Treść opublikowana przez kamelus_
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Ogólnie trochę tych foteli jest na rynku wtórnym tylko problem w tym że 99% zajechanych jak pięta Mojżesza
-
SHADOWLINE B8 3.0 TDI Quattro [in progress] = Pompei = Brakes 356/330 = AKTYWNY WYDECH =
Akebono 356?
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Jakie masz na tym rozmiar opony, 275/25?
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Jest dwu miejscowa i duuuużo głębsza - lepiej wyprofilowana
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Masz tylko fotele czy kanapę tył też? Kanapa robi nie mniejszą robotę jak stołki
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Potwierdzam tak właśnie mam. Była to opcja dodatkowa która przy pakiecie Competition wymagała dopłaty 6780 zł i dopłata ta obejmowała pełną elektrykę foteli i wymagała dokupienia tapicerki skórzanej Feinnappa za 10 930 zł. Dość nie tanio było chcąc mieć takie stołki... Kod wyposażenia PS6
-
A4 B8 sedan polift, 3.0 tdi in progress
nie no bez jaj... Chyba ktoś już tu kiedyś zaglądał
-
SHADOWLINE B8 3.0 TDI Quattro [in progress] = Pompei = Brakes 356/330 = AKTYWNY WYDECH =
Nowe hamulce?
-
AUDI A5 8T Coupe 2.0 TFSI Quattro Scuba Blue Metalic 2016r.
Myślę że o 3.0 tdi chodziło
-
AUDI A5 8T Coupe 2.0 TFSI Quattro Scuba Blue Metalic 2016r.
Powiem szczerze że nie wiem
-
AUDI A5 8T Coupe 2.0 TFSI Quattro Scuba Blue Metalic 2016r.
Też się mega zdziwiłem ale trudno z fachowcem dyskutować. I szczerze mówiąc wycofałem się z tego pomysłu.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Masz klapy w wydechu? Jak pytałem o wydech to też rozważałem kata i dp ale w MG mi powiedzieli że do normalnego użytkowania muszę mieć klapy bo jest to mega męczący setup na codzień.
-
AUDI A5 8T Coupe 2.0 TFSI Quattro Scuba Blue Metalic 2016r.
Tak pytam z ciekawości bo jak byłem w Comp Sport pogadać o samym programie i padł temat IC to wypaliłem że z 3.0 TDI dużo ludzi zakłada... Mało by mnie chłopaki śmiechem zabili. Mówią że to najgorsze co można włożyć. Już lepiej nic nie ruszać. A trzeba przyznać że to jedni z najlepszych fachowców w PL.
-
AUDI A5 8T Coupe 2.0 TFSI Quattro Scuba Blue Metalic 2016r.
Konsultowałeś z kimś wydajność tego IC?
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Ja mam opcje z dwoma końcowymi (lewo prawo) + jeden środkowy czyli jeden mniej niż fabrycznie. Downpipe to rura za turbo do kata a frontpipe to rura od kata do pierwszego tłumika. W A5 cat back to tak naprawdę układ od połowy auta. Fabryczny kat jest bardzo wcześnie praktycznie schowany przy silniku w kołysce wiec jak chcesz mieć wydajniejszy wydech i lepsze brzmienie to zalecają tzw. frontpipe. Jak popatrzysz pod auto to na pierwszy rzut oka wygląda jak by cały układ był wymieniony bo to co zostało jest przy samym silniku.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
No dokładnie takie złudzenie na zdjęciu bo klapa nie jest płaska tylko jakby zapadnięta do środka. Na żywo na szczęście tego nie ma
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Szczerze mówiąc ja też. Byłem pozytywnie zaskoczony jak mi to wycwnili. Oczywiście cenę spokojnie można windować mocno w górę np przez karbonowe końcówki ale to nie dziwne.
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Jak masz s-line interior to emblematy masz na błotnikach fabrycznie.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
To jest Cat Back + frontpipe na fabrycznym kacie. Koszt 4200 zł. Profesjonalizm MG bezcenny...
-
A4 b7 Avant 1.8t bfb #200hp #FWD #Recaro#19"3SDM 0.01
Tył ma regulację pochylenia. Może ktoś robił coś przy zawieszeniu i poskładał na sztukę bez robienia geometrii.
-
B5 1.8T APU Quattro LY6R for SVEDEN
Nie czepiam się tylko wyrażam swoją opinię - od tego też jest to forum. Chlapacze i auto nazwijmy je tuningowane to dwa skrajne bieguny. Jedno z drugim się nie łączy. Te chlapacze mają dokładnie tyle polotu i seksapilu co pokrowce i świetnie się uzupełniają co sprawia że dobrze by do siebie pasowały (to taki obraz słowny żebyś lepiej zrozumiał). Twoje auto i robisz z nim co chcesz ale nie wszystkim musi się podobać a wystawiając je na forum narażasz się na krytykę. Dziwię się że jeszcze nikt się nie czepnął tego pseudo dyfuzora dolepa pod tylnym zderzakiem. B5 to dość ponadczasowa buda którą można naprawdę ładnie i estetycznie zrobić co nie koniecznie oznacza zakładanie jakiegoś turbo laminatu pod zderzakiem chlapaczy itp. Przejrzyj sobie jakie tu na forum mają projekty B5 bo naprawdę jest się na czym wzorować. Jak patrzę na Twoje auto to ma wrażenie że właściciel ma rozdwojenie jaźni. Z jednej strony stonowane pasujące i miłe dla oka dodatki a tu zaraz wyskakuje z takim badzieiwem. P.S. Nie stresuj się tak bo ci żyłka pęknie. Na spokojnie rozważ co Ci koledzy radzą bo nikt nie chce Cię tu obrażać tylko pomóc aby to auto wyglądało jak należy a nie jak na wiejskiej zabawie bo szkoda zadbanego egzemplarza.
-
B5 1.8T APU Quattro LY6R for SVEDEN
W moim zaburzyło by to styl w jakim jest utrzymany samochód
-
B5 1.8T APU Quattro LY6R for SVEDEN
Proponuje w zestawie założyć gustowne pokrowce na fotele...
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Jaki masz setup na tyle? Ile dystansu i jaka opona?