na żywo bardzo dużo traci. Ale pewnie wcześniej oglądałeś lakier na żywo i przypadł Ci do gustu skoro taki właśnie wybrałeś. Do zobaczenia na drodze (raz już Cię widziałem na dwupasie w okolicy Makro).
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
No i od razu lepiej. Tak to powinno z fabryki wyjechać
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Jak dla mnie mega słabo to wygląda. Jak już chciałeś coś tu przymodzić trzeba było dać poduchę do obszycia skórą (lub kupić oryginał obszyty).
-
Sobowtór S4 ?
Ja mając taki gril tablice wsadziłbym do bagażnika.
-
Audi A4 B8 3.0 quattro sline 300km 650nm
Wygląda na tej focie jak Q5
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Zgadza się. S5 coupe nie miało lotki a competition i DTM coupe miało coś ala M3. Tylko sportback w S5 miał lotkę którą zastosowano również w Competition.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Tu się zgodzę ale tylko w coupe. Sportback ma znaczie większy. W zasadzie ten sam co S5 i ten jest naprawdę fajny. Wystarczająco duży ale bez przesady. Poniżej foto. Co prawda na zimowym kole ale spoiler akurat dobrze widać