Treść opublikowana przez kamelus_
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
A co Ci się z kołami stało?
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Dzięki Panowie
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Ogłaszam oficjalnie wiosnę Letni setup na pokładzie i auto doczyszczone po zimie . W międzyczasie wpadły jeszcze full Led do środka.
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Zgadza się ale przy tak sporym kole 8.5" do tego srednio szeroka opona i po mojemu taka "rowerówka" wychodzi. Ja bym minimum 9" pakował i jak wyjdzie naciąg to optycznie kolo robi sie znacznie szersze i ciekawsze
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Tak wychodziło w oryginale z fabryki.
-
A7 FL 3.0BITDI
Śliczne pudełko. Doskonale współgra z bagażnikiem
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Spoilerek fajny delikatny. Takie smaczki lubie.
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Wiem temat jest mi dobrze znany bo dwa lata temu kupowałem A5 i dlatego wziąłem normalny leasing. Kosmita miał teraz APL (moim zdaniem totalnie nie opłacalny) i ciekaw jestem czy powtórka z rozrywki czy klasyczny i negocjacja ceny. Jak pół roku temu z ciekawości przy okazji serwisu pytałem o S5 to z ręki dostałem 15% bez negocjacji i konkretnej rozmowy.
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Ciekawe jaki rabat można ugrać ba takiego RS. Kosmita będziesz brał APL?
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
O czym wy gadacie. M5 to nie klasa RS5 tylko RS6 które jak dla mnie jest sto razy lepsze od M5.
-
A4 B8 Lift 2.0 TDI 177 KM QUATTRO 20" S-LINE
Ładne koło ale 20" i ten zawias to słabe połączenie
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Co na to APL?
-
A7 FL 3.0BITDI
A co chętny? A tak serio biorąc pod uwagę obecne przepisy podatkowe to raczej mi sie nie pali. Auto spełnie moje oczekiwania w 99% (brakujący 1% to moc ale popracuje nad tym w tym roku) i nadal cieszy moje oko i daje przyjemność z jazdy. Poza tym na dzień dzisiejszy obecne A5 mi się nie widzi (głównie wnętrze) więc czekam aż coś zrobi na mnie naprawdę mega wrażenie. A tym czasem pomyśle nad nowym dostawczakiem
-
A7 FL 3.0BITDI
Mówcie co chcecie ale biel pięknie podkreśla linie i detale które giną w czerni.
-
Adapter QQ1 na led
Panowie zna ktoś numer przejściówki z szerokiej wtyczki w QQ1 z żarówką na wąski wtyk pod LED jak na foto? Z tego co wiem to w A8 d3 było takie cudo.
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Co ma ADS do gwintu? ADS zależnie od wyposażenia może sterować różnymi rzeczami w aucie. Wydechem skrzynią, układem kierowniczym, zawieszeniem itp. Samo posiadanie ADS nie świadczy o tym że w Twoim egzemplarzu są te rzeczy. Rozumiem że nie zakładasz gwintu bo uważaszasz że mając ADS masz aktywne zawieszenie i nie chcesz z tego rezygnować? Pytanie czy faktycznie je masz. Ja kupując nowe auto od razu wiedziałem że wleci gwint i dlatego mimo że kupiłem ADS to aktywnego zawieszenia celowo nie brałem.
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
ADS nie ma nic do rzeczy. Pytanie czy masz aktywne zawieszenie
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Jak są mocowane emblematy exclusive? I z jakiego auta masz listwy progowe? P.S. pięknie się to wszystko prezentuje i te klamki... ryją mi beret normalnie
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Jak dla mnie za duży. Słabo to wygląda. Ori znacznie lepszy i dyskretniejszy.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
To tylko ja w 2016 roku moje b6 z 2001r sprzedałem za 35K. Jak wystawiłem ogłoszenie na forum wszyscy się śmiali w głowę pukali i katusy im na rękach mialy wyrosnąć jak sprzedam w takiej kasie. 2 tygodnie i było po sprawie Przyznać się komu katus wyrósł
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
Ja mam do nich zaufanie. Robili mi kilka aut i znam wiele ich projektów. Co by nie mówić fachowcy z najwyższej półki. Wolę trochę dopłacić a mieć to jak należy (nikomu nie ujmując).
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
No to imponujący przyrost. Ciekawe ile mi wypluje i ile finalnie wystroją. Bedę robił w Comp Sport. Ile Ci wzięli za program silnika i skrzyni?
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
Ile Ci mocy i momentu wyszło w serii?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
No ze spasami to bym nie przesadzał bo to dość miękki gwint. Ale za to zakres regulacji jest imponujący (przynajmniej w A5). Amory Eibach daje kw.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Jak kiedyś dokładałem RNS u siebie to ktoś mi powiedział że za licznikiem jest fabrycznie w sedanie. Jak wyjmiesz radio to można ręką sięgnąć za licznik. Wyczujesz tam taką jakby półkę z blachy. Antena ma magnes więc sobie ją tam połóż i będzie idealnie.