Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. Nie chcę tu nikogo obrazić ale tak to jest jak się robi program byle gdzie. A bo kolega kolegi robi w domu a szwagier zna gościa co robi 300 KM ze 170 KM i nawet kiedyś to na hamowni srawdzał a tam dwie wsie dalej jest gość co za 700 zł program robi i widziałem już pięć aut co modził itd itp. Prawda jest taka jak kolega wyżej napisał. Dobry tuner nawet by tego nie dotknął po pierwszym hamowaniu.
  2. Świetny wybór. Sam na takim śmigam i jestem mega zadowolony. Miałem H&R miałem ap i eibach jest najlepszy.
  3. Zostaw tak jak są. To koło najlepiej wygląda jasne. Wymyjesz furkę zapodasz lustra z S4 i będzie cycek
  4. Ale to już jest felga która ledwo się mieści w twj budzie nawet na glebie. Chyba nic szerszego nie da się założyć. Najlepiej to wygląda jak koła wiszą na podnośniku. Przód wystaje wtedy chyba ze 3 cm
  5. Widzę własnie po tym jak się opona na feldze układa. Nie przestrasz się jak to na przód założysz. Jak go jeszcze doglebisz to się felga zrówna z nadkolem.
  6. Ale na tej oponie to przód pewnie masakrycznie wystaje co?
  7. Ech ta głebia która się jeszcze pięknie podkreśli przy fajnym naciągu. Genialne to będzie wyglądać. Szykuj kasę na gwint
  8. Genialnie będzie wyglądać ech... Już się bałem że wpadł jakiś inny pomysł. Będzie Pan mega zadowolony
  9. kamelus_ odpowiedział(a) na kacyk44 temat w Audi A4/S4 B6
    Tak. Ale zewnętrzny body kit czyli zderzaki itp 2004.
  10. kamelus_ odpowiedział(a) na kacyk44 temat w Audi A4/S4 B6
    Tak. To ori opcja. Można było zamówić do pakietu S-line
  11. kamelus_ odpowiedział(a) na kacyk44 temat w Audi A4/S4 B6
    Tak, to pakiet MS-design dość rzadko spotykany choć jak kolega wspomniał można go było domówić w salonie. Kiedyś bardzo taki chciałem. Jest kompletny i w świetnym stanie. To już taki rarytasik trochę. Masz pakiet wewnętrzny s-line też z unikatową aluminiową gałką zmiany biegów. Zewnętrznego S-line w tych latach nie było jeszcze. O ile pamiętam to chyba dopiero w modelowym 2004 pojawił się w ofercie.
  12. No to ładna bzdura nawet S-line miał fajną lotkę. Troche goły ten tyłek jak na eSke
  13. Czy S4 nie powinno mieć na klapie lotki?
  14. A7 / S7 FL to mój ideał auta. Masz super wypas. Jedynie co bym zmienił to dekory, koło na jakieś godne S7 i raczej obowiązkowo zmiana koloru na biały. Auto by bardzo zyskało
  15. Jak odbierałem swoje A5 na salonie mieli zarejestrowane RS3 (ale nie używane) praktycznie ze wszystkim co się dało za 231 tys. zł.
  16. Oba auta były zlecane do produkcji. Fakt A5 było zamawiane we wrześniu 2016 a w styczniu 2017 wchodziło b9 sportback. Ale A3 sedan było modelem dość świeżym chyba rok na rynku. Może znaczenie ma że oba auta odbierane były pod koniec roku. P.S. może zależy też od regionu. Forumowy kolega camilo... jest z moich okolic i kupował RS4 i jak sam pisał udało mu się dobrze ponegocjować bo wyszła go nieco więcej niż katalogowo S4.
  17. To by wychodziło brutto 226 tys zł A u nas prawie 300 tys... jak żyć...
  18. No na A3 może nie aż tak znacznie bo coś 22% ale+ komplet kół zimowych 17" na alu felgach (pewnie ugrałbym więcej ale auto było za gotówkę bo taka była potrzeba chwili a to się dealerowi mniej opłaca). Na A5 za to dużo więcej ale nie chciałbym tu jakoś za bardzo ujawniać szczegółów. Cena była mocno negocjowana i odwiedziłem nieco wiecej niz dwóch dealerów . I dla jasności nie mówię tu o rabacie wpisanym na ofercie bo on jest znacznie zafałszowany (doliczają sztucznie rabat za pakiety wyposażenia) tylko rabat liczony z ręki od faktycznej konfiguracji.
  19. Wszystko zależy od tego czy potrafisz negocjować. Kupowałem 4 lata temu nowe A3 i dostałem znacznie więcej. Kupowałem 2 lata temu nowe A5 i dostałem znacznie więcej. Tyle w temacie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.