Treść opublikowana przez kamelus_
-
Audi A4 B7 BRD Quattro S-line full
Nie chcę tu nikogo obrazić ale tak to jest jak się robi program byle gdzie. A bo kolega kolegi robi w domu a szwagier zna gościa co robi 300 KM ze 170 KM i nawet kiedyś to na hamowni srawdzał a tam dwie wsie dalej jest gość co za 700 zł program robi i widziałem już pięć aut co modził itd itp. Prawda jest taka jak kolega wyżej napisał. Dobry tuner nawet by tego nie dotknął po pierwszym hamowaniu.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Świetny wybór. Sam na takim śmigam i jestem mega zadowolony. Miałem H&R miałem ap i eibach jest najlepszy.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Zostaw tak jak są. To koło najlepiej wygląda jasne. Wymyjesz furkę zapodasz lustra z S4 i będzie cycek
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ale to już jest felga która ledwo się mieści w twj budzie nawet na glebie. Chyba nic szerszego nie da się założyć. Najlepiej to wygląda jak koła wiszą na podnośniku. Przód wystaje wtedy chyba ze 3 cm
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Widzę własnie po tym jak się opona na feldze układa. Nie przestrasz się jak to na przód założysz. Jak go jeszcze doglebisz to się felga zrówna z nadkolem.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ale na tej oponie to przód pewnie masakrycznie wystaje co?
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ech ta głebia która się jeszcze pięknie podkreśli przy fajnym naciągu. Genialne to będzie wyglądać. Szykuj kasę na gwint
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Genialnie będzie wyglądać ech... Już się bałem że wpadł jakiś inny pomysł. Będzie Pan mega zadowolony
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Myślę że jednak niestety nie. Rotory z A5 ?
-
Audi a4 b6 avf
Tak. Ale zewnętrzny body kit czyli zderzaki itp 2004.
-
Audi a4 b6 avf
Tak. To ori opcja. Można było zamówić do pakietu S-line
-
Audi a4 b6 avf
Tak, to pakiet MS-design dość rzadko spotykany choć jak kolega wspomniał można go było domówić w salonie. Kiedyś bardzo taki chciałem. Jest kompletny i w świetnym stanie. To już taki rarytasik trochę. Masz pakiet wewnętrzny s-line też z unikatową aluminiową gałką zmiany biegów. Zewnętrznego S-line w tych latach nie było jeszcze. O ile pamiętam to chyba dopiero w modelowym 2004 pojawił się w ofercie.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Polecam zestaw Foliatec toxic green. Świetny odcień.
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
No to ładna bzdura nawet S-line miał fajną lotkę. Troche goły ten tyłek jak na eSke
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Czy S4 nie powinno mieć na klapie lotki?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Dobrze to zagra z szarym kołem
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Myślę że dobrze by wyglądał też toxic green
-
S7 C7 FL TATOWÓZ cz.4 :)
A7 / S7 FL to mój ideał auta. Masz super wypas. Jedynie co bym zmienił to dekory, koło na jakieś godne S7 i raczej obowiązkowo zmiana koloru na biały. Auto by bardzo zyskało
-
[S4 B9] - S4 Avant Black Edition
Jak odbierałem swoje A5 na salonie mieli zarejestrowane RS3 (ale nie używane) praktycznie ze wszystkim co się dało za 231 tys. zł.
-
[S4 B9] - S4 Avant Black Edition
Oba auta były zlecane do produkcji. Fakt A5 było zamawiane we wrześniu 2016 a w styczniu 2017 wchodziło b9 sportback. Ale A3 sedan było modelem dość świeżym chyba rok na rynku. Może znaczenie ma że oba auta odbierane były pod koniec roku. P.S. może zależy też od regionu. Forumowy kolega camilo... jest z moich okolic i kupował RS4 i jak sam pisał udało mu się dobrze ponegocjować bo wyszła go nieco więcej niż katalogowo S4.
-
[S4 B9] - S4 Avant Black Edition
To by wychodziło brutto 226 tys zł A u nas prawie 300 tys... jak żyć...
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Ten z listwą jest pod hak.
-
[S4 B9] - S4 Avant Black Edition
No na A3 może nie aż tak znacznie bo coś 22% ale+ komplet kół zimowych 17" na alu felgach (pewnie ugrałbym więcej ale auto było za gotówkę bo taka była potrzeba chwili a to się dealerowi mniej opłaca). Na A5 za to dużo więcej ale nie chciałbym tu jakoś za bardzo ujawniać szczegółów. Cena była mocno negocjowana i odwiedziłem nieco wiecej niz dwóch dealerów . I dla jasności nie mówię tu o rabacie wpisanym na ofercie bo on jest znacznie zafałszowany (doliczają sztucznie rabat za pakiety wyposażenia) tylko rabat liczony z ręki od faktycznej konfiguracji.
-
[S4 B9] - S4 Avant Black Edition
Wszystko zależy od tego czy potrafisz negocjować. Kupowałem 4 lata temu nowe A3 i dostałem znacznie więcej. Kupowałem 2 lata temu nowe A5 i dostałem znacznie więcej. Tyle w temacie.