Treść opublikowana przez kamelus_
-
A5 8T Sportback 3.0tdi S-Line Monza Silver
Fajne auto i jeden z moich ulubionych wzorów felg (ala RS4). Miałem oryginały RS4 w b6 i robiły mega robotę. Po obniżeniu auta na tych kołach + dystans 15 mm będzie ci tył przycierał na większych nierównościah lub jak dopakujesz auto.
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Mega stylowy brelok. Bardzo mi się podoba.
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Klameczki
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Wpadł mały cieszący oko modzik. Oryginalne projektory Audi I tu wielkie podziękowania dla kolegi MaciekPL I już na miejscu
-
Audi A5 8T Sportback 2.0TFSI Quattro by Kopter
Co w planach jeśli można wiedzieć?
-
A4 B8 Avant LIFT 2.0 TDI 203 KM Phantom Black Competition+
Ja mam fabrycznie Adaptiv Light i skręcają dopieo podczas jazdy. Co do poziomowania tak jak u Ciebie. Po starcie spczewki w dół potem rozjeżdżają sie na zewnątrz wracają i w górę. Z tym że mam wrażenie że po opusczeniu soczewek wszystko potem dzieje się ze dwa albo trzy razy szybciej niż u Ciebie.
-
A4 B8 Avant LIFT 2.0 TDI 203 KM Phantom Black Competition+
Piękna przemiana. Moc pracy i kasy włożone. Ciekawią mnie jednak Adaptiv Light. Na filmiku widać że soczewka skręca zgodnie z ruchem kierownicą gdy auto stoi. Jakoś specjalnie to kodowałeś? Fabrycznie soczewki skręcają dopiero w jakimś zakresie prędkości (nie pamiętam teraz dokładnie w jakim) a ruchem kierownicą na postoju uruchamiamy jedynie osobny moduł w lampie doświetlający pobocze.
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Super muszę powiedzieć kumplowi co ma Mercedesa żeby sobie dał emblemat S-line P.S. Jak już ktoś ma koło z Merca i zostawia emblemat to jescze obleci ale ten hamulec nawet nie widział Mercedesa.
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Spoko auto, fajne koło z Mietka ale sorry jaka jest idea naklejania na hamulce z S4 oznaczenia AMG w samochodzie marki Audi?
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Daj jakieś foty jak to jest zamontowane i jak wyglada jak nie świeci.
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Ale że co, seria miała być 180 KM a wyszło 232 KM? To autko chyba raczej po programie?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Przepiękny. Dawać mu silnik spalinowy i może być jako nowe A5
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Moim zdaniem dużo fajnych detali się traci na tym aucie w czerni.
-
Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Mam tu bardziej na myśli kształt dyfuzora ale owszem zaślepka również nie z tych lat.
-
Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Tylny zderzak jest z przed lifta?
-
Silver bfb a4 b7
https://eibach.pl
-
Silver bfb a4 b7
Miałem H&R na cienkim tłoku i dość twardy. Ap bardzo wygodny ale lubi skrzypieć. Teraz mam Eibach (amory dają od KW) i jestem mega zadowolony. Wygodny i cichy.
-
Silver bfb a4 b7
Dobrze prawi. Mialem różne kity od Eibacha przez H&R i jak w końcu kupilem gwint to stwierdziłem że jest to najlepsze rozwiązanie. Dlatego w nowym aucie nawet nie myślałem o sprężynach. Od razu wleciał gwint. Polecam.
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Różnica między osiami to (oczywiście zależy od auta) u mnie coś chyba około 1 stopnia (nie pamiętam dokładnie dawno to było). Dla oka jest to nie zauważalne. Zresztą sam wiesz bo widziałeś moje auto. Żeby faktycznie było widać że koło leży to z 5-6 stopni by musiało być pochylone. Zresztą przód i tak mam niewiele poza normą.
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Niestety w A5 pochylenie jest regulowane tylko z tyłu więc przód ma taki negatyw jak je położy zawieszenie. Im niżej tym większy negatyw. Regulacja tyłu jest na śrubie mimośrodowej. Oczywiście nie robi się tego "na pałę" tylko na urządzeniu do geometrii kół. Tylko tak możesz ustawić koło w kątach przewidzianych przez producenta. Swoją drogą B6 ma tak samo...
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
A u Ciebie jest inaczej?
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Nie chciałabym Cie urazić ale chyba nie bardzo ogarniasz jak to dzialała. Kiedy auto siada na glebe to rozstaw kół sie nie zmienia tylko koła się kładą tworząc tzw. negatyw i teoretycznie miesci się szersze koło. Jeśli pochylenie koła jest regulowane jak np w A5 możesz kołem (pochyleniem) wrócić na miejsce tak jak ja to mam zrobione i w takim wypadku koło jest w pozycji fabrycznej wiec ile się dało wsadzić wcześniej tyle się da teraz. Gdybym nie zmieniał pochylenia po glebie to i 16 mm dystans się mieścił.
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
No i tu jest wytłumaczenie dlaczego wchodzi większy dystans No nie koniecznie bo pochylenie z tyłu mam ustawione w normie fabrycznej wiec na zawiasie S-line wejdzie tym bardziej
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Od dwóch lat na nie patrzę i za każdym razem jak wsiadam do auta cieszą oko jak za pierwszym razem
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Spokojnie wsadzisz dystans. Ja mam 9j et29 + dystans 13 mm i oponę 265. Do tego dość mocno skręcony gwint i jest OK. Nic nie ociera.