Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. Tu jest ciekawa sprawa bo spotkałem się z opiniami że szumi przy 100 km/h itp. ale ja nie mam takiego problemu. Może dotyczy to aut z niejasną przeszłością albo wada jakiegoś konkretnego egzemplarza. U mnie przy prędkości 100 km/h jest totalna cisza. Przy około 160 km/h jest słyszalny normalny szum ale jest na tyle cicho że mogę tak jechać kilka godzin i nie jest to męczące - nic nadzwyczajnego. W A4 b6 którą miałem wcześniej było dużo ale to naprawdę dużo głośniej.
  2. Taki właśnie był plan po ostatniej A4 w która po zakupie była golasem i trzeba było wszystko rzezać...
  3. I kolejny mod ukończony. Jako że do montażu emblematów ściągałem boczki zmodyfikowałem (wzmocniłem) oświetlenie klamek i wpadły podświetlane kieszenie co by było bardziej exclusive
  4. Bo to co masz to nie recaro. Recaro to tzw. Vadery
  5. kamelus_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak samo z R na D
  6. RECARO to też raczej chyba w planch
  7. Na szczęście cena nieco odstrasza zwłaszcza przy 4 drzwiach
  8. Coś 146 zł szt Mi po rabacie wyszło 121 zł. + mocowania coś około 2 zł za szt.
  9. Wpadają kolejne drobne mody Montaż będzie w sposób fabryczny.
  10. Jak by ktoś kiedyś to znalazłem oryginalne spinki mocujące N0120534
  11. kamelus_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jestem na etapie robienia wydechu w MG. Gdzieś kiedyś mi się obiło że niektóre fora mają u nich rabat. Ktoś coś wię albo na kogo się powołać żeby jakoś grosz jeszcze został?
  12. Te wytargał z auta przed sprzedażą i czekają na montaż w nowym bo to jeden z dwóch idealnych kompletów na swiecie
  13. Całe 30K nalotu (mam jeszcze dwa inne auta). Zawiecha super nic nie skrzypi ładnie wybiera tak więc nie żałuję. S-tronic też narazie zero problemów. Podobno większość problemów tej skrzyni wynika z braku odpowiedniego serwisu więc myślę że z moim podejściem skrzynia będzie się mieć dobrze jeszcze długo.
  14. W ASO komplet kilkanaście tysi
  15. Na żywo efekt jest mega ale są praktycznie nie osiągalne na rynku wtórnym. To była najdroższa możliwa opcja. Jak już się pokażą w używkach to ceny zwalają. Z tego co wiem poza mną takie dekory ma na forum tylko MaciekPL
  16. Dzięki, fajnie że sie podoba. W zestawie z gekonem była też blaszka którą przykleiłem na słabej taśmie dwustronnej (żeby łatwo zdemontować jak co) i fajnie to siedzi. Białego geko miałem normalnie zamocowanego na nóżkach ale je podpiłowałem i siedział idealnie. Co do dekorów to są to dekory Beaufort black audi Exclusive. To drewno klejone na przemian ze stalą. Jeśli mówisz o gałce z S5 to już dawno myślałem o tym ale trzeba kombinować z plasikiem lewarka (trzeba go podgrzać i obrócoć o 90') a jest ryzyko że pęknie i wtedy są kredki więc odpuszczam.
  17. Mała rzecz a cieszy... Zagościł Geko w formie która idealnie komponuje się z wnętrzem
  18. Nie bedę się upierał ale ogólnie zawias ten sam... a raczej A4 nie jest bardziej sportowe żeby fabryka je mocniej obniżała moim zdaniem
  19. Nie wiem jak w przed lifcie ale polift w 1BE oraz 1BV to -10 mm. Wiem bo sam konfigurowałem swoje auto do produkcji i tak podawał konfigurator. Fabrycznie miałem 1BV i stał jak widły w gnoju. - 30 mm to może po 500k nalotu się robi...
  20. Stawiam że przód się pod AIR nie zmieścił
  21. Przygarnął bym. Szkoda że bez przycisku otwierania bo RS ma w piano black
  22. Wygląda to jak jakaś nakładaka na dekor. Chińczyk?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.